Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed egy ilyen fiúról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek, megpróbálok leírni pár dolgot magamról, jót is, rosszat is.


19 éves vagyok, majdnem 2 méter magas, és 90 kiló. Kondiba járok, van, hogy napi 2 alkalommal is, a kondi az, ami az egyik legfontosabb dolog az életemben, van, hogy emiatt kelek fel egy adott napon, ez ad értelmet a napjaimnak. Az életmódom is ehhez igazodik, és a napirendem is.

Egyetemre járok, ahol egészen jó eredményeim vannak, a felső 15-20%-ban benne vagyok. Előtte egy elit gimnáziumba jártam.

Hobbi szinten DJ-skedek, szeretek partykba járni, de szeretek a barátaimmal csak sétálni és beszélgetni is, vagy beülni valahova, esetleg egy parkban fűben ülve beszélgetni több órán keresztül. A DJ-skedés nem azt jelenti, hogy csak House és RnB zenéket hallgatok, ugyanúgy eljárok rock koncertekre is, és hallgatok hiphop zenét is.

Ha partyban ismerek meg egy lányt, akkor nem érdekel túl sokáig, csak addig, amíg meg nem kaptam, utána felejtős. Viszonylag sok haverom, de eléggé kevés (6-7) barátom van, akikkel mindent megoszthatok, akikre mindig számíthatok, és akik rám is mindig számíthatnak.

Nagyon hosszú kapcsolatom nemigen szokott lenni, mert nem érzem szükségesnek, és féltem a szabadságom.

Általában megpróbálok divatosan öltözködni, minőségi ruhákban járni. Számomra fontos a jó megjelenés, amihez hozzátartozik az ápoltság is.

Ám néha vannak olyan napok, amikor elhanyagolom magam, semmi sem érdekel, csak egy pizsamában nézek filmet egész nap, ilyenkor rendszerint depressziósnak érzem magam, ám ez maximum 2 napig tart, természetesen ilyenkor is fürdök:)

Néha, mikor egyedül vagyok, például utcán, vagy egy boltban, elbizonytalanodok, szó szerint béna leszek, butaságokat beszélek, és sutaságokat teszek.

Az érzelmeimet nem igazán tudom kifejezni, ha úgy érzem, hogy véletlenül szerelmes lennék, akkor inkább elnyomom magamban, és megpróbálok továbblépni.

Nem tartom sokra a csúnya embereket... (Itt nem azokat, akik így születtek, hanem azokat, akik túl kövérek, ápolatlanok, stb)


Aki nem ismer, sokszor azt hiszi, hogy nagyképű bunkó vagyok, aki mindenkit csak kihasznál, és mindenkin csak átgázol, ám akik jobban megismernek kellemesen csalódnak...


Ti összejönnétek egy ilyen emberrel, ha változni szeretne, és azt szeretné, hogy végre teljesen valakié lehessen? Egyáltalán képes lehetek változni?


Köszi, ha végigolvastad, és mindjobban, ha válaszolsz is.


2010. aug. 2. 04:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Megkövetlek, átsiklottam ezen a mondaton, pedig 2x is elolvastam a szöveget...:S


Jah, többek között ezért sem ismerkedem bulikban... szinte kizárt a tartós kapcsolat :)

2010. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Mondok neked valamit:

22 éves vagyok 180cm és 70kg. Nem Kondizok, nem járok buliba, átlagos taluó voltam mostanság átlagon felüli melóval és átlagon felüli barátnővel.


Ennek ellenére te tiszta sikeresnek és népszerűnek állítod be magad még sincs egy normális kapcsolatod. Gondolkozz el azon hogy mi lehet az oka. Én már sejtem de nemfogom neked megadni a választ.


Ha lenne egy értelmes barátnőd aki helyre teszi az agyad nem lenne veled semmi gond, de most túl nagyképűnek tűnsz.

2010. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

1) A kövérekről azért mondok vélemény, és azért szidom őket, mert valamikor én is az voltam, és tudom, hogy elhatározás kérdése, hogy változtatok-e magamon, vagy nyalogatom a sebeimet, hogy nekem mennyire rossz, és senki nem ért meg. Úgy gondolom a sebek nyalogatása könnyebb.


Mivel kb bármilyen kiscsajt megkaphatok nem nagyon érdekeltek hosszútávon, olyankor érdekel valaki érzelmileg, ha meg is ismerem, és partyban ezt nem lehet, ott csak a pillanatnyi öröm mindenkinek a célja. Továbbá a lány barátaim általában kompenzálják azt, amit érzelmileg egy barátnőtől kaphatok, és nem csalnak meg, nem féltékenykednek, nem vernek át.


Lehet, hogy bunkó és önelégült vagyok, de annyira nem, mint amennyire sokan beállítanak :)


Kellene változni, de inkább ilyen vagyok, mint egy szürke egér, csak kíváncsi voltam, hogy engem is az egekbe ajnároztok-e, mint szoktátok a visszahúzódó emberkékkel.

2010. aug. 2. 11:29
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még mindig a kövérség okozta kisebbségi komplexusod rabja vagy és ezt próbálod kompenzálni a kondizással és más emberek lenézésével.

Nem 1 ismerősöm van akik szintén kövérek voltak gyerekként, aztán elkezdtek kondizni és mára ugyanilyenek lettek mint te, úgy látszik ez ad számotokra megnyugvást magatokkal szemben.

2010. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Vagy csak látjuk, hogy le lehet győzni a kövérséget, és aki kövér, az azért van, mert nem törődik magával.
2010. aug. 2. 17:05
 26/30 anonim ***** válasza:

Ne érts félre, abszolút pozitívnak tartom, hogy képes voltál lefogyni, csak nem kell átesni a ló túloldalára, mert ettől még nem lettél több vagy felsőbbrendű másoknál és nem kell lenézni azt akinek nem sikerül, mert az ilyen hozzáállású emberek miatt csak még nehezebb lesz nekik.

Annyit javasolnék, hogy ha képes voltál a lefogyásra akkor legyél képes megváltozni, mert ilyen szemlélettel nem sokan fognak szeretni az életben.

Na de, hogy a kérdésre is válaszoljak nem jönnék össze veled, mert férfi vagyok.

2010. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Van olyan "kövér" ember,aki hiába akarna lefogyni,nem tehetni meg,mert vannak bizonyos korlátai.És ha már itt tartunk,te is elhíztál valahogy.Neked hogy esett mikor a sok izomagyú bunkó lenézett.Természetesen tiszteletre méltó a kitartásod és az akaratod,hogy véghezvitted a fogyásod,de ne felejtsd el,te még fiatal kissrác voltál,fejlődő szervezet,mikor elkezdted,akkor azért sokkal könnyebb,mint a kor előrehaladtával.Egyébként meg vannak olyan kövér emberek is,akik jól érzik magukat úgy a bőrükben,ahogy vannak,és nem is akarnak önsanyargató,anorexiás,befordult,hisztis libák lenni.
2010. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Én bárkinek segítek, szoktam is kommentelni a fogyókúra és a sport rovatban is. Kulturáltan, és tényleg a legjobb hozzáértésemmel, mert ők változni akarnak, és az dicséretes.


És szerintem, aki le akar fogyni, és el is határozta, annak bármikor tudok segíteni, és sikeresen lefogyhat. Éppen ezért zavar, hogy sokan nem törődnek magukkal, de csodálkoznak, ha nem tetszenek néhány embernek, esetleg a külső alapján ítélik meg őket...

2010. aug. 2. 19:07
 29/30 Anzii ***** válasza:

Mit érdekel kinek mi a véleménye? 19 évesen amiket leírtál teljesen ok, sőt átlagon felüli. Nem kell mindenkinek megfelelni.


Változni? Az majd jön az életkorral, ha 35 éves lennél érteném a kérdést, de 19 évesen ez így bőven jó.


Kövér, ápolatlan embereket nem tartod sokra... pff ennyi baj legyen, sokan vannak ezzel így, nem mindenki születik lelkisegély szolgálatnak.

2010. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Anzii arc vagy :) Egyébként eddig 1 kivétellel mindenkinek ment a zöld kéz :) Szóval nyugodtan pontozzátok fel egymást, én már adtam kezet:)
2010. aug. 3. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!