Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja ha barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja ha barátnője van?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátom, évekig nem volt köztünk semmi csak barátok voltunk. Neki is volt barátnője. Közben ő szakitott ezzel az lánnyal és közelebb kerültünk egymáshoz, összejöttünk. Tök jó volt minden rózsaszinfelhő stb aztán egyszer csak beközölte hogy visszamegy az exéhez. Nagyon szarul esett haragudtam is rá de inkább magamra hogy elcsesztük a barátságunkat ezzel most. Aztán egy idő után megbeszéltük a dolgokat egyikünkben sem volt tüske ugyanúgy eljártunk közös társaságba stb. Viszont ezzel a lánnyal ő már évek óta ezt játsza hogy hol együtt vannak hol szakitanak. Se veled se nélküled. De közbe folyamat megjegyzéseket tesz felém, meg bevallom volt már régebben hogy megcsalta velem a barátnőjét (erre nem vagyok büszke). Olyanokat mond, hogy ez a kapocs köztünk örök stb. Sose volt nekem közömbös meg igazából én se neki. Évek óta ezt jatszuk már, és érdekelne akár férfiak akár nők véleménye hogy ezt miért csinálja? Ha ott van a barátnője akihez 234.-ére is visszament akkor felém miért tesz megjegyzéseket? Miért nem tud úgy hozzám állni ahogy régen mikor tényleg nem volt köztünk semmi? Ti mit gondoltok? Nem 16-17 évesek vagyunk. Én 24 éves vagyok ő meg már 30.
2017. dec. 13. 23:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Tudom, hogy nehéz de add ki az útját. Sajnos csak arra vagy neki jó, ha a barátnőjével nem 100%os minden. Ne hagyd hogy játsszon veled, mert azt teszi. Egyszer már választott és nem téged. A másik nőt dobta miattad? Ahogy olvastam téged dobott. Sajnos kívülről egyértelmű hogy mi a helyzet.
2017. dec. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez a bohóc se téged se a másik lányt nem érdemli meg, amíg szhez nem tér.de az is lehez hogy nem fog.


Nem szív füvet eleget?

2017. dec. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta a játékszere vagy, ha éppen kell valami, hát megcsalja veled a barátnőjét, de egyenként talonban lógat, amíg szüksége nem lesz rád. Persze, a szavak szintjén megy a puhítás, hogy el ne veszítsen.


Önbecsülésed hova tetted csajszi?



ui: amúgy nyugodtan pazarolj éveket egy ilyen emberre, hiszen örökké fiatal leszel, mit veszíthetsz (oh wait!)

2017. dec. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dugni jó vagy neki.
2017. dec. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért csinálja mert hagyod.

Igazuk van az előttem szólóknak.

Tényleg ne pazarolj rá sem időt sem energiát.

2017. dec. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

És te még azt írod, hogy a köztetek levő barátság megmaradt? Sajnos ki kell hogy ábrándítsalak, de ez az ember csak magára gondol. Emiatt szokott szakításhullám lenni a "barátnőjével", ezért tesz megjegyzéseket feléd. Csak az önos pitiáner igényeit akarja kielégíteni veled és "párjával". Sajnos akadnak ilyen férfiak is a világon.


25/F

2017. dec. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem a srácon tanakodtam most el, hanem rajtad.
2017. dec. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert talonban vagy. Velem egy csaj játszott el hasonlót az utóbbi hónapokban.
2017. dec. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert megteheti, mert te hagyod neki. Ilyen típus, kihasználja a lehetőségeket. Ami köztetek van, az minden, csak nem barátság. Csak te tudod befejezni, ráadásul amíg nem teszed, sosem fogsz magadnak normális férfit találni.
2017. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha zavar, ne menj bele a " játszmába". Ha még igen, ne panaszkodj, te ugyan azt csinálod pepitában. Buta vagy, mert nem veszed észre, hogy a barátságból szexkapcsolat lett...és te vagy akit kihasználnak.
2017. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!