Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Pestszentimrei Jáhn Ferenc...

A Pestszentimrei Jáhn Ferenc Korházba mit kell bepakolni a picinek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A Dél Pesti Jahn Ferenc kórházra gondolsz ugye? Én három babát szültem ott az utolsót 2006-ban a negyediket pedig 2009 májusára várom és ő is ott fog születni.

Kórházi ruhát adnak a babákra saját ruha csak akkor kell ha hazamentek, pelust kapsz és t.kendő meg krém is van a szobákban (de az nem baj ha van nálad pár db pelus vagy popsikrém, én törlőkendőt is vittem de nem használtam el őket) szóval igazából semmit nem kell vinni.

Gabi

2008. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a Délpestire ondoltam csak elirtam! Köszönöm a válaszodat!
2008. nov. 19. 14:29
 3/3 anonim válasza:
2009 augusztusában szültem itt és mindent vinni kell a babának csak ruhát nem.Pelenka,popsitőrlő,krém,textilpelenka.Nem adnak semmit a ruhán kivül amiben kisviszik minden reggel.Ruhát csak akkor kell vinni ha viszed haza a baádat.
2010. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!