Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam? (Bővebben lent. +Kép) 17/F.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hol is kezdjem...

...Itt :D

17 éves fiú vagyok.Eléggé félénk,visszahúzódó típus.Igazából zéró önbizalommal.Eléggé "kétbalkezes,gyámoltalan,bénázó" típus vagyok...Általánosba mindig megvertek,amint beléptem az osztályterembe 3an jöttek felém (1edül féltek,tudni illik eléggé nagy darab vagyok 2m magas és 80-90kg kb.) mindig olyan ütéseket kaptam h vérzett az orrom és azt vettem észre h már is fekszem a földön.Ezek eléggé mély sebeket ejtettek bennem mint fizikailag mint pedig lelkileg.Hozzá tenném azt is hogy "Fehér" Magyar-ok voltak,nem "kisebbségiek".Ennyit az összetartásról.7-8.-ra már az egész osztály ellenem volt.Kiutáltak pedig mindig is csendes gyerek voltam.

Egyedül töltöttem a napokat az iskolában,senki nem beszélt velem.Ha tehették inkább belém rúgtak.


Barátaim nincsenek most sem.Pedig már jól esne kimozdulni itthonról.Feloldódni.Lakótelepen lakom.Itt lenne 1 gyerek,de eléggé iszákos.Egykorú velem,vagy talán 1 évvel idősebb.Neki vannak haverjai,bár azzal a körrel nem kezdenék.Skinheadek,(Félreértés ne essék,Magyar vagyok.)de semmit nem tudnak erről a szubkultúráról,ezt garantálom...Pedig már hívtak kocsmázni -.-'.Ok tudom el kell kezdeni,de én nem vagyok hozzászokva a balhés életmódhoz (Eléggé balhés srácok...) és nem megy ez ilyen hirtelen.Mellesleg magamat soha sem tudtam megvédeni,még most sem nagyon. :/


Egyre jobban élni akarok,mert úgy érzem h megy az idő felettem és sokat elvesztegettem.Ez engem elszomorít.Ráadásul most kezdtek érdekelni a csajok. :$ Itt az oldalról megismerkedtem 1 kedves lánykát (16 éves) nagyon aranyos,tetszik de túl messze lakik s azt mondta távkapcsolatot nem akar. :( A Szívem szakad meg ha meglátom msn-en a képét! :( Nagyon fáj hogy nem lehet az enyém...De ha irkálok neki MSN-en annyira megnyugtat,hogy vele beszélek és csak MI ketten vagyunk.Ő és Én.(L)

Más lányoknál is próbálkoztam de volt olyan hogy 3an utasítottak el egy héten belül.(Ők a közelben pár faluval odébb laknak.Itt jobban kivitelezhető a találka.De nem jöttek,mindig lefújták az utolsó pillanatban.) :/ Ez is eléggé el szomorított.Azóta is próbálkoztam de a válasz mindig csak ennyi: ("Van barátom.","Nem akarok senkit." stb...) Mind a környéken belüliekkel próbálkoztam eredménytelenül.(És akik a szomszédos falvakban laknak.) :( Egyre jobban felerősít valami hogy "akarsz egy barátnőt!" de eléggé nagyokat buktam eddig.


Képek rólam:

[link]


[link]


Hááát.Mit ne mondjak.Sosem a szépségemről voltam híres.De ilyennek születtem. :( :/

Nálam az is nagy lépésnek számít hogy merek képet kirakni magamról.Elkezdtem gyúrni ez adott egy "kis önbizalmat".


Mit tanácsoltok?


-Kezdjek egy új balhés életmódba?

-Tanuljak? (Ja igen most megyek 12.-be.Megjegyzem itt nem találtam bnőt.Utolsó évem és lesz szakma a kezembe.)

-Szórakozzak egyedül?

-Dolgozzak? (Újságokat kézbesítek,nyári meló gyanánt jelenleg :P).


Kérlek titeket hogy értelmes,normális válaszokat adjatok.

Ty! : )))


Jó ég mennyit írtam,igazából nem akartam életutat írni. :D

Köszi hogy elolvasod és hogy válaszolsz.Ha már eddig velem tartottál küldök Neked egy zenét!^^ :


http://www.youtube.com/watch?v=u94-kdMYAL0


Üdv!


Ja igen ha helyesírási hibába botlotok nézzétek el nekem pls mert már 3 napja fent vagyok xD (Ne kérdezzétek miért csinálom ezt... :P)


2010. aug. 2. 00:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Nekem az írásod alapján nagyon szimpatikus vagy,aranyos srác lehetsz:).Talán tényleg csak máshol kéne próbálkoznod,másféle emberekkel..nekem sincs sajnos túl sok önbizalmam,de mégis már lassan 9 hónapja van barátom,és nagyon szeretjük egymást:).Bár ő az első komoly barátom,de hidd el,csak a megfelelő embert kell megtalálni,és ez sajnos sokszor időbe telik:S.De ne add fel,ismerkedj,próbáld jól érezni magad!Én is mindig visszahúzódóbb és félénkebb voltam,egy időben depressziós is voltam ezért,nem voltak barátaim,és már én magam is kezdtem ebbe belenyugodni és beletemetkezni az önsajnálatba:(.De NEM szabad!Nekem sincs sok barátom még most sem,de egy pár van,ők igazi barátok és szeretnek:).Próbálhatsz a neten is ismerkedni,itt talán jobban találsz hozzád hasonló embereket,meg itt talán könnyebben is barátkozol.Kezdetnek ez is jó lenne:)És próbálj normális lányokkal ismerkedni,vagy hozzád hasonló,félénkebb lányokkal.Hidd el,megtalálod majd a hozzád illő lányt,csak még kell egy kis idő:).Jah,és ne hagyd abba a gyúrást,ezáltal is lesz egy kis önbizalmad:).És megvédeni pedig meg kell tudni magad:S.Sajnos én sem tudom,engem is bántottak:(.De muszáj,nem hagyhatod magad!!Amúgy szerintem helyes vagy,nekem tetszel is:)És fel a fejjel,lesz még jobb is;)Egyébként imádom az Evanescence-t,köszi a zenét:DÉn is küldök neked:

http://www.youtube.com/watch?v=xN0FFK8JSYE

És szerintem ne Discoba kezdj el ismerkedni,ott valószinűleg csalódás fog érni:S

15/L

2010. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
ma 03:36-os vagyok, ha gondolod írj privátot:)
2010. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Erre mit mondjunk szerinted?

azt kéne,hogy keress normáis barátokat de,ha az magdtól nem megy akkor nem tudjuk leirni,hogy hogy kell mert vagy "bejössz" nekik vagy nem.Én a skinheadok-el tartanék végülis lehet,hogy a végén még verekedni is megtanulsz meg hasonlók aztán szépen elhagyod őket,ha meg utána is szerencsétlen maradsz akkor hozzájuk csapódhatsz újra.Ja és ha vissza ütsz (nagyot)akkor majd cseszegetni fognak aztán be látják,hogy te vagy az erősebb és elkezdenek félni tőled,és az jobb mint csicskának lenni.

2010. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Hú, szimpatikusnak tűnsz. A skinheadeket inkább tényleg hagyd... Olvastam, hogy a jövődre koncentrálsz, hát jól teszed.:)

Felmehetsz chatre is ismerkedni, vannak normális emberek is, nem csak a ... -nos, ezt inkább nem írom ide.:D

Gyúrj, de azért ne vidd majd túlzásba.:D

Erre gondolok: [link] Ez olyasmi, ami nem vonzó nekünk, lányoknak.:D Na jó, van egy pár, akinek igen...

Én nem ajánlom a diszkót... Mert hát vannak ott olyan tizenévesek, amilyenek vannak.

És a lányok... Majd találsz egyet!:) Próbálkozz továbbra is, és majd összejön. Szorítok!:D

Én is küldök neked egy zenét.:D http://www.youtube.com/watch?v=eiv0D-vD28U

Ja, és a barátok... nincs semmi ilyen normálisabb ember a környezetedben, akivel eljárkálhatnál?

Hú, egy kicsit hosszú lett, de most már befejezem.:)

2010. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Írtam privit, ha gondolod akk válaszolj :)

16/L

2010. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

12:59 -nek: Köszi a válaszodat!Reményt adtok nekem! :P

Kösz h szorítasz és a zenét is! :D

Sajnos tényleg senki sincs... :S


Ultolsó: 16/L: Reagáltam a leveledre! :P

2010. aug. 3. 00:52
 37/38 anonim ***** válasza:

Szerintem írtad 18 vagy szakma kezedbe menj dolgozni gyűjts össze 1 spéci kocsira és akkor a csajok rögtön a nyakadba ugranak mivel a csajok sajna a kocsit nézik meg először :(

am nem Borsodmegyébe laksz csak a skinhedek meg a kissebségek,meg a bunyók miatt kérdem ? :)

2010. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Nem,nem Borsod megyében élek! :)
2010. aug. 15. 00:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!