Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam? (Bővebben lent. +Kép) 17/F.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hol is kezdjem...

...Itt :D

17 éves fiú vagyok.Eléggé félénk,visszahúzódó típus.Igazából zéró önbizalommal.Eléggé "kétbalkezes,gyámoltalan,bénázó" típus vagyok...Általánosba mindig megvertek,amint beléptem az osztályterembe 3an jöttek felém (1edül féltek,tudni illik eléggé nagy darab vagyok 2m magas és 80-90kg kb.) mindig olyan ütéseket kaptam h vérzett az orrom és azt vettem észre h már is fekszem a földön.Ezek eléggé mély sebeket ejtettek bennem mint fizikailag mint pedig lelkileg.Hozzá tenném azt is hogy "Fehér" Magyar-ok voltak,nem "kisebbségiek".Ennyit az összetartásról.7-8.-ra már az egész osztály ellenem volt.Kiutáltak pedig mindig is csendes gyerek voltam.

Egyedül töltöttem a napokat az iskolában,senki nem beszélt velem.Ha tehették inkább belém rúgtak.


Barátaim nincsenek most sem.Pedig már jól esne kimozdulni itthonról.Feloldódni.Lakótelepen lakom.Itt lenne 1 gyerek,de eléggé iszákos.Egykorú velem,vagy talán 1 évvel idősebb.Neki vannak haverjai,bár azzal a körrel nem kezdenék.Skinheadek,(Félreértés ne essék,Magyar vagyok.)de semmit nem tudnak erről a szubkultúráról,ezt garantálom...Pedig már hívtak kocsmázni -.-'.Ok tudom el kell kezdeni,de én nem vagyok hozzászokva a balhés életmódhoz (Eléggé balhés srácok...) és nem megy ez ilyen hirtelen.Mellesleg magamat soha sem tudtam megvédeni,még most sem nagyon. :/


Egyre jobban élni akarok,mert úgy érzem h megy az idő felettem és sokat elvesztegettem.Ez engem elszomorít.Ráadásul most kezdtek érdekelni a csajok. :$ Itt az oldalról megismerkedtem 1 kedves lánykát (16 éves) nagyon aranyos,tetszik de túl messze lakik s azt mondta távkapcsolatot nem akar. :( A Szívem szakad meg ha meglátom msn-en a képét! :( Nagyon fáj hogy nem lehet az enyém...De ha irkálok neki MSN-en annyira megnyugtat,hogy vele beszélek és csak MI ketten vagyunk.Ő és Én.(L)

Más lányoknál is próbálkoztam de volt olyan hogy 3an utasítottak el egy héten belül.(Ők a közelben pár faluval odébb laknak.Itt jobban kivitelezhető a találka.De nem jöttek,mindig lefújták az utolsó pillanatban.) :/ Ez is eléggé el szomorított.Azóta is próbálkoztam de a válasz mindig csak ennyi: ("Van barátom.","Nem akarok senkit." stb...) Mind a környéken belüliekkel próbálkoztam eredménytelenül.(És akik a szomszédos falvakban laknak.) :( Egyre jobban felerősít valami hogy "akarsz egy barátnőt!" de eléggé nagyokat buktam eddig.


Képek rólam:

[link]


[link]


Hááát.Mit ne mondjak.Sosem a szépségemről voltam híres.De ilyennek születtem. :( :/

Nálam az is nagy lépésnek számít hogy merek képet kirakni magamról.Elkezdtem gyúrni ez adott egy "kis önbizalmat".


Mit tanácsoltok?


-Kezdjek egy új balhés életmódba?

-Tanuljak? (Ja igen most megyek 12.-be.Megjegyzem itt nem találtam bnőt.Utolsó évem és lesz szakma a kezembe.)

-Szórakozzak egyedül?

-Dolgozzak? (Újságokat kézbesítek,nyári meló gyanánt jelenleg :P).


Kérlek titeket hogy értelmes,normális válaszokat adjatok.

Ty! : )))


Jó ég mennyit írtam,igazából nem akartam életutat írni. :D

Köszi hogy elolvasod és hogy válaszolsz.Ha már eddig velem tartottál küldök Neked egy zenét!^^ :


http://www.youtube.com/watch?v=u94-kdMYAL0


Üdv!


Ja igen ha helyesírási hibába botlotok nézzétek el nekem pls mert már 3 napja fent vagyok xD (Ne kérdezzétek miért csinálom ezt... :P)


2010. aug. 2. 00:36
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

00:57: Ez van,ha megütnek csak állok és bámulok.:S :( De egyszer visszaütök!:@


00:58: Én is erre gondoltam,jó előérzetem volt akkor! :D

Köszi a dicséretet!Te is ilyen izmos leszel! :D

Igen én is erre gondoltam h sietek 2 nap után megmondtam h tetszik... :S Akkor lassan de biztosan fogok menni ezentúl! :D

Igen segítettél! :D (De a többség is am!)


00:59: Ha ha ha...Feszítsd be a kezeid és meglátjuk neked mekkora lesz! ;)

De amúgy a legújabbat az a neve hogy 666/xy avagy sátánista koordináta rendszer.Cöhh levagy maradva barátom! :D

2010. aug. 2. 01:11
 12/38 A kérdező kommentje:
Nem,nem Norbi vagyok!:D
2010. aug. 2. 01:18
 13/38 anonim ***** válasza:
69%

szijóka!

Én szerintem semmi baj sincs veled, szerintem helyes vagy, és ahogy olvastam a szöveget, még egy kicsit normális is, ami sok srácból hiányzik(Tisztelet a kivételnek).

Azokkal a lányokkal, akik érzés nélkül elutasítanak, ne foglalkozz, mert a nagyszájúak tényleg egyedül maradnak, mint ahogy az előttem szóló mondta. Olyanokkal kezdj, akik tényleg megérdemelnek, és ne csapj bele a lecsó közepébe, hanem téll. beszélgess velük sokat,ismerd meg, de csak olyat, akit érdemesnek tartasz rá.

Sok sikert neked.

18/L

2010. aug. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi probléma veled. Jól nézel ki, nem vagy bunkó mint a mai legtöbb srác. Sztem 1 évet már kibírsz, mert írtad h most mész 12.-be, vagyis érettségi előtt állsz. Ha most szerzel haverokat, eljársz erre-arra, akkor már kevesebb idő töltesz a tanulással, ami nem előnyös érettségi évében. A skinhead haverok meg egyáltalán nem jó társaság, jól tetted, hogy nem barátkoztál velük.

A gyúrást se hagyd abba, mert jobb lesz a tested és még több önbizalmad lesz amitől jobb lesz a kisugárzásod és bomlani fognak utánad a csajok =)

16/L

2010. aug. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 DarkTemplar ***** válasza:
Megmondom őszintén más képre számítottam. Ilyen igazi falu bikája alkatod van, pont az ellenkezője annak amit elmondtál magadról. Inkább azt nézném ki belőled, hogy te sz..tod az embereket. A javaslataim: csajok: próbálkozz minél többet, ne foglalkozz vele, ha megaláznak, vagy ilyesmi, mindenféle udvarlási módszert próbálj ki. Szólíts le mindennap 10 csajt az utcán ( akár egyedül is, bár a skinhead haverjaid simán benne lennének a buliban), na abból szerintem a te esetedben 3-4 szóba fog veled állni. Előbb-utóbb össze kell jönnie a szexnek, ha ezt mindennap következetesen csinálod. És a szex a legfontosabb és a legjobb dolog a világon.
2010. aug. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a válaszokat! :$ :P


DarkTemplar: Adun Toridas!

Mindig is magamnak való gyerek voltam.Hidd el amilyen nagy vagyok annyira "félénk" is.Hát ez van.Nagyon ijedős vagyok pl leesik a póló a fogasról ugrok 1et! :S xD


En Taro Adun!


StarCraft ftw...

2010. aug. 2. 01:29
 17/38 anonim ***** válasza:

ma 01:21 vok

Egyébként azt meg lehetne tudni, hogy melyik megyében élsz? :)

2010. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 DarkTemplar ***** válasza:
Továbbá: Szerintem nyugodtan legyél a skinheadekkel, ha meg balhézni akarnak, akkor lépj le. Azt veszem észre, hogy az ilyen skinhead bandák vezetői, amikor nincs balhé, rendkívül udvarias és kultúrált emberek, és emiatt a közösség is ilyen (a magyarokkal). A lelépés végezetű mondat nagyon fontos, mert ezeket is közhelynek tartom, hogy beszólnak üss, védd meg magad, stb. Nem kell hülyegyereknek lenni aki minden sz..ra ugrik. Sajnos erre nem lehet egyértelmű választ adni, az arany középutat kéne megtalálnod, bocsi. Szerintem általában akkor üss, amikor már fizikailag bántalmaznak, ha csak szívatnak akkor azzal ne nagyon foglalkozz ( persze vannak kivételek:)). Viszont kell, hogy legyen annyi tököd, hogy ha van egy elképzelésed, ahhoz azért próbáld meg tartani magad, pl: ha skinheadekkel csak inni akarsz, balhézni nem, akkor ehhez tartsd magad. Ne feledd akinek nincs célja, az más célját fogja valóra váltani. Barátokat is próbálj meg szerezni, menj oda, akárhogy, ismerkedj. Ahogy most így kiveszem semmit nem veszíthetsz. Ez benne a jó. Gyakorolhatsz.
2010. aug. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Bár csak én lennék 200 centi:D Nem lennének gondjaim asszem:D

A csajok buknak a magas, izmos pasikra, te az vagy!

Haver, nagy sikered lehet a nőknél, csak csajozz, hidd el tapadni fognak rád!

2010. aug. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Ne haragudj Kedves DarkTemplar, de!

Ha a skinheadekkel barátkozik, előbb-utóbb beleviszik a balhéba, ha akarja, ha nem. Sőt később már ő is velük fog menni balhézni csak azért, hogy barátkozzanak vele. Ezt nem szabad elkezdeni mert akkor nincs vége.

Azmeg nem úgy van, hogy "ne ugorj minden kis sz.rra" Vannak olyan emberek akik egy kisebb zajtól is megijednek. Pl. én is ilyen vagyok. Végig ülök egy horror filmet szemrebbenés, iljedtség nélkül, de ha már vmi leesik, vagy becsapódik az ajtó, akkor hirtelen nagyon megijedek. Ez van. Ezen nem lehet változtatni.

Az, hogy ninc smit veszítenie? Ha kevesebbet tanul, roszabb eredményt érhet el az érettségin. De a véleményem pár kommentel ezelőtt elmondtam.

üdv

2010. aug. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!