Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy barátom barátnője azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátom barátnője azt hiszi el akarom hódítani a párját. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egyetemen lett egy jó fiú haverom, egyidősek is vagyunk,múlthéten volt mindkettőnk szülinapja. Haverom csinált egy bulit, amin ott volt a barátnője is. Rég találkoztunk ezért jókat beszélgettünk ketten is meg a szaktársainkkal is, ökörködtünk ugyanúgy, mint a koliban. A napokban rám írt a barátnő, hogy szakadjak le a barátjáról, ne írjak neki, vagy ha haverom ír, akkor ne válaszoljak. Nem szóltam a barátomnak, hogy a bnője ezzel zaklat, de lassan odajutok, felhívom rá a figyelmét, hogy állítsa le. Nem akarok tőle semmit, és ő sem tőlem. Nem tőlem kellene tartania a barátnőnek, hanem egy másik szaktárstól, aki szintén ott volt a bulin, és a haverom eleinte belé volt szerelmes, csak közben a lány összejött mással, ez meg földhöz vágta a barátomat. Úgy vélem ezért is jött össze a mostani barátnőjével, hogy könnyebben felejtsen, és ő volt "közel".

Szerintem ezt a barátnő is sejtheti, hogy afféle pótlék lenne, csak összekevert engem a másik lánnyal.

Megkérdeztem tőle, miért hiszi azt, hogy bármit is akarnék a barátjától, vagy mi volt az, ami ennyire zavarta. Annyi válasz volt, hogy érezte köztünk van valami "szikra".

Szerintetek kellene szólnom a barátomnak, hogy állítsa le, vagy csináljak úgy, mint, ha mi sem történt volna?

A véleményeteket is írjátok le legyetek szívesek!

Köszönöm! :)



2020. júl. 8. 11:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

*Ha én lennék a srác helyében, akkor tudni szeretnék róla, hogy a barátnőm milyen és hogyan zaklatja a körülöttem lévő embereket.


Lehet, hogy tudni szeretnél róla, de nem értenéd és ha te amellett a nő mellett élsz, ami ilyen ember esetében nem könnyű, tehát úgy sem tudnád helyre rakni, ahogy megilletné, akkor minek a cirkusz?

Minek belelépni a sárba-pocsolyába, ha ki is kerülheted?


Nem annak nehéz aki távol van egy ilyen embertől, hanem annak aki közel van és vele él egy fedél alatt.

2020. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
A 11-es a 8-asnak szólt.
2020. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Azért megnéztem volna azt az "okorkodest" és hogy mennyire hanyagolta a barátnőjét. Az ördög a részletekben rejlik. Ha felrevonult veled kettesben és a bari nőt látványosan ignoralta, akkor teljesen érthető, hogy nem tetszett neki.
2020. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%

Ismerős szitu, a barátaim nagy része férfi, elég sok barátnővel meggyűlt már a bajom. Pedig szerintem annyira egyértelmű, hogy csak egy haveri viszony van közöttünk, aki nem akar minden áron többet látni bele annak egyértelmű, hogy semmit nem akarunk egymástól. A legtöbb 10+ éves haverság, ha akartunk volna egymástól valamit már rég meglett volna. Én is évek óta boldog kapcsolatban élek.

Nekem a srácok amúgy 3-4 ilyen alkalom után már konkrétan utasításba adták, hogy ha a barátnő hasonlókat írogat vagy bármi akkor szóljak mert nem akarnak ilyen nőt. Annyira érdekes, hogy csomó csajszi volt akik nem akartak direkt belelátni mást a dologba és teljesen elfogadtak, jóban lettünk, tudták, hogy csak haverság. De ha valaki birtokló, önbizalomhiányos hárpia az úgy se akarja a valóságot látni. Viszont az ilyen csajok sosem lesznek jók kapcsolatra, úgy is tönkreteszik a sorozatos hisztivel meg féltékenykedéssel. Csak az a nem mindegy, hogy 2 hónapot vagy 2 évet csesz el rá szegény srác az életéből.

2020. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Az ökörködés inkább a beerpongnál volt és az ivós társasoknál. Én nem is ittam, mert kocsival voltam. Nem sokat voltunk kettesben, egyszer hívott félre, mikor átadta az ajándékot, olyan 5 max 10 percig voltunk távol, illetve a végén kikísért a kocsihoz, ott is max 10 percig beszélgettünk. Nem azt mondom, hogy nem akartam vele kettesben lenni, mert jó volt, csak vele beszélgetni, de köszönésnél is többször mondtam, hogy menjen vissza, szórakoztassa a többieket.

A bulin sokat voltak egymás mellett, a csaj is vegyült a többiekkel, de ő sem ivott, velem is beszélt néhány szót, akkor nem tűnt fel, hogy bármi baja lenne velem.

2020. júl. 8. 12:43
 16/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem túl becsületes ez a srác de úgy látom megtalálta a párját, akivel megérdemlik egymást. Szerintem szívességet tennél magadnak, ha otthagynád mindkettőt.
2020. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%
Mutasd meg neki, hogy mit írt a barátnője neked. Már előbb voltatok barátok, mondd neki, hogy nem szeretnéd elveszíteni mint barátot, de mivel a barátnője fenyeget alaptalanul, úgy érezted tudnia kell róla.
2020. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Helyzet annyi, leírtam a barátnőnek a helyzetet, megírtam, hogy nem akarok semmit se a barátjától, a barát sem tőlem. Nem szóltam még a barátomnak, ugyanannyit beszélünk, mint korábban, a barátnő nem reagált még semmit se.
2020. júl. 11. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!