Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor erdemes megvenni a...

Mikor erdemes megvenni a babakocsit, agyacskat es hasonlo dolgokat? Varjak vele az "utolso" pillanatig?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

amikor akarod.

régen szokták mondani hogy csak az utolsó pillanatba hátha történik valami.

manapság már más mert egy baba ágy egy fél tehénbe került annak idején és így úgy mond túl sokba került volna ha csak úgy kidobják ezt a fél thenet az ablakon.

ugye a pakliban benne van hogy az utolsó hónapban hal el a baba vagy fél évesen. de erre nem lehet apellálni, hogy hátha. úgy kell hozzá állni hogy úgy sem. ebböl a szempontbol mindegy mikor veszed meg, amikor a neked legmegfelelöbbet megtaláltad.

2008. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte az utolsó pillanatig húztam ezeket a dolgokat babonából, de meg is bántam egy kicsit. Ha most lennék terhes akkor kb. a 24-26. hét környékén tenném meg mert akkor még jól is esik egy kis vásárolgatás és séta.
2008. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi most vagyunk 26 hetesek. Már mindent kinéztünk, hogy hol fogjuk megvenni és biztos, hogy 1 hónapon belül meg is vesszük őket. Abba gondolj csak bele, hogy most örömmel nézegeted a dolgokat, de lehet, hogy később már nyűg lesz nagy pocakkal járni a boltokat.

Boldog babavárást!

2008. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
mi a 33. héten vettük meg az első dolgot, azóta szépen apránként a többit.
2008. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!