Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam? (Bővebben lent. +Kép) 17/F.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hol is kezdjem...

...Itt :D

17 éves fiú vagyok.Eléggé félénk,visszahúzódó típus.Igazából zéró önbizalommal.Eléggé "kétbalkezes,gyámoltalan,bénázó" típus vagyok...Általánosba mindig megvertek,amint beléptem az osztályterembe 3an jöttek felém (1edül féltek,tudni illik eléggé nagy darab vagyok 2m magas és 80-90kg kb.) mindig olyan ütéseket kaptam h vérzett az orrom és azt vettem észre h már is fekszem a földön.Ezek eléggé mély sebeket ejtettek bennem mint fizikailag mint pedig lelkileg.Hozzá tenném azt is hogy "Fehér" Magyar-ok voltak,nem "kisebbségiek".Ennyit az összetartásról.7-8.-ra már az egész osztály ellenem volt.Kiutáltak pedig mindig is csendes gyerek voltam.

Egyedül töltöttem a napokat az iskolában,senki nem beszélt velem.Ha tehették inkább belém rúgtak.


Barátaim nincsenek most sem.Pedig már jól esne kimozdulni itthonról.Feloldódni.Lakótelepen lakom.Itt lenne 1 gyerek,de eléggé iszákos.Egykorú velem,vagy talán 1 évvel idősebb.Neki vannak haverjai,bár azzal a körrel nem kezdenék.Skinheadek,(Félreértés ne essék,Magyar vagyok.)de semmit nem tudnak erről a szubkultúráról,ezt garantálom...Pedig már hívtak kocsmázni -.-'.Ok tudom el kell kezdeni,de én nem vagyok hozzászokva a balhés életmódhoz (Eléggé balhés srácok...) és nem megy ez ilyen hirtelen.Mellesleg magamat soha sem tudtam megvédeni,még most sem nagyon. :/


Egyre jobban élni akarok,mert úgy érzem h megy az idő felettem és sokat elvesztegettem.Ez engem elszomorít.Ráadásul most kezdtek érdekelni a csajok. :$ Itt az oldalról megismerkedtem 1 kedves lánykát (16 éves) nagyon aranyos,tetszik de túl messze lakik s azt mondta távkapcsolatot nem akar. :( A Szívem szakad meg ha meglátom msn-en a képét! :( Nagyon fáj hogy nem lehet az enyém...De ha irkálok neki MSN-en annyira megnyugtat,hogy vele beszélek és csak MI ketten vagyunk.Ő és Én.(L)

Más lányoknál is próbálkoztam de volt olyan hogy 3an utasítottak el egy héten belül.(Ők a közelben pár faluval odébb laknak.Itt jobban kivitelezhető a találka.De nem jöttek,mindig lefújták az utolsó pillanatban.) :/ Ez is eléggé el szomorított.Azóta is próbálkoztam de a válasz mindig csak ennyi: ("Van barátom.","Nem akarok senkit." stb...) Mind a környéken belüliekkel próbálkoztam eredménytelenül.(És akik a szomszédos falvakban laknak.) :( Egyre jobban felerősít valami hogy "akarsz egy barátnőt!" de eléggé nagyokat buktam eddig.


Képek rólam:

[link]


[link]


Hááát.Mit ne mondjak.Sosem a szépségemről voltam híres.De ilyennek születtem. :( :/

Nálam az is nagy lépésnek számít hogy merek képet kirakni magamról.Elkezdtem gyúrni ez adott egy "kis önbizalmat".


Mit tanácsoltok?


-Kezdjek egy új balhés életmódba?

-Tanuljak? (Ja igen most megyek 12.-be.Megjegyzem itt nem találtam bnőt.Utolsó évem és lesz szakma a kezembe.)

-Szórakozzak egyedül?

-Dolgozzak? (Újságokat kézbesítek,nyári meló gyanánt jelenleg :P).


Kérlek titeket hogy értelmes,normális válaszokat adjatok.

Ty! : )))


Jó ég mennyit írtam,igazából nem akartam életutat írni. :D

Köszi hogy elolvasod és hogy válaszolsz.Ha már eddig velem tartottál küldök Neked egy zenét!^^ :


http://www.youtube.com/watch?v=u94-kdMYAL0


Üdv!


Ja igen ha helyesírási hibába botlotok nézzétek el nekem pls mert már 3 napja fent vagyok xD (Ne kérdezzétek miért csinálom ezt... :P)


2010. aug. 2. 00:36
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

"ma 01:21 vok

Egyébként azt meg lehetne tudni, hogy melyik megyében élsz? :)"

Ez nem publikus,priviben.Ty!



DarkTemplar velük csak az a gond hogy ordítoznak az utcán.Náci karlendítés az megy csak nem tudom mi köze a Magyarsághoz...Sieg Heil és társai... :/


Utána válaszolónak: Kösz a biztatást haver! :D

2010. aug. 2. 01:51
 22/38 DarkTemplar ***** válasza:
69%
Ha magdnak való típus vagy játszd meg magad egy kicsit. Aztán újra viselkedj úgy, ahogy jólesik. A gyúrás jó, mert van egy ambiciód, hogy erős legyél, a csajoknak is jobban be jössz ettől. De az egész helyzeten nem sokat változtat. Ugyanannyi csajt összetudnál szedni kevesebb izommal is. (tehát sokat). Az a helyzet, hogy valószínűlnek tartom, hogy szórakozol otthon, hogy ilyeneket írkálsz ilyen fejjel. Ha viszont tényleg így van, akkor leróvom tiszteletemet bátorságod előtt, hogy a csontvázat a szekrényedből így közszemlére teszed. Sok embernek volt hasonló gyerekkora, legjobb példa erre a kigyúrt disco bisztonsági őr, aki azért gyúr, mert csúfolták. Egyébként mivel szimpatikus vagy, nyugodtan jöhetsz velünk kocsmázni, mondjuk pesti vagyok, de nem tudom milyen távol laksz. Nem vagyok meleg, 40 éves vagy valami ilyesmi.
2010. aug. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

DarkTemplar:


Miért szórakoznék?Így is rossz ez nekem.Ez már nekem előrehaladás h elmerem mondani a véleményem.

Eddig ami rossz volt inkább szenvedtem de nem szóltam.


Te is skinhead vagy?

2010. aug. 2. 01:55
 24/38 anonim ***** válasza:
69%

ma 01:21 vok

Nem értem miért játszana otthon. Sztem elég példa az, hogy látja őket az utcán, hogy mit csinálnak. Nem kell ahhoz játszani :/

És ezt is mondjuk megcáfolnám, hogy egy disco biztonsági őr azért gyúr mert csúfolták. Hülyeség. Tesómnak vannak ismerősei, nem disco biztonsági őrök, de biztonsági őrök, és egyáltalán nem azért gyúrnak mert csúfolják őket hanem, hogy izmosabbak legyenek.

Na erről is ennyit.


Ja és kedves kérdező bocsi, hogy megkérdeztem, hogy hol élsz :S :(

2010. aug. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 DarkTemplar ***** válasza:
Nyilván nem kivétel nélkül az összes gyúrós biztonsági őrre értettem... Ez csak egy klasszikus példa, csodálkozom, mert lehet hogy ezen a fórumon csak én hallottam még ezt?
2010. aug. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 DarkTemplar ***** válasza:
Nem otthon játszana a biztonságban, hanem élesben, az életben, távol otthontól. Az élet egy játék.
2010. aug. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 DarkTemplar ***** válasza:
Nem vagyok skinhead. "Átlagos stílusu vagyok".
2010. aug. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Szerintem kerüld a SkinHeadeket, de járj le partyzni, ott össze tudsz szedni kiscsajokat, és haverokat is egyaránt.


A kondi nagyon dicséretes dolog, ép testben ép lélek, viszont a melled az nekem is furcsa volt, mert nem olyan, mint egy kisportolt mell, hanem inkább olyan kicsit nőies, és ez átüt a pulcsin is. A második képen a kiállásod b.zis, ezen változtass, ha férfias vagy, jobban fogsz kelleni a lányoknak is.


Egy lányhoz ne úgy közeledj, és egy lányt ne úgy kezelj, hogy ő az egyetlen, hanem tudd, hogy ha nem jön be, akkor ennyi, több milliárd kószál még, és a nagyja rád vár:)


Merj kezdeményezni, kicsikét változtass a stílusodon. És, ha a közelben laknál, én simán haverkodnék veled, elvinnélek partyba, bemutatnálak pár lánynak. Lehet, hogy ezért sok embertől oltást fogok kapni, de ebben a korban felesleges hosszútávra tervezni, mert úgysem lesz belőle semmi.


És, ne kérj előre elnézést, vagy bocsánatot, mert az a gyengeség jele, és, ha így viselkedsz (ahogyan eddig), akkor nem leszel több, mint jó haver, vagy aranyos fiú, aminél rosszabb nincs.


Ja, és menjél el aludni, mert az izmaidnak 8 óra alvás kell a regenerálódáshoz és a kondihoz is erő kell.

2010. aug. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!Akkor jó irányba gondolkodtam hogy kerüljem el a balhés embereket.Befejezem a sulit és inkább a jövőmre koncentrálok.


Utolsó: Hát én ilyen vagyok.Emberek mindannyian különbözünk.Nekem ilyen a fizikai testfelépítésem.Erről én nem tehetek.Egyébként mindenki azt mondja h a belső számít.Igen ez oké.Csak az a gond hogy az emberek többsége a vizuális élmény alapján ítél először. :S

Egyébként humoros,kedves srác vagyok.Jó lehet hogy néha egy kicsit gyerekes is... :P


Oké akkor megnyugodtam.Majd élni is elkezdek. :)


01:21,02:03 - (16/L): Semmi gond ha akarod írj privit (Én is írhatok! :P),1 msn címmel és ott jobban megismerhetsz! ;)


03:36 (Utolsó): "És, ha a közelben laknál, én simán haverkodnék veled, elvinnélek partyba, bemutatnálak pár lánynak." - ez nagyon jól hangzik...Esetleg vmi elérhetőség,msn? xDD


Üdv mindenkinek & TY!

2010. aug. 2. 06:49
 30/38 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 03:36 <- vele értek egyet.

Küldök én is egy számot: http://www.youtube.com/watch?v=jMWxXDGoRvo&feature=related

Na csáó:D

2010. aug. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!