Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed egy ilyen fiúról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek, megpróbálok leírni pár dolgot magamról, jót is, rosszat is.


19 éves vagyok, majdnem 2 méter magas, és 90 kiló. Kondiba járok, van, hogy napi 2 alkalommal is, a kondi az, ami az egyik legfontosabb dolog az életemben, van, hogy emiatt kelek fel egy adott napon, ez ad értelmet a napjaimnak. Az életmódom is ehhez igazodik, és a napirendem is.

Egyetemre járok, ahol egészen jó eredményeim vannak, a felső 15-20%-ban benne vagyok. Előtte egy elit gimnáziumba jártam.

Hobbi szinten DJ-skedek, szeretek partykba járni, de szeretek a barátaimmal csak sétálni és beszélgetni is, vagy beülni valahova, esetleg egy parkban fűben ülve beszélgetni több órán keresztül. A DJ-skedés nem azt jelenti, hogy csak House és RnB zenéket hallgatok, ugyanúgy eljárok rock koncertekre is, és hallgatok hiphop zenét is.

Ha partyban ismerek meg egy lányt, akkor nem érdekel túl sokáig, csak addig, amíg meg nem kaptam, utána felejtős. Viszonylag sok haverom, de eléggé kevés (6-7) barátom van, akikkel mindent megoszthatok, akikre mindig számíthatok, és akik rám is mindig számíthatnak.

Nagyon hosszú kapcsolatom nemigen szokott lenni, mert nem érzem szükségesnek, és féltem a szabadságom.

Általában megpróbálok divatosan öltözködni, minőségi ruhákban járni. Számomra fontos a jó megjelenés, amihez hozzátartozik az ápoltság is.

Ám néha vannak olyan napok, amikor elhanyagolom magam, semmi sem érdekel, csak egy pizsamában nézek filmet egész nap, ilyenkor rendszerint depressziósnak érzem magam, ám ez maximum 2 napig tart, természetesen ilyenkor is fürdök:)

Néha, mikor egyedül vagyok, például utcán, vagy egy boltban, elbizonytalanodok, szó szerint béna leszek, butaságokat beszélek, és sutaságokat teszek.

Az érzelmeimet nem igazán tudom kifejezni, ha úgy érzem, hogy véletlenül szerelmes lennék, akkor inkább elnyomom magamban, és megpróbálok továbblépni.

Nem tartom sokra a csúnya embereket... (Itt nem azokat, akik így születtek, hanem azokat, akik túl kövérek, ápolatlanok, stb)


Aki nem ismer, sokszor azt hiszi, hogy nagyképű bunkó vagyok, aki mindenkit csak kihasznál, és mindenkin csak átgázol, ám akik jobban megismernek kellemesen csalódnak...


Ti összejönnétek egy ilyen emberrel, ha változni szeretne, és azt szeretné, hogy végre teljesen valakié lehessen? Egyáltalán képes lehetek változni?


Köszi, ha végigolvastad, és mindjobban, ha válaszolsz is.


2010. aug. 2. 04:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

én fiú vagyok, de azért válaszolok...

hát nemtom..nekem az írásod alapján nem vagy túl szimpatikus

egy kicsit úgy éreztem hogy nagyobbra tartod magad a többieknél


"Nem tartom sokra a csúnya embereket... (Itt nem azokat, akik így születtek, hanem azokat, akik túl kövérek, ápolatlanok, stb)"

Miért?


F/16

2010. aug. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Mert, ha valaki tud áldozni az idejéből arra, hogy ápolt legyen, és ne hízzon el, esetleg van annyi önkontrollja, hogy ne egyen meg 40 tábla csokit, akkor azt én többre tartom, mint azt, akit semmi nem érdekel, csak az, hogy pillanatnyi örömhöz jusson a zabálás által.


Egyébként van olyan barátom, aki kövérebb az átlagnál, de ő ellensúlyozza ezt, és emellett ápolt, és sportol is. De látszik az emberen, ha azért kövér, mert genetikailag problémája van, vagy azért, mert elhanyagolja magát.

2010. aug. 2. 04:27
 3/30 anonim ***** válasza:
72%

Sznob k.csög vagy. Remélem tudod, mit jelent a sznob kifejezés. Vagy elmagyarázzam? Az egoizmusod már úgyis elnyomta az intelligenciaszintedet. Ne csajozz! Nem kell, hogy ilyen emberek, mint Te, szaporodjanak.


16L

2010. aug. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%

utolsó: igazad van:D

ja igen és kérdező: mégis hogy "olvasod le" ránézésre egy emberről, hogy miért hízott el?

2010. aug. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Olvasva az önértékelésed, meg vagy te magaddal elégedve. Írhatunk bármit. Minek?
2010. aug. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
29%

A többiek válasza ellenére, szerintem nem vagy reménytelen eset! Ha egy lány megtetszik, akkor ne az legyen az első gondolatod, hogy ma éjszaka ha minden úgy alakul akkor jól "megbaszom", hanem húzzad minél tovább, és utána sokkal jobban fogod értékelni a lányt!

A többieknek meg üzenem, hogy ő legalább őszintén elmondott mindent magáról, nem úgy mint a többiek szokták, hogy csak a rosszat mondják el magukról, hogy a többiek sajnálják őket, és nyalizzanak nekik!!

18/l

2010. aug. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%

"Ti összejönnétek egy ilyen emberrel, ha változni szeretne, és azt szeretné, hogy végre teljesen valakié lehessen? Egyáltalán képes lehetek változni?"


Nem jönnék össze veled, akkor sem, ha szeretnél változni. Hogy képes vagy-e változni, azt csak te magad tudhatod, de most - a saját jellemzésed alapján - nagyon unszimpatikusnak, Mr. Tökéletesnek látlak, aki fentről szemléli a tökéletlen kövér és ápolatlan emberek világát. Én biztos, hogy egy percig sem érezném jól magamat melletted.


Egy tökéletlen, kövér (+6 kg) és ápolatlan nő.

2010. aug. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%

nekem te elég merevnek tűnsz. nem hinném, hogy rosszindulatú lennél, vagy ilyesmi. inkább úgy tűnik, hogy tele vagy kisebbségi érzésekkel, amelyeket azzal kompenzálsz, hogy magadat megpróbálod (magadban) a többiek fölé helyezni, illetve mindent túl kontrollálni. én ápolt vagyok, én edzek, én szuper vagyok...

vmi mégsem működik...

legyél egy kicsit lazább, közvetlenebb.

2010. aug. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
előző voltam. még egy: a tökéletes emberek nagyon uncsik. főleg egy nőnek...
2010. aug. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
haha de csicska vagy. ez volt az első reakcióm... és igaz is ;)
2010. aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!