Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el tőlem ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el tőlem ezeket a dolgokat? 17F

Figyelt kérdés
A nagyszüleim szinte minden alkalommal azzal zaklatnak hogy "mi van a lányokkal", "mi lesz 15 év múlva", "mi van a csajokkal" "hány gyereket akarok majd" stb... És én már a határaimon vagyok, de komolyan... ELEGEM VAN EBBŐL!!! Van véleményem a dologról. Szóval ők nyílván azt várják el tőlem, hogy legyen meg nálam is az, hogy csajozzak kamaszkorban, mert az jó, az jó meg az nagyon kell stb... Meg a tipikus "családmodel" baromság, hogy "legyen két gyerekem és egy csinos feleségem"... Előszőr is: ki, vagy mi kötelez arra, hogy megházasodjak, legyenek gyerekeim? Miért KÖTELEZŐ ez? Attól, hogy generációkon keresztűl az ment, hogy "két gyerek, júj az milyen jó", nekem is MUSZÁLY??? Miért? És ha én nem akarom ezt? Akkor mi van? Összedől a világ? Nem szeretem a kisgyerekeket, a babákat... Idegesítőnek találom őket és bosszantónak, hisztiznek össze vissza, balhéba keverednek és az örületbe kergetik a szülőket (lásd nézem a szomszédom akiknek van 2 gyerekük, nah, ez lenne a boldogság??? Szerencsétlen szülők totál ki vannak borulva, mert "aranyos" gyermekeik kikészítik őket...). Ettől legyek boldog? Mi a fenétől "aranyos" egy baba vagy kisgyerek? És mi van akkor, ha én meg nem akarokm ezeket átélni? Tragédia? Elképzelhető, hogy egyszer meg fog változni a véleményem a dologról, de most egyenlőre így látom ahogy, nem értem miért probléma ez... Kérdezgették hogy milyen családot akarok majd, én meg azt mondtam hogy abszolút nem bizots hogy akarok családot, aztán ki voltak borulva és nem értették, hogy mondhatok ilyet... :P Szal nem értem... Jah és a lányok... Nem hót mindegy mikor kezdek el csajozni úgy igazán??? Megmondom, mikor kell: amikor jól esik. Annak marhára nincs értelme, hogy az örökös zaklatásaival BELEKÉNYSZERÍTENEK abba hogy csajozzak! És l.szarom, hogy ilyenkor a báttyám már hány lányt dugott meg, ez az én életem és senkinek semmi joga hogy kötelezzen arra hogy kövessen a "mintát". :P Mert mama gyakran hozza fel, hogy "Nézd meg a testvéredm ő már ilyenkor ráesett a lányokra, te miért nem?" én erre azt szoktam felelni, hogy "Mivel vagyok kevesebb, ha én nem akarom még a dolgot?" Persze próbálkoztam már lánynál sok sok, csak sajnos mindig kosarat kaptam. De nem értem, mitől tragédia nekik, hogy nem volt még csajom. :P Jah, egyébként ezzel a kérdéssel már odáig mentek, hogy muszály volt behazudnom egy barátnőt, csak hogy békénhagyjanak. :P Nem akartam hazudni, mert nagyon szeretem őket, de nem bírtam már tovább, egyszerűen kikészítettek...
2010. aug. 3. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Egy 17 éves fiút már hormonilag is minden a csajozásra kényszerít. Ha téged nem, akkor nálad valami baj van.
2010. aug. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Kozold veluk,hogy meleg vagy.Tobbet nem nyuzgalnak majd.
2010. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem én töröltem ki azt a választ! Azt sem tudom, hogyan kell. :P Elfogadom a válaszát mindenkinek. Csak azt nem értem, hogy miért akartok olyan dologba belekényszeríteni, amit nem akarok. :P És nem érdekel, hogy "illik-e vagy sem ilyen a csajozás". Nem akarom és kész... Hol itt a gond?
2010. aug. 3. 08:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

értelmes válaszokat adjatok már szegény srácnak

szia :)

én 24 éves vagyok és lány elmosolyogtam magam azon amiket írtál 17 éves létedre nagyon normális felfogásod van

ez tetszik :)

szóval nyugodtan mond meg a úgy tűnik régimódi családodnak ahol mindenki 17 évesen házasodott, hogy

nem a kőkorszakban élünk már..

más a mai világ mások a fiatalok mások a szokások stb..

nem baj ha téged ezek a dolgok nem érdekelnek

mindnennek eljön a maga ideje

mond meg nekik nyugodtan hogy

hagyjanak neked nyugtot

ha mégis piszkálnak akkor

maradjon a kamu barátnős dolog

én is ezt tettem volna a helyedben ha

meg számon kérik rajtad később ezt a dolgot

hogy miért hazudtál mond meg nekik hogy

pont ezért mert olyan dolgokat várnak el

amik téged még nem érdekelnek

kiváncsi vagyok ahhoz mist szólnának ha

drogoznál stb...

ezzel foglalkozzanak inkább ne téged

csesztessenek a " házasodj meg fiam " őrülettel

17 ÉVES VAGY MIT AKARNAK??????

na ennyi :)

2010. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

gyermek.. egykérdésem van.

miért nem nekik mondod ezt el, amit most nekünk adtál elő?



mellesleg teljesen egyet értek veled!

ne is add fel az elkölcseidet!

2010. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hazudj egy terhes feleséget:>
2010. aug. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szinte tök ugyanezt hallgatom már évek óta. Az agyamra mennek a rokonok.

21F

2010. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hú remélem nem az a fajta férfi leszel majd,aki a családja hatására képtelen lesz majd elköteleznie magát a lányokkal szemben,ha a lánykérésre kerülne a sor:)

Egyébként nincs semmi baj sem veled,sem a családoddal,nálunk is bombázták a tesómat,évek óta.Meg engem is(csak engem sose engedtek el otthonról,és így nem volt lehetőségem pasizni,csak mikor különköltöztem otthonról!)...szóval ennyi:)Majd lesz neked is egy jó kis barátnőd,akit ha elviszel haza bemutatni,mindenki isteníteni fogja!23N

2010. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem vagy egyedül. Mondjuk és lány vagyok de vannak olyan rokonok akik köszönés után rögtön a pasikról kérdezgetnek. Én meg csak megrántom a vállam és mondom hogy "semmi". Abban pedig az előttem szólóknak igazuk van hogy ez már egy más világ mint amiben ők éltek, máshogy nevelték őket más volt a normális. Mondd meg nekik csak finoman.

Az meg hogy a bátyádhoz hasonlítanak.. te nem vagy ő ezt nekik is el kell fogadni. Engem is mindig a nővéremhez hasonlítanak és már ösztönből rávágom hogy de én nem olyan vagyok mint ő, én nem a nővérem vagyok.

És tényleg tiszteletre méltó hogy kiállsz amellett amit gondolsz :)

A nagyszüleidre meg nem kell feltétlenül hallgatni. Ha idegesít csak engedd el a füled mellett és kész.

2010. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!