Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exatlonos Pap Dorka 10/?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exatlonos Pap Dorka 10/?

Figyelt kérdés

[link]


Segg 10/?



2020. ápr. 23. 00:58
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
81%
7-8. Feje lehúzza.
2020. ápr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
33%
10/10 minden téren. De, érzésem szerint elfogják hordani mindennek. Volt már róla egy kérdés az oldalon, ott minden mozdulatába belekötöttek.
2020. ápr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
35%
6
2020. ápr. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
65%

Nem szeretem az ilyen "vagyok, ahogy vagyok nőket".

Attól, hogy sportol, elég trampli. Egy nőies, csinos kép nincs róla...

2020. ápr. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
71%

Külsőre: simán el tudnék egy ilyen nőt fogadni barátnőnek.

Belsőre meg: nem ismerem.

2020. ápr. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

# 4

Öhm, tudod te egyáltalán, hogy miről szól az exatlon? Nem igazán arról, hogy magukra adjanak :DDDD

Tekerd le a régi képeihez, ő pont hogy k_rvára adott magára

[link]

[link]

2020. ápr. 23. 02:21
 7/51 anonim ***** válasza:
48%

Tudom, miről szól és nem arról, hogy az egész életed izzadt fejjel, loncsos hajjal és sportruhában éld le. És arról sem, hogy annyira ne legyen egyéniséged, hogy csak ezzel kapcsolatban osztogass meg folyamatosan képeket. Lehet, hogy régen jól nézett ki, de ezeken a képeken egyáltalán nem nőies. És unalmas, hogy csak arról vannak képei, ahogy csapzottan rohangál. Minden kétgyerekes anyuka tehetne ki ilyen képeket magáról instára, ugyanúgy a kutya nem tartaná szexinek.


Sok sportoló nő ismerősöm van. Vannak köztük a tipikus tramplik, akik úszás vagy valami más edzés kapcsán megszokták, hogy a kiszáradt, sprőd loboncukat csak felfogják, ahogy épp van, felvesznek valami melegítőt vagy sportcuccot és hámló bőrrel vagy csipásan elvannak egész nap szedetlen szemöldökkel, mert ők sportolók. És vannak azok a lányok, akikről csöpög az izzadság az edzéseken, paprikavörös a fejük, aztán lezuhanyoznak, szépen megszárítják és ápolják a hajukat, amit normális frizurára vágatnak, nem ilyen szűzloboncra, tolnak egy minimális (vagy kevésbé minimális sminket), csinos, nőies ruhát húznak és meghagyják a teremben a csapzott kinézetet.

2020. ápr. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Értsd már meg, hogy bent van még a műsorban, nem ő tesz ki képeket, hanem az egyik ismerőse a műsorból. Nyilván nem ilyen képei voltak régen, ha letekersz XDDDDDd
2020. ápr. 23. 02:37
 9/51 anonim ***** válasza:
65%

Értsd már meg, hogy kúrvára nem tetszik, amit latok6, te meg arra kérdeztél rá.


Egyébként meg a régi képein is fura a feje.

2020. ápr. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
48%

74%-os, én megértem, hogy te egy 2 gyerekes anya vagy, aki irigykedően néz a feszes, fiatal lányokra, de nem kéne görcsösen minden hülyeséget összehordani.

Ilyenkor be vannak zárva, nem telefonoznak, valaki más kezeli az oldalát. Nem ő tesz fel ennyi exatlonos képet.

A képeket meg annak fényében kell nézni, hogy 0 smink, semmi csinos ruha, kimerültség, izzadtság, és ezek ellenére is fullos a csaj, a régi képei közt meg látszik a "hétköznapi" kinézete, ami tiszta mini palvin barbis. Szóval befejezhetnéd a nyilvánvaló irigykedést.

2020. ápr. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!