Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Sürgős

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Sürgős

Figyelt kérdés
A Balatonon vagyok..van itt 1 lány aki egyfolytában engem néz most is a strandon labdáztak és nézett...holnap megyünk haza szoval nem tudom mit csináljak :S nagyon szép de nem tudom mit mondjak... remélem hogy holnap délelőtt kijönnek a strandtra.....de akkor mit csináljak? XD
2010. júl. 28. 21:50
1 2 3
 11/22 BlacktigerXXX ***** válasza:

"mit csináljak mit csináljak?? csinájjá paprikáskrumplit utánna meg menj legozni!"


Kolbászt tegyél bele!

2010. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 BlacktigerXXX ***** válasza:
2 dolgot csinálhatsz. Leszólítod, hogy megtudj róla vmit, vagy nézed ahogy néz, és este megtornáztatod a látottakra a kukitrollt
2010. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
és mit mondjak neki?
2010. júl. 28. 22:18
 14/22 anonim ***** válasza:
azt hogy SP tesója vagy
2010. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
hát ez lol:D am szerintem meg odamész megkérded nem e ismered valahonnan,mer olyan ismerős de ki tudja honnan aztán meg megkérded mér hova valósi figyelj kiszomjaztam a sok dumálásba igyunk már egy kólát vagy menjünk be a balatonba versenyt úszni és aki nyer az hívja meg a másikat (hagyd győzni) aztán beszélgess vele amiről akarsz szereted a xy zenét?jó idő van nem de?szereted aa sirályokat?szereted a paprikáskrumplit?:)))na szal ilyenek..ja és kérd el az msn-jét és ott folytathatod a bájcsevegést:D
2010. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy szereti-e a Győzikét, aztán már nyert ügyed van :D
2010. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Utolsó jajj te :)!

vedd el feleségül győzikét és legyetek boldogok!

kérdésre: kiegészíteném 22:49 válaszát

a telefonszámát is kérd el mert sztem telefonon jobb beszélgetni mint msn-en de ha mégse legalább megvan:D

Sok sikert!

2010. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
még kérek válaszokat :D
2010. júl. 28. 23:50
 19/22 anonim válasza:

Rúgd fejbe focilabdával...

Azt mond neki hogy bocs.

2010. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Jól kifogtátok a szar időt barátom, már vagy 4 napja ilyen esős mocskos idő van, milyen a balaton vize amúgy, mi szombaton megyünk.

És persze, beszélj vele, hátha ugyanabba a városba való ahova te, és akkor majd ha hazamentek lehet több.

2010. júl. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!