Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Összejönnél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Összejönnél egy olyan ellenkező neművel, aki külsőre nem az eseted, de belsőleg tökéletes?

Figyelt kérdés
Úgy értem, egyáltalán nem tetszik neked ha ránézel, de amennyire szeret, úgy nem tette még senki más pl. És most nem arra gondolok, hogy mindenki azt írja, hogy persze nem a külső a fontos...
2010. júl. 26. 22:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
10%

soha a büdös életbe!


20F

2010. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
a külső IS és a belső IS nagyon fontos. nem jönnék össze olyannal soha, akinek nincs rendben mindkettő
2010. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
14%
Aha.Én szálkás izommal szépen néznék ki egy tömzsi dagi csaj mellet a 183 centimmel:SS.Szal nem:)
2010. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Bonyolult. Ha nagyon kedvelem és úgy érzem, talán tudom majd szeretni idővel akkor igen. De ha nem, akkor inkább kihagyom. Nem akarom hitegetni. Bár sok esetben így is az lesz a vége:S
2010. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
nem
2010. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nem. Nem CSAK a kinézet a fontos, de igenis számít.
2010. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Nem, tapasztalat, hogy ha nem tetszik külsőre, akkor nem lezs jó vége.
2010. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
Én egy ilyen kapcsolatban vagyok benne 2 éve. Mondjuk már nem vagyok "tini", 25 éves nő vagyok. Előtte nekem is többet nyomott a latba, hogy milyen értékei vannak külsőleg. De ma már ez abszolút nem számít. Edzőként dolgozom, 20 éves korom óta, szóval volt alkalmam összefutni egy-két valóban tökéletes testű pasival, valamiért mégis a nálam 10 centivel alacsonyabb, ja és 7 évvel idősebb férfi mellett kötöttem ki:)
2010. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Nem, a belső harmónia csak egy dolog, kell a fizikai vonzalom is egy normális kapcsolathoz!
2010. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Nem. Olyannal nem jönnék össze hosszútávra, aki nincs külsőleg-belsőleg is rendben.

17/F

2010. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!