Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom miért vagyok ilyen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért vagyok ilyen. Nektek van rá ötletetek?

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves lány vagyok (tudom, fiatal vagyok). Mondhatjuk, hogy az a tipikus jó kislány vagyok. Jól tanulok, szófogadó vagyok stb.

Úgy érzem a szerelem terén kicsit katasztrófa vagyok, mert egyik pillanatban úgy érzem készem állok egy komoly kapcsolatra. Viszont, hogy ha randira akarnak hívni mindig keresek kibúvót, hogy most barátnőmmel van találkozóm, programom van stb. Szóval ez miért lehet? Megfutamodok a randik előtt, pedig azok vezetnének egy kapcsolat felé. Most is 2 fiú hív randira (egyik 20, másik 15). De mindig elhalasztom valahogy. Vagy, hogy ha még nem beszéltünk meg időpontot, akkor nem megyek fel sokáig msnre, hát ha elfelejti vagy hasonló. Magam sem tudom miért lehet ez. Remélem ti többet tudtok:)


2010. júl. 27. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább go bulizni, és mindenkivel összejönni részegen. ;)
2010. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudom miért van ez veled...mert magadban félsz és nem állsz készen egy komoly kapcsolatra.
2010. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

bulizni ritkán járok, részeg pedig nem szeretnék lenni, nem igazán előnyös egy lánynál:)

nem tudom, lehet hogy még nem vagyok rá kész...

2010. júl. 27. 23:04
 4/8 anonim ***** válasza:
jujj pont igy vagyok...érdekelnek a további válaszok...ié voltam,mert most én akarok valakivel találkozni nagyon,és sokat jelent számomra...lehet ha azért mert nem találtam meg azt akivel úgy érzed,hogy most el tudod kezdeni.majd ha érzel valamit egy fiú iránt sokkal jobb lesz és az önbizalmad is növeld:P
2010. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

első kommentelő: már megbocsájts de te egy orbitális f*sz vagy. Így is sok a ribanc, nem kell belőlük még több.

A kérdésre válaszolva: félsz. Gondolom ez lenne az első komoly kapcsolatod? Lehet, hogy még nem állsz készen, de ez 15 évesen nem is meglepő, szinte még gyerek vagy. Ne akarj mindenképpen belekezdeni valamibe ami talán túl nagy falat és a végén csak pofára esel. Egyébként sem úgy szerzel magadnak komoly társat, hogy azt mondod: a következő lesz az. Majd kialakul. Próbálkozz, de tartsd magad meg NŐnek, ne hagyd magad mindenkinek. Válogass, bízz magadban és az ízlésedben. Remélem megtalálod amit kerestél!

2010. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nahát. Mintha csak én írtam volna ezt a kérdést.

Én is folyamatosan ezt csinálom...

Ha jól elbeszélgetek vkivel meg minden, és aztán elhív vhová, én meg nemet mondok. Nem tudom miért csinálom ezt.

Egyszerűen csak félek vagy én nem tudom.

De aztán meg amikor megharagszik rám, akkor meg szidom magam h de hülye vagyok, meg mostmár de jó lenne.

am én is 15 vagyok :)

2010. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Igen meg lehet, hogy félek csak nem akarom bevallani magamnak. Én is remélem, hogy megtalálom!

Én is azt szoktam csinálni:D vagy esetleg húzom-halasztom a randit, ami nem egy jó dolog.

2010. júl. 28. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Még gyerek vagy.

20 évessel ne kavarj ennyi idősen.. és ilyen felfogással.

2010. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!