Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exatlonos Pap Dorka 10/?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exatlonos Pap Dorka 10/?

Figyelt kérdés

[link]


Segg 10/?



2020. ápr. 23. 00:58
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
78%
10/4 nekem nem jön be.
2020. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
69%
Látod, kérdező? Megmondtam. Egy régebbi kérdésnél is mindenbe belekötöttek és itt is. Ezen az oldalon egy átlagos, elhízott kategóriájú csaj dicséreteket kap, egy valóban szép pedig mindig lepontozást.
2020. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
78%
#22: Talán azért, mert egy átlagos csajt vonzóbbnak találunk mint egy magamutogató, önimádó instapitsát? És akkor meg is dőlt a nők állítása, miszerint mi instapitsákra gerjedünk.
2020. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
47%

#23: Nem, nem találunk. Csak szólok, hogy én is férfi vagyok. A különbség annyi, hogy itt létrejött egy közösség, ami elég frusztrált. A srácoknak elérhetetlenek ezek a csajok, a csajok meg irigykednek. Áruld már el kérlek, a való életben miért nem találni ilyen szintű közösségeket és a haverjaim miért nem mesélnek ilyenekről? Sőt, az ország különböző részéről vannak ismerőseim és külföldre is sokan kiköltöztek. Sehol sem látják ezt.

Ja, de. Az általános iskolában még van ez a szint.

A dologról a te hozzászólásod is elmond mindent. A csaj magamutogató, önimádó instapitsa? Mert van instája és sportol egy műsorban? Aztamindenit... Mennyivel jobbak azok az elhízott csajok, akik wannabe instapitsák akarnak lenni, de még sportolni is lusták és a "fogaggyeel, mert különben gonosz vagy" szöveg keretében azt akarják, hogy őket fogadják el, de ők másokat nem akarnak.

Az állítás, amit írtál, pedig nem dőlt meg. Mindenféle csajt bírnak a srácok, csak az emberek értelmesebb része nem a saját helyzete alapján ítéli meg mások szépségét.


(És, hogy érveket is hozzak. Egy sportműsorban abba is belekötött egy hozzászóló, hogy sportolás után és közben, hogy néz ki. Megmondták, hogy instán a régi képein adott magára. Reakció: DEAKKORISHOGYNÉZKI. No comment.)

2020. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
87%
Annyira szánalmas és undorító, ahogy egyesek itt próbálják bizonygatni, hogy márpedig de, ő muszáj hogy mindenkinek tetsszen, igenis legyen mindenkinek egyforma az ízlése. Ettől vagyunk különbözőek, van akit taszít, van akinek vonzó, van akinek semleges. Miért kéne, hogy egy bizonyos ember mindenkinek tetsszen? Mi lenne abban a jó? És miért lenn nőként rögtön irigy az, aki szerint nem szép? Azért nála sokkal szebb arcú, bombább alakú, magukra adó nőket látni az utcán.
2020. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
74%

Én adom a #23 véleményét. Valóban én is jobban értékelek egy olya. Nőt aki smink nélkül elmegy, mint egy olyat akinek konkrétan új arcot kell varázsolni a sminkkel, hogy ne úgy nézzen ki, mint egy barlangi troll.

Ez a csaj is hiába csinál olyan változtatásokat magán amiért egy használt autó kereskedőt már lecsuknának, attól még nem jó csaj. Egy átlagos csaj sokkal szebb tud lenni. Sőt ez is lehetne szebb, ha nem sminkelne annyit, hogy a bőre ne tudjon levegőzni. Teljesen ki van készülve a bőre. Nyílván csak az előnyös képeket pakolja felfele, de így se egy főnyeremény, milyen lehetne valóságban???

Azért mondom, hogy talán a 4 reális. Míg az utcára ha kilépek (nem most, mert a Győrfi Pál megmondta, hogy nincs menés) akkor is 6osoknál rosszabbat nem igen lát az ember és az már nem rossz első benyomásra.

2020. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

"anyám jobban néz ki"


😂😂😂 Beteg ez az oldal

2020. ápr. 23. 11:18
 28/51 anonim ***** válasza:
72%

#25 Ott a pont.

Rengeteg nő van, akire irigy vagyok, mert tényleg szépek. Ismertek vagy körülöttem élők, mindegy. De erre a nőre egy kicsit sem. Sőt, valahol "sajnálom", hogy mennyi munkát belerak (sport, smink), és mégsem... Teljesen fölösleges, nem nyert a genetikai lottón, ez van.

(#20 voltam)

2020. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
19%

#25: Ami szánalmas és undorító, hogy csak az egyik oldalt emeled ki és állítod be ilyennek. Ráadásul úgy, hogy még egyszerű szövegeket sem próbálsz értelmezni. Nem azt nehezményeztem, hogy nem találja mindenki szépnek, hanem azt, hogy ezen az oldalon majdnem mindenki lehúzza azokat, akik egy bizonyos kategóriába esnek.


És valóban, a többség lát szép lányokat az utcán. Pl. őt. Csak akkor, épp nincs a tévében, nem nyomják a képetekbe és meg sem nézitek, csak dobtok rá egy pillantást és ennyi.


Azért remélem, hogy előbb-utóbb a legalább páran kinövitek a tinikort és nekiálltok átgondolni magatokon, hogy mi nincs rendben. Jobb érzés lesz, mint másokat mindenért támadni.

2020. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:

"Annyira szánalmas és undorító, ahogy egyesek itt próbálják bizonygatni, hogy márpedig de, ő muszáj hogy mindenkinek tetsszen"


Nem tudom te mit olvasol, de kb 2 ember írta, hogy szép, és 3 oldal arról szól, hogy milyen ocsmány egy lány 😂

Egy pszichológusnak kincsesbánya lenne ez az oldal😂

2020. ápr. 23. 11:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!