Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy barátom barátnője azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátom barátnője azt hiszi el akarom hódítani a párját. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egyetemen lett egy jó fiú haverom, egyidősek is vagyunk,múlthéten volt mindkettőnk szülinapja. Haverom csinált egy bulit, amin ott volt a barátnője is. Rég találkoztunk ezért jókat beszélgettünk ketten is meg a szaktársainkkal is, ökörködtünk ugyanúgy, mint a koliban. A napokban rám írt a barátnő, hogy szakadjak le a barátjáról, ne írjak neki, vagy ha haverom ír, akkor ne válaszoljak. Nem szóltam a barátomnak, hogy a bnője ezzel zaklat, de lassan odajutok, felhívom rá a figyelmét, hogy állítsa le. Nem akarok tőle semmit, és ő sem tőlem. Nem tőlem kellene tartania a barátnőnek, hanem egy másik szaktárstól, aki szintén ott volt a bulin, és a haverom eleinte belé volt szerelmes, csak közben a lány összejött mással, ez meg földhöz vágta a barátomat. Úgy vélem ezért is jött össze a mostani barátnőjével, hogy könnyebben felejtsen, és ő volt "közel".

Szerintem ezt a barátnő is sejtheti, hogy afféle pótlék lenne, csak összekevert engem a másik lánnyal.

Megkérdeztem tőle, miért hiszi azt, hogy bármit is akarnék a barátjától, vagy mi volt az, ami ennyire zavarta. Annyi válasz volt, hogy érezte köztünk van valami "szikra".

Szerintetek kellene szólnom a barátomnak, hogy állítsa le, vagy csináljak úgy, mint, ha mi sem történt volna?

A véleményeteket is írjátok le legyetek szívesek!

Köszönöm! :)



2020. júl. 8. 11:42
A kérdező szavazást indított:
Írj a barátnak, hogy állítsa le
Tégy úgy, mintha nem történt volna semmi
Tegyed azt, amit a barátnő kért
Más kommentben
42 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy mikor megajándékoztam a barátomat, akkor ő is meglepett egy kis ajándékkal, erre meg megöleltem. De szerintem ebben nem lenne semmi kivetni való, mert a fél társaságot is megöleltem...
2020. júl. 8. 11:44
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Továbbítsd a srácnak az üzenetet.
2020. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Az üzeneteket mentsd le, a barátnőt tiltsd le, a barátodnak pedig küldd el a screenshotokat, csak hogy tudja, kivel van dolga. Nyilván hatalmas túlzás amit csinált a csaj, de ha a haverod így kihasználja és ennyire nem korrekt, akkor azért valamilyen szinten meg lehet érteni a reakcióját. A haverodnak kéne korrektnek lennie vele, neked ennél mélyebben nem kell belemenned.
2020. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Én a csajjal leülnék kettesben beszélni. Megpróbálnék nyílt lapokkal kommunikálni, mit ért félre, mit tudunk tenni, hogy ne érezze így. Akár a csajjal külön programokat is szerveznék, hogy megbarátkozzunk.
2020. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
4-es vagyok: én pl most a legjobb barátom barátnőjével így építem a barátnői kapcsolatunkat. A szikráját se akarom annak elhinteni benne, hogy féltékenykedjen. Amúgy is jófej, szívesen barátkozok vele is.
2020. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem egy helyen lakunk, de írtam a csajnak, hogy nagyon szívesen megbeszélem ezt vele videochatben, hogy lássa a reakciómat is, de erre nem hajlandó, válaszolni sem képes az üzeneteimre. Adok neki haladékot a hétvégéig, ha addig nem tud megnyugodni, vagy engedni annyit, hogy beszéljünk, akkor továbbítom az üzeneteket...
2020. júl. 8. 11:50
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kooperatív, akkor viszont nincs mit tenni. Ez nem a te bajod, hogy ő nem képes felnőttként kezelni a helyzetet. Ha a hét végéig tényleg nem hajlandó valami konszenzusra, akkor én is a párjához fordulnék. De ilyenért én sem tiltanké/törölnék barátságot, röhejes. (4-es)
2020. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha van egy kis spiritusz a srácban és nem egy papucs, akkor csúnyán ki fogja osztani a csajt, hogy ez mégis mi...

Ha én lennék a srác helyében, akkor tudni szeretnék róla, hogy a barátnőm milyen és hogyan zaklatja a körülöttem lévő embereket.

2020. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Amit a többiek írtak, egyetértek velük. Szólnék a srácnak, és megmutatnám mit csinál a barátnője.

Majd ha lesz fejlemény, megírhatnád nekünk!

2020. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%

Nem kell szólni a srácnak, te tedd rendben a féltékeny libát. Ha egyszer nem ért a szóból, akkor 2x, ha abból se egy idő után lehet keményebben.

A srácot ne vond bele-felesleges. Férfiként úgy sem értené.

2020. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!