Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 28 hétben vagyok. Mikkortól...

28 hétben vagyok. Mikkortól nem korai bepakolni a korházba való dolgokat? Vagy még várjak egy kicsit vele?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy a 34. héten pakoljam be a cuccom. Jól jött, mert 36,5 hetesen be kellett feküdnöm, mert nem tudták beállítani a vérnyomásomat.
2008. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én azt olvastam, hogy a 36. héttől kell. de szerintem ez tök mindegy. Én 29 hetes vagyok, de már én is összeirogattam, hogy miket kell venni, hamarosan megveszem a dolgokat és elkészítem, mert sosem tudni....

Inkább ne kelljen és legyen összepakolva, minthogy kelljen és nincs semmi. Nem?

2008. márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én folyamatosan pakolgatom, ahogy a szükséges dolgokat sikerült beszereznem! Ha minden rendben szerintem ráérsz a 34-36. hétben összepakolni, de az nem baj ha hamarabb össze van biztos ami biztos alapon!

33. hetes kismama

2008. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább pakold össze korábban, mint hogy a végén kapkodás legyen belőle.
2008. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor jól esik:-) Az irodalom a 32. hetet nevezi meg. De ha előbb, az csak jobb, abból baj nem lesz!

Én is összeírtam, hogy mi kell, még kell venni hozzá dolgokat, de pár hét mulva én is bepakolok:)

28 hetes kismami.-)

2008. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor még nem vagyok elkésve vele,de lassacskán elkészítem a dolgaimat,mert sajnos nem lehet tudni előre semmit.
2008. márc. 13. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én 37 hetes vagyok és múlt héten pakoltam össze a csomagot, de még mindig nem teljes és nincs kész. Szóval te sem vagy elkésve :-)
2008. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!