Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulnak egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak egy 16 éves lányt folyton az utcán, ha nem öltözik kihívóan és nem néz ki rendhagyóan?

Figyelt kérdés
Rólam lenne szó. Nem szeretnék képet feltenni, de részletesen elmondom, hogy festek. Hosszú, barna, hullámos haj, 165 centihez 56 kiló, "csókos" száj, barna szem, kis orr, egyszerű, nőies ruhák. Nők, pasik is bámulnak. A nők többnyire lenézően, a pasik meg..azok csak néznek. Azt utálom, mikor állok pl. a villamoson és végigmérnek, de már annyira, hogy az zavarba ejtő. Nekem kisugárzásom sincs, olyan vagyok, mint egy kislány. Teljesen átlagosan nézek ki, de mégis folyton megbámulnak. Azt szeretném kérdezni, hogy ez lehet attól, mert rideg az arckifejezésem és azt hiszik, beképzelt vagyok? Már más is észrevette, hogy feltűnően bámulnak engem. Engem nagyon zavar, mert mikor néznek, már nem tudok hova nézni és folyton azt hiszem, valami nagyon gáz dolog van rajtam.
2010. aug. 2. 12:42
1 2
 11/14 StephanieXx ***** válasza:
100%

Mert van benned valami különleges.


(Szerintem az,hogy valaki okos,vagy nem az,az nem mérhető fel azzal,hogy mennyit tud hozzá szólni a művészet történetéhez.Egy ismerősöm 3 nyelven beszél,két nyelvből megvan a felsőfokú nyelvvizsgája,és még sorolhatnám..DE,nem érdekli a művészet,sőt,még a színház sem.Ettől függetlenül okos,intelligens.)


Az első válaszolónak rosszindulatú volt a megjegyzése.


A tanácsom,hogy mosolyogj,ne vágj olyan,hogy is szokták mondani...hm..megvan "pléhpofát".Az emberek biztos nem néznek meg annyira,ha egy mosolygós,barátságos csinos lányt látnak.

Ne is töröfj vele...mindenki arra gondol amit akar.

2010. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én szeretek mosolyogni, csak nem tudok. Eleve nem olyan az arcberendezésem, ettől még nem vagyok rideg vagy ilyesmi. amikor mosolygom, akkor is olyan, mintha azt csak szarkasztikusan tenném.
2010. aug. 2. 13:51
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Művtörit tanulsz? Az annyira jó!! Melyik suliba jársz?(várost is pls).


Amúgy engem is sokszor bámulnak a villamoson, buszon, de engem nem zavar...megszoktam, hogy az emberek engem figyelnek :)

2010. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne húzd fel magad, kb. mkit megbámulnak, ilyen a világ.
2010. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!