Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam? (Bővebben lent. +Kép) 17/F.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hol is kezdjem...

...Itt :D

17 éves fiú vagyok.Eléggé félénk,visszahúzódó típus.Igazából zéró önbizalommal.Eléggé "kétbalkezes,gyámoltalan,bénázó" típus vagyok...Általánosba mindig megvertek,amint beléptem az osztályterembe 3an jöttek felém (1edül féltek,tudni illik eléggé nagy darab vagyok 2m magas és 80-90kg kb.) mindig olyan ütéseket kaptam h vérzett az orrom és azt vettem észre h már is fekszem a földön.Ezek eléggé mély sebeket ejtettek bennem mint fizikailag mint pedig lelkileg.Hozzá tenném azt is hogy "Fehér" Magyar-ok voltak,nem "kisebbségiek".Ennyit az összetartásról.7-8.-ra már az egész osztály ellenem volt.Kiutáltak pedig mindig is csendes gyerek voltam.

Egyedül töltöttem a napokat az iskolában,senki nem beszélt velem.Ha tehették inkább belém rúgtak.


Barátaim nincsenek most sem.Pedig már jól esne kimozdulni itthonról.Feloldódni.Lakótelepen lakom.Itt lenne 1 gyerek,de eléggé iszákos.Egykorú velem,vagy talán 1 évvel idősebb.Neki vannak haverjai,bár azzal a körrel nem kezdenék.Skinheadek,(Félreértés ne essék,Magyar vagyok.)de semmit nem tudnak erről a szubkultúráról,ezt garantálom...Pedig már hívtak kocsmázni -.-'.Ok tudom el kell kezdeni,de én nem vagyok hozzászokva a balhés életmódhoz (Eléggé balhés srácok...) és nem megy ez ilyen hirtelen.Mellesleg magamat soha sem tudtam megvédeni,még most sem nagyon. :/


Egyre jobban élni akarok,mert úgy érzem h megy az idő felettem és sokat elvesztegettem.Ez engem elszomorít.Ráadásul most kezdtek érdekelni a csajok. :$ Itt az oldalról megismerkedtem 1 kedves lánykát (16 éves) nagyon aranyos,tetszik de túl messze lakik s azt mondta távkapcsolatot nem akar. :( A Szívem szakad meg ha meglátom msn-en a képét! :( Nagyon fáj hogy nem lehet az enyém...De ha irkálok neki MSN-en annyira megnyugtat,hogy vele beszélek és csak MI ketten vagyunk.Ő és Én.(L)

Más lányoknál is próbálkoztam de volt olyan hogy 3an utasítottak el egy héten belül.(Ők a közelben pár faluval odébb laknak.Itt jobban kivitelezhető a találka.De nem jöttek,mindig lefújták az utolsó pillanatban.) :/ Ez is eléggé el szomorított.Azóta is próbálkoztam de a válasz mindig csak ennyi: ("Van barátom.","Nem akarok senkit." stb...) Mind a környéken belüliekkel próbálkoztam eredménytelenül.(És akik a szomszédos falvakban laknak.) :( Egyre jobban felerősít valami hogy "akarsz egy barátnőt!" de eléggé nagyokat buktam eddig.


Képek rólam:

[link]


[link]


Hááát.Mit ne mondjak.Sosem a szépségemről voltam híres.De ilyennek születtem. :( :/

Nálam az is nagy lépésnek számít hogy merek képet kirakni magamról.Elkezdtem gyúrni ez adott egy "kis önbizalmat".


Mit tanácsoltok?


-Kezdjek egy új balhés életmódba?

-Tanuljak? (Ja igen most megyek 12.-be.Megjegyzem itt nem találtam bnőt.Utolsó évem és lesz szakma a kezembe.)

-Szórakozzak egyedül?

-Dolgozzak? (Újságokat kézbesítek,nyári meló gyanánt jelenleg :P).


Kérlek titeket hogy értelmes,normális válaszokat adjatok.

Ty! : )))


Jó ég mennyit írtam,igazából nem akartam életutat írni. :D

Köszi hogy elolvasod és hogy válaszolsz.Ha már eddig velem tartottál küldök Neked egy zenét!^^ :


http://www.youtube.com/watch?v=u94-kdMYAL0


Üdv!


Ja igen ha helyesírási hibába botlotok nézzétek el nekem pls mert már 3 napja fent vagyok xD (Ne kérdezzétek miért csinálom ezt... :P)


2010. aug. 2. 00:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
8%
mondjuk ne itt b.szd el az idődet..
2010. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%

Jó hosszú lett:D

Szerintem nincs baj veled, csak csajozz élőben és alakíts ki egy baráti társaságot normális emberekkel.Én is küldök neked egy zenét:d : http://www.youtube.com/watch?v=ovvEiu_b9ss


20f

2010. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
87%
Végigolvastam. Szerintem nincs veled semmi probléma. Még tetszel is. Lehet, hogy nem megfelelő embereknél próbálkoztál. Igen, jó kezdet, hogy edzel, kis önbizalombomba. Az (ön)bizalom sokat dob a külsőnkön, belsőnkön egyaránt. Jobb emberek leszünk. Tezenhét éves vagy, előtted az élet, külön pluszpont, hogy kezdeményezel, folytasd, így tovább, kikosaraznak...na és? Ilyen az élet. Aztán egyszer eljön az a lány, aki azt mondja: oké, legyen.
2010. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
81%

hát ez tényleg hosszú..:D én 15/L vagyok.. régen nekem se volt valami sok önbizalmam..engem se szerettek az osztályba..de hát ez van. aztán 8.végére már eleókezdtem kicsit élni...aztán lett barátom (tegyük hozzá eléggé átrázott...naiv voltam..nah mindegy..:D)

annyit tanácsolnék neeked hogy a gyurást ne hagyd abba:D és esetleg menj el discoba .. ott is szerezhetsz barátokat..nőket is.. bár kevés a normális..sajnos:S de igy a neten keresztül nem fogsz barátokat/barátnőket szerezni...próbálj barátokat szerezni.. és onnan sima ügy...legyél jófej..és add önmagad;)

2010. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
79%
Helyes vagy.
2010. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
60%
Nem Norbinak hívnak és Pesten élsz? Kajak ismerős vagy
2010. aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a válaszokat,bókokat! :$

Még az elsőnek is! : )

2. Válaszoló:Megfogadom!^^ Ja és Imádom az Offspring-et,még Offspring-os pólóm is van! :D


3. Válaszoló: Bízom benne h eljön az igazi!


4. Válaszoló: Köszi,ezt is megfontolom.Disco pOwA,mi? :D


5. Válaszoló: Uhh,hát ez kedves tőled de komolyan!Jól esik ezt hallani... :$


Mindenkinek küldök 1 zöld mancsot! :P

2010. aug. 2. 00:56
 8/38 anonim ***** válasza:

Még annyit elfelejtettem, hogy nem tudod megvédeni magad?:D

Ez így eléggé viccesen hangzik, mert ahogy írtad 2méter vagy és 80-90kiló, én 177 vagyok és 60 kiló, de senki nem mer belém kötni:D Soha nem vertek meg, mert tudják hogyha nekem jönnek akkor én is visszaállok és megszívják, nem szabad hagyni magad!

Ha kicsit is kiállnál magadért és ha megtámadnak megvédenéd magad senki nem merne beléd kötni, még 5en sem, főleg hogy ilyen nagydarab vagy.

20f

2010. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
72%

Szia. Elolvastam... télleg hosszú lett.

Nincs veled semmi probléma..

A skinhead-es társaságot elkerülném, mert általában laza kocsmázással kezdődik aztán már ott találod magad köztük miközben egy kocsit gyújtanak fel heccből. Ez nyilvánvalóan nem a hosszú és békés élet kezdetének titka.

Küldőre sztem jol nézel ki. jo hogy gyúrsz. Irigylem az izmaidat. és tudom hogy mennyi munka összehozni egy ilyen felső testet. énis nemrég kezdtem el gyúrni és tényleg nagy meló elismerésem. A csajokról megy annyit hogy nekem az a tapasztalatom, hogy előbb barátkozz velük sztem... mert ha belecsapsz a lecsó közepébe akkor lehet h megijednek.ha elbeszélgetsz a lánnyal és hagyod hogy megismerjen akkor több esélyed van szerintem. amelyik meg elhajt. az megérdemli én ezt szoktam mondani. mert az a csaj aki nagyszájú és mindenkit elküld a francba az egy idő után kicsit idősebb korában egyedül fogja magát találni amikor már mindenkinek lesz párja a kölülötte élők közt. és akkor fog koppanni.

A lényeg hogy a csajozást ne siettesd .ismerkedj meg lányokkal vagy egy lánnyal és hagyd a dolgokat maguktól kibontakozni. remélem segítettem :)

2010. aug. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
6%
hányas melltartót hordasz?:)
2010. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!