Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Összejönnél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Összejönnél egy olyan ellenkező neművel, aki külsőre nem az eseted, de belsőleg tökéletes?

Figyelt kérdés
Úgy értem, egyáltalán nem tetszik neked ha ránézel, de amennyire szeret, úgy nem tette még senki más pl. És most nem arra gondolok, hogy mindenki azt írja, hogy persze nem a külső a fontos...
2010. júl. 26. 22:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Az én pasim se a legszebb, és a legjobb... De vele vagyok 3 éve, mert benne van valai amit imádok, és csak ez számiit. És ahogy mulik az idö, és ahogy hozzá szokok, minden nap szebbnek és jobbnak látom :) és igen, szerintem is fontos a külsö, de nem fontosabb a belsötöl :)
2010. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Aligha...


15/f

2010. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Én összejöttem egy olyannal aki külsőre nem túl szép, de egyre jobban beleszerettem... Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, lehet a velem egykorúaknak furcsa lehet, de mostmár nem érdekel annyira a külső, 15 vagyok...
2010. júl. 26. 22:37
 14/33 anonim ***** válasza:
Biztos furcsa a még veled egykorúaknak, de ne érdekeljen a véleményük. Ha magaddal teljesen rendben vagy, akkor se fognak furcsán nézni, ha egy akármilyen csúnya pasival vagy..:)
2010. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
hát,engem már elég sokan "szerettek",szóval nincs ilyen hogy emiatt összejöjjek valakivel. ha nem jön be külsőleg,akkor nincs meg a szikra sem,ami kizárja azt hogy belészeressek.és olyannal meg nem jövök össze akit nem szeretek.
2010. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ha a belső szépsége abban merül ki, hogy szeret, nem.
2010. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
100%
és a természetes illata milyen?..az nagyon fostos.Az begerjeszthet, de ha az sincs meg, akkor az maximum csak egy testvéri szeretet lehet.Kell a szenvedély, a vonzalom.
2010. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:

"és a természetes illata milyen?..az nagyon fostos"


ez.. epic. megérte feljönnöm ide:D

2010. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
a fostos természetes illat:D kell is. anélkül hiába adonisz.
2010. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Már válaszoltam egyszer, nemmel, de akkor most pontosítanám.

Alapból nem annyira fontos a külső, az hogy mi az esetem meglehetősen tág határok között mozog. De ha valaki még abba sem fér bele akkor nem az esetem és kész, ez van.

Belső 'tökéletesség' helyett is inkább maradnék bizonyos szubjektív határoknál, ha oda meg belepasszol az illető akkor talán ez az egyetlen eset kb. hogy el tudok képzelni férfi-nő barátságot, de csakis akkor ha nála is ugyanez a helyzet velem kapcsolatban.

Az biztos hogy nem lesz attól belsőleg tökéletes valaki, hogy pechjére belém habarodott.

2010. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!