Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segítene nekem valaki? Aki...

Segítene nekem valaki? Aki Kecskeméten szült a közelmúltban, mit érdemes bepakolni a kórházi csomiba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Leletek,kismamakönyv,személyi,tb k.,házasági anyakönyvi k.! tusfürdő,sampon,intim mosakodó-törlőkendő,betét,wc papír,zsebkendő,törölköző,hálóing,köntös,zokni,2 pár papucs 1 a fürdéshez,szoptatós melltartó bele melltartóbetét ha folyna a tejcsid,bugyik,evőeszköz,pohár,telefontöltő, Ez jutott most
2009. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,én vittem-vagyis 2. nap vetettem párommal-mellszívót és mikrós sterilizálót,mert kézzel eszméletlenül fájt a fejés:(amiket előttem felsoroltak én is azokat vittem
2009. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz én nem kKecskeméten szültem , de általában hasonló, lehet azért segít. Ezeken az oldalokon találtam listát, ami alapján készítettem el a csomagom. Nagyon hasznos volt. De kérdezz azért rá, hogy ezek mind szükségesek e, vagy esetleg kell valami speciális még, mert engem pl. nem engedtek már a vajúdás alatt inni, pedig eléggé elhúzódott.

[link]

[link]

2009. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!