Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírok egy csúnya sztorit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírok egy csúnya sztorit. Ebben az esetben belefér, ha férfi megüt nőt, vagy ugyanúgy elítélendő? Nagyon kíváncsi vagyok a többség válaszára.

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány, aki eldöntötte, hogy fiatalon szeretne gyereket, ezért teherbe esett önkényesen az aktuális pasijától. Nem voltak együtt régóta, nem kérte ki a terhességről a srác véleményét (természetesen házasok se voltak). A srác elhagyta, de a családja visszazavarta a lányhoz, mivel gyerekük van. Randizgattak, baba megszületett, jelenleg együtt vannak. Na, és erre a szitura mondta egy férfi ismerősöm, hogy hiába nőt nem szabad megütni, ő tuti lekevert volna neki egyet-kettőt.

Elgondolkodtam, mert én nő vagyok, természetesen vallom, hogy az erőszak jellemzően nem megoldás, és nőt csúnya dolog megütni. De az is igaz, hogy a sztori hallatán én is úgy gondolom, hogy a srác helyében kibuknék, hogy ilyen dolgoban önkényeskedéskedett a párom... Leszarom, hogy eldöntötte, hogy fiatalon akar gyereket, mert arról nélkülem nem dönhet, hogy nekem lesz-e gyerekem! Én dehogy jöttem volna vele össze, a család véleményére szarnék.

Na mind1, most a nő megütése a lényeg, hogy vajon elítélendő-e egy ilyen szélsőséges helyzetben? Nekem zsigeri reakcióm, hogy nem szabad, de ha nem megveri, csak kisebb pofon van, az talán ilyenkor belefér. Gyerekek is elviselnek 1-2 anyai vagy apai pofont.


2020. júl. 19. 23:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Nincs olyan ok, amiért egy nő vagy férfi, (tök mindegy) bántalmazást érdemelne. Az agresszió semmilyen formában nem elfogadható, normális ember nem is alkalmaz ilyesmit.
2020. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem fér bele, mit is érne vele. Visszament a lányhoz, együtt nevelik a közös gyereküket.
2020. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%

"A nő is önkényesen döntött, akkor a férfi is előjegyezhet egy időpontot a dokinál."


Időpontot bárki kérhet, de az orvos nem fog senkin elvégezni abortuszt akarata ellenére.


Kérdező, elég sokat vitatkozom abortuszellenesekkel. Akik totál ellene vannak, azokat nem érdekli, hogy te védekeztél, és annak ellenére estél teherbe. Szerintük az egyetlen 100%-osan biztos fogamzásgátló módszer az, ha nem szexelsz. Ez tényszerűen amúgy igaz. Ha a pasi nem teszi szét a lábát, most nem lenne szarban.

2020. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
Attól, hogy megüti, még gyereke lesz a lánytól. Egyszerűen ha nem akarja a gyereket, ne menjen vissza a lányhoz. Látogassa a gyerekét ha úgy érzi, de nem köteles velük élni.
2020. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%

"Én akkor nem ítélem el, ha egy férfi megüt egy “nőt,” ha a “nő” qrváskodik és nem bír megülni a kis pináján. Na ilyenkor meg is érdemli hogy szétlegyen verve."


És ha a pasi nem tud megülni a kis pöcsén, ki verje halálra?

2020. júl. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
23%
Van olyan helyzet, olyan nő és olyan viselkedés, amikor igen is kiérdemni a matyulit a nő is. Ugyan úgy ahogy néhány férfi is. Ebben az esetben szerintem viszont nem. Itt már mindegy, hiába kap egy észhez térítőt, nem fog használni. Ezzel a nővel nem szabadott volna szóba állni. Szerintem azért észre lehetett volna venni a jellemén, hogy milyen alattomos senkiházi. Meg amúgy tényleg, miért dug valaki ilyen szutykot gumi nélkül, még akkor is ha gyógyszert szed? Az ilyen simán képes félre járni is, az idióta pasi meg azt hiszi, hogy pár órával előtte nem élvezték tele a nőjét. Ne csak azért gumizzatok, hogy ne legyen gyerek meg betegség, hanem gondoljatok arra is, hogy nem biztos, hogy ti vagytok az egyedüli látogatók abban a nőben. Más cipőjét sem húznátok fel zokni nélkül szívesen, ha kölcsön kapnátok.
2020. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Férfi és nő is akkor "érdemel" verést, ha valakinek az életére ront.
2020. júl. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%
#19: Nem baj, majd a börtönből utálod a gyerektartást. 👍
2020. júl. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez a sztori pont arra világít rá, hogy miért nincs értelme pofozkodni. Semmi se lesz jobb tőle, csak még rosszabb.
2020. júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
86%

Az erőszak nem megoldás, még egy ilyen helyzetben sem.

Ha nagyon büntetni akarta volna, nem ment volna vissza, és oldja meg a nő egyedülálló anyaként a helyzetet. Persze, pénzt kap, ha dolgozik a másik fél, de látogatnia nem kötelező. Ebben csak az lenne a szomorú, hogy a gyerek is büntetve lett volna.

2020. júl. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!