Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik női típus a vonzóbb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik női típus a vonzóbb?

Figyelt kérdés

a) Nem nyílik meg könnyen, titokzatos, nem beszél feleslegesen, de van humora és szeret nevetni, néha elég szarkasztikus, folyton filozofálgat és a legegyszerűbb dolgokban is meglátja a szépet


b)Nagyon nyitott, sokat beszél gyakran a semmiről is, kedves, mindenhez hozzá tud szólni, túlságosan pörgős, nem tud annyira elveszni az élet láthatatlan dolgaiban is, viszont nagyon közvetlen, mindenkivel megtalálja a közös hangot


Csak őszintén!


2010. aug. 2. 18:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
a)
2010. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
b)
2010. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Deus88 ***** válasza:
Mend a kettö jo tipus de az elsöt az jobban bejön :))
2010. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
a
2010. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
szerintem a b. és tudod mért mert én is az a fajta vagyok. és mert mivel nyitott vagyok ezért a kapcsolatomban is. mindent megosztoka barátommal, nincs titok köztünk és nagyon jó megértésben élünk együtt és nem rég jegyezett el. ha meg szerelmes az ember utána nem annyira nyitott más emberek felé. maximum barátilag. 19/L
2010. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
a
2010. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

a) Introvertált személyiség

b) Extrovertált személyiség


Kinek melyik passzol az igényéhez. Egy a) típusú fiú majd az a) típusú lányokat részesíti előnyben. Ugyanez a másikkal is.


A teljes személyiség nem meghatározható ennyiben. Egy a-típusú lányban is van b., csak más helyzetekben jön elő. Ha bizalmas a viszonya, ő is megnyílik, a semmiről is tud órákat beszélni, de b-típusú lány is képes csendben filozofálni.

2010. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
a, és mégpedig legjobban azért mert nem nyílik meg könnyen. Titokzatos, izgalmas, tudsz érte kűzdeni, nem könnyűvérű, és még sorolhatnám. (persze nem a másik végletre gondolok, amikor is fél évet kell várni az első csókra is)
2010. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
b
2010. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
lány vagyok, de ha fiú lennék akkor A
2010. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!