Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Összejönnél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Összejönnél egy olyan ellenkező neművel, aki külsőre nem az eseted, de belsőleg tökéletes?

Figyelt kérdés
Úgy értem, egyáltalán nem tetszik neked ha ránézel, de amennyire szeret, úgy nem tette még senki más pl. És most nem arra gondolok, hogy mindenki azt írja, hogy persze nem a külső a fontos...
2010. júl. 26. 22:16
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Igen. Egy bizonyos kor felett már egyre kevésbé fontos a külső. Viszont célszerű arra gondolni, hogy hiába szép most, úgyis megöregszik, és akkor viszont már nem árt, ha belsőre olyan, amilyen mellett le lehet élni egy életet.

Én 17 évig éltem egy csinosnak mondott nő mellett, de totál tönkretett, mert csak a pénz számított neki és csak addig kellettem amig volt. Most mindent összehazudozik rólam, pedig sosem bántottam, de ez az érdeke. A mostani párom viszont kicsit kövér, de minden egyéb tekintetben tökéletes. Annak ellenére imádom, hogy sokat gondolkodom azon, hogy milyen kár, hogy nem vékonyabb. Viszont tudom, hogy mellette érdemes leélni az életemet. Tudom, hogy szeret és nem fog megcsalni és megbízhatok benne. Számomra ez a legfontosabb.

2010. júl. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Valaki írta a természetes illatot. Az tényleg nagyon fontos, régi barátom illatáért odavoltam, még talán akkor is ha éppen le volt izzadva... Az ő illata eleinte taszított, de aztán valahogy megszoktam és azóta ha megérzem hogy rajtam maradt az illata jó érzés tölt el... Furcsa.
2010. júl. 27. 09:54
 33/33 anonim ***** válasza:
hmm én össze jönnék ilyennel igen mert pont ilyen helyzetben vagyok, hogy ismerek vkit akit megszerettem a belsője miatt mikor elősször láttam nem igazán tetszett de ma már mindennél jobban szeretem és szebbnek is látom :)) na ennyi a kérdés válaszának de sokan írták hogy felnőttebbként már annyira nem számít a külső mint fiatalabban ez átlagban igaz de nállam nem, fiatalon se volt olyan fontos a külső :P
2010. júl. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!