Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik de van barátnője. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik de van barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5éve együtt dolgozok egy irodában egy férfival. Már a legelső nap megtetszett,de akkoriban neki is volt barátnője es nekem is barátom. Én már lassan 1,5éve egyedülálló vagyok neki van új kapcsolata pár hónapja. Az utóbbi időben feltűnt hogy sokat néz es mosolyog. Mindig is nagyon tetszett de nem mertem kimutatni most viszont úgy érzem ő is érdeklődik irántam. Semmiképpen nem szeretném szétszedni a kapcsolatát! De azt veszem észre sokat gondolok rá és iszonyatosan vonz. Mit tegyek?

32/N



2017. nov. 11. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Családtag, tehát tabu.
2017. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van új kapcsolata, akkor mit vársz tőle?
2017. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, volt mindkettőtöknek szingli időszaka.

Ez a vonat már elment, ennyi.

2017. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Remélem megtanultad, mindig mutasd ki ami szívedben van.

S ez egyben mostra is tanácsom.

Beszélj vele. Nem tudjuk milyen kapcsolata van s valószínűleg te sem.

2017. nov. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem várok semmit,de ha olyan jó a kapcsolata miért érdeklődik irántam?
2017. nov. 12. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!