Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha barátnője van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha barátnője van?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel egy bárban, nagyon szimpatikus volt, nagyon jót beszélgettünk. Én alapból visszahúzódóbb vagyok, általában csak a barátaimmal tudok így ellazulni, de vele is sikerült (lehet, az alkohol is közrejátszott). Aztán bejelöltük egymást facen, ott folytattuk az ismerkedést, de nekem feltűnt, hogy több képen is egy másik lánnyal van. Rákérdeztem, hogy ez a barátnője-e, amire azt mondta, hogy igen, de most mosolyszünet van egy ideje. Mivel nem akarom senki párkapcsolatát tönkretenni, mondtam neki, hogy nekem ez így nem megy, de erre ő mondta, hogy beszél a másik lánnyal. Beszéltek, aztán most újra ,,összejöttek”. Nem tudom, hogy mit tegyek, mivel egyértelműen nincsenek meg jól, ha a srác kb. pár nap csönd után már megpróbált felszedni valakit egy szórakozóhelyen, de én meg nem akarom, hogy miattam szakítsanak. Ő egyértelműen a másik lányt választotta (megérthető, hiszen régóta együtt vannak), viszont attól még velem is jóban akar maradni. Én meg már majdnem egy éve nem voltam komolyabb kapcsolatban, és tényleg úgy érzem, hogy ő lehetne a következő.
2019. júl. 20. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy, de én tartanám magam a helyedben ahhoz, hogy házi nyúlra nem lövünk. Azért akar veled jóban maradni, mert jó B terv vagy, ha a barátnőjével mégsem megy a dolog. Légy türelmes, biztos találsz egy srácot, aki illik hozzád, és nem csak a második leszel nála.
2019. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén. Te is jobban jársz, gerinctelen az ilyen.
2019. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 az a baj, hogy tudom, csak B terv vagyok, de ez se érdekel. Normális pasit meg eddig se találtam sokat, ilyen az én szerencsém.

#2 szívesen békén hagynám, de a magányom nem engedi.

2019. júl. 20. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A magány valóban nagyon rossz dolog, senki se viseli jól, de nekem akkor is az a véleményem, hogy nem éri meg ezzel a pasival tovább foglalkoznod. Barátnője van, visszautasított, de azért ki akar használni, ha úgy alakulnak a dolgok. Legyen önbecsülésed.
2019. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, inkább elengedem ezt.
2019. júl. 20. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!