Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Összejönnél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Összejönnél egy olyan ellenkező neművel, aki külsőre nem az eseted, de belsőleg tökéletes?

Figyelt kérdés
Úgy értem, egyáltalán nem tetszik neked ha ránézel, de amennyire szeret, úgy nem tette még senki más pl. És most nem arra gondolok, hogy mindenki azt írja, hogy persze nem a külső a fontos...
2010. júl. 26. 22:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Velem már megtörtént, hogy annyira beleszerettem egy lányba, amennyire még másba sosem, pedig külsőre elsőre nem jött be. Sokáig inkább azt láttam rajta, hogy mi ronda van benne, és más a közelben lévő lányokat mustráltam. Najó nem egy bányarém volt, de az hogy szép, az hogy helyes, egyszerűen nem jutott eszembe amikor ez elején, az első néhány találkozásunkor ránéztem. Aztán telt az idő és egyszer csak, mint derült égből villámcsapás rájöttem, hogy kell nekem ez a lány... Onnantól pedig minden porcikáját gyönyörűnek láttam...


A válaszom kérdésedre a tapasztalatom alapján: szándékosan nem, nem jönnék össze valakivel ha a külseje nem tetszik, csak a belső. Viszont akaratlanul ki tud bennem alakulni így is olyan, sőt erősebb érzés mint amelyet a külsőleg szép lányok kiváltanak...

23F

2010. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
95%
a külsö ami megfog a belső ami megtart;)
2010. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
hát engem egy lány kikosarazott azt mondta nem vagyok az esete ennek ellenére bevallotta hogy belsőleg én vagyok a tökéletes férfi ilyen kéne neki csak jobb csomagolásban... hát nc
2010. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
23:06 Gyúrjá' vaze'
2010. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
Remélem nem éllel mondtad, amikor a természetes illatra gondoltam...tényleg fontos...hidd el, volt egs talpig becületes valaki az életembe, aki mg a csillagokon felül is mindnet lehozott volna nekem, de nem bírtam az illatát... a nőknek nagyon fontos a pidi illata, állítólag az alapján választanak. Én azt tudom mondani, hogy nekem nagyon fontos, és vonzó a férfi saját illata.
2010. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Az a vicces hogy még csak közel sincs az S és az N a billentyűzeten. Hacsak nem dvorak, de akkor mi az az "egs"?
2010. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ha nem ronda, csak nekem nem jön be, de ápolt, szép, és nem kövér, és szeretem, akkor talán, de, ha egy ork, és kedves, akkor nem
2010. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

egy.

biztos közben szagolgatott valakit, ezért ütött félre.

2010. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm igen, már történt velem ilyen. Nagyon ne tetszett a fiú, ellenszenves volt de annyira megszerettem idővel, hogy szerelmes lettem. De akkor még nemet mondtam, mert nem tetszett. Telte-múltak az évek aztán még inkább beleszerettem és őt találtama világ leghelyesebb férfijának:))
2010. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
engem a külső megfog a belső megtart..
2010. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!