Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulnak egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak egy 16 éves lányt folyton az utcán, ha nem öltözik kihívóan és nem néz ki rendhagyóan?

Figyelt kérdés
Rólam lenne szó. Nem szeretnék képet feltenni, de részletesen elmondom, hogy festek. Hosszú, barna, hullámos haj, 165 centihez 56 kiló, "csókos" száj, barna szem, kis orr, egyszerű, nőies ruhák. Nők, pasik is bámulnak. A nők többnyire lenézően, a pasik meg..azok csak néznek. Azt utálom, mikor állok pl. a villamoson és végigmérnek, de már annyira, hogy az zavarba ejtő. Nekem kisugárzásom sincs, olyan vagyok, mint egy kislány. Teljesen átlagosan nézek ki, de mégis folyton megbámulnak. Azt szeretném kérdezni, hogy ez lehet attól, mert rideg az arckifejezésem és azt hiszik, beképzelt vagyok? Már más is észrevette, hogy feltűnően bámulnak engem. Engem nagyon zavar, mert mikor néznek, már nem tudok hova nézni és folyton azt hiszem, valami nagyon gáz dolog van rajtam.
2010. aug. 2. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Persze, nagyon zavar téged és nem tudod miért. Nem, nem fogom azt mondani, hogy szép vagy és kihívó. Viszont okos biztos nem vagy.
2010. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2010. aug. 2. 12:44
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs mit.
2010. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Beképzelt vagy
2010. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Az emberek ilyenek, sajnos ez ellen nem tudsz tenni semmit.Engem is megszokta bámulni, de gondold azt h ez számodra dicséret.Bár sztem sok idősebb pasi bárkit megnéz, aki olyan "kislányos"
2010. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az nem, max úgy nézek ki.
2010. aug. 2. 12:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szolidan és csinosan öltözködhetsz és természetes szépség lehetsz. Lehet, hogy én is bámulnálak ha azthinném, hogy elmúltál már 18. 30/F
2010. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kb 15-nek nézek ki, max akkor nem, ha magassarkút veszek, ami túl ritkán fordul elő.
2010. aug. 2. 12:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzetedet :) Velem kb ugyanez van. Én abszolút nem tartom magam szépnek, de a pasik nagy része nem ért egyet velem :) egyszer megkérdeztem valakit, és azt mondta, hogy olyan kis ártatlan arcom van. :D
2010. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy első, 16 éves létemre épp annyira vagyok okos, amennyire egy 16 évestől maximálisan elvárható. Ha gondolod, szívesen eldiskurálok veled a művészettörténeti korszakokról, kivesézgetve a legnagyobb alkotásokat. Bár, megkockáztatom, hogy ehhez nem vagy elég tájékozott.
2010. aug. 2. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!