Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik női típus a vonzóbb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik női típus a vonzóbb?

Figyelt kérdés

a) Nem nyílik meg könnyen, titokzatos, nem beszél feleslegesen, de van humora és szeret nevetni, néha elég szarkasztikus, folyton filozofálgat és a legegyszerűbb dolgokban is meglátja a szépet


b)Nagyon nyitott, sokat beszél gyakran a semmiről is, kedves, mindenhez hozzá tud szólni, túlságosan pörgős, nem tud annyira elveszni az élet láthatatlan dolgaiban is, viszont nagyon közvetlen, mindenkivel megtalálja a közös hangot


Csak őszintén!


2010. aug. 2. 18:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A
2010. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

ha komoly kapcs kell akkor a

ha egyejszakas vagy ehhez hasonló akkor b

2010. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
a) jobban tetszik, de attól tartok nehezebb is meghódítani.
2010. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
én a kettő keveréke vagyok. nehezen nyílok meg igazán, de a szerelmemnek minden hülyeséget elmondok ami csak eszembe jut, sokat beszélek, és kedveskedek, emellett elég szarkasztikus is vagyok, filozofálgatok, de azért megpróbálom megtalálni bárkivel a közös hangot.:)
2010. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Az a-t sunáznám
2010. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, érdekelt tényleg. Én az a) típusba tartozom, de igaza volt az egyik kedves válaszolónak, hogy nem az általam leírt dolgokból áll az egész személyiségem, értem ezalatt, hogy például valamilyen szinten meg tudok nyílni egy számomra fontosnak tartott embernek, de csak hosszú idő után és úgy sem teljesen. Azt vettem észre, hogy az emberek jobban szeretik a cserfes, kedves lányokat és őket is keresik jobban:)
2010. aug. 2. 18:50
 17/25 anonim ***** válasza:

amelyiknek nagyobb a melle.

de inkább az első variáció.

2010. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
őszintén az (A)nyerő nálam
2010. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy mindenki az elsőt választaná.

Én egyértelműen csendes félénk visszahúzódó lány vagyok. de nem szű.zk.urva.

És miért lett vége eddig minden kapcsolatomnak?

Mert túl keveset beszélek! A mostani páromnak is ez (volt) a baja velem! Hogy nem "csacsogok" eleget. :(

Hm ilyen az élet. Mert valahogy mégis mindenkinek a B típusó lányokat választja végül. (legalábbis én így tapasztalom)

2010. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
a)
2010. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!