Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exatlonos Pap Dorka 10/?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exatlonos Pap Dorka 10/?

Figyelt kérdés

[link]


Segg 10/?



2020. ápr. 23. 00:58
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
De miért löttyedt háziasszonyok válaszolnak, amikor férfiaknak tettem fel a kérdést?
2020. ápr. 23. 02:44
 12/51 anonim ***** válasza:
74%

2

Utálom az összes exatlonost

2020. ápr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
80%

Löttyedt ugyan nem vagyok, de 30+ nő :)


Nekem női szemmel is 10/8-9, viszont a viselkedése, stílusa, ami a tv-ből lejön, az nagyon ellenszenves. (mondjuk lehet direkt így vágták össze a gyártók).

Bogi külsőleg 10/10. Nagyon szép nő. (de némelyik instás képen rettenetesen előnytelen a sminkje.)

2020. ápr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
57%

Nincs tv-m, így nem tudom, hogy mi a műsor, de a képek alapján abszolút a lista teteje annak ellenére, hogy nem a szőkék az eseteim.


Az alakja tökéletes, sportos, izmos, arcra is mosolygós (legalábbi a képeken)

2020. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
68%

#6 lehet rajta egy kiló vakolat, attól még nem jó nő.

Sminkkel kb lenne 7 (amiket linkeltél még külön)

Amúgy talán 4.

Természetes szépsége az nulla, sminkkel néz is ki valahogy, de úgy is köpedelem, talán a 7 is túlzás. Teste elmegy de ennyit tud.

2020. ápr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ő vállalhatatlan kategória, fejre is és testre is. Bogi viszont tényleg gyönyörű,arcra is, szerintem sminkkel és smink nélkül is, a testéről már nem is beszélve.
2020. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
44%

Segg 10/7

egész test 10/5 (kicsi, tömzsi lábak)

Bogi jobb lenne, de nagyon kicsi a melle.

2020. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
58%

Én sem vagyok anyuka, de anyám jobban néz ki férfi szemmel, az is biztos. Az anya témát azért hoztam fel, mert sok nő pont ugyanilyen mosott a hétköznapokban, mikor a kölök után futkosik, de az legalább jó kifogás. Egy fiatal lány esetében ne az legyen már a hétköznapi viselet, hogy egy slampos, igénytelen tyúkra romlik le valaki... Nincs annak itt az ideje, hogy egy korombeli nő "edzésre készen" lófráljon a hétköznapokban is, mert egy random anyával ellentétben nem kell attól tartania, hogy leeszik, lehányják meg társai. Erre céloztam. De persze ha nem tudom kiverni egy nyomottfejű, bumszliorrú nőre, akinek a két szemöldöke között elfér egy család is, akkor már egyből irigy nő lehetek csak...


A segge nem nagy szám egyébként ahhoz képest, hogy mennyit edz. Nincs izmos hasa, keskeny dereka, csak karos-vállas és az alakja csak úgy "van" és az némileg meglátszik rajta, hogy sportol.


És félre ne érts, nem egy buborékseggű instapi... az ideálom, de nem beszélhetsz rá embereket, hogy tetsszen nekik az, ami nem tetszik. Ha nem tetszenek az indokaim, akkor fogadd el indok nélkül, hogy nekem ez a nő offos.

2020. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
82%
Másrészt meg ez egy 18 éves kislány. Egyáltalán nem vonzanak a kiscsajok 25 évesen.
2020. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
44%

Nő vagyok, és qrva ronda. DE ez is ronda ám. Csak ő sportolva az, én meg nulla mozgással piszkafán.

Ez egy tökéletes példa arra, hogy edzéssel, sporttal nem lehet segíteni a rusnyaságon. Sem nők, sem férfiak esetében.

Meg arra, hogy a smink sem minden. Úgy sem szép az arca.

2020. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!