Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a kuka csajok kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a kuka csajok kellenek a fiúknak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy azt veszem észre, hogy mostanában azok a csajok tetszenek inkább a fiúknak, akik csendesek, mindenre csak mosolyognak, nem fejtik ki a véleményüket semmiről, ha van egyáltalán. Csak úgy vannak, ha kérdezik őket, akkor esetleg felelnek egy nemtudomot vagy egy nekem mindegy, jó-t.

Én nem tudok ilyen lenni, van véleményem, szeretek beszélgetni és nem sütöm le a szemem, ha valaki rámnéz, ami a szívemen, az a számon. Viszont én így nem vagyok sikeres. Mi a jó az olyan csajokban? Nem unalmasak?


2010. júl. 24. 23:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen nagyszájú lányok,legtöbbször nevetség tárgyai.Főleg akkor,ha olyasmihez is hozzászólnak,amihez nem értenek,okoskodnak,közönségesek.Csak legtöbbször nem esik le,hogy rajta nevetnek,nem vele.

Ha inteligensen teszik,vagy öniróniával az lehet szórakoztató,és érdekes,nem csak feltünési viszketegség.

A nem tudom,meg lehet dolgokat egyszerűen megoldottam a bnőmmel.Elmondtam neki,hogy ezek a szavak nem léteznek és kész:).

És a külsőre,viselkedésre nyuszi lányok az esetek többségében az ágyban nem azok.

2010. júl. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Húú, köszönöm a rengeteg választ.

Nem vagyok az az állandóan fecsegős típus (pl volt olyan fiú, aki kifejezetten csendesnek tartott), de nem is vagyok az, akinek minden mindegy, és csak mosolygok.

Én tényleg úgy vettem észre, hogy az abszolút meg nem szólaló lányok sok fiúnak jobban tetszenek.

Sajnálom, hogy a legtöbb válaszadó csak elkezdte szidni a nagyszájú, meg közönséges lányokat, erről a kérdésben szó nem volt és sajnos a sok válaszból kevés érdemleges lett.

Szomorú vagyok, hogy az a jellemző, hogy bármilyen kérdésből azt hozzátok ki, hogy oké, akkor szidni kell valakit...

2010. júl. 25. 14:04
 23/28 anonim ***** válasza:
mert a nagyszájú ribancok k*rva idegesítőek egy idő után...
2010. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
mar bocs , de most itt mirol van szo a nagyszaju k*rvakrol, meg a csendes csajszikrol. Hat ne hari , de en meg nem lattam olyan csajt aki azert halgat mert nem tud semmit, mi lenne ha egyszer valaki be is fogna szajat .Szerintem az ilyen csajoknak igenis van velemenyuk , csak a epp nem fecsegik mindenkinek, meg annak is kit nem erdekel. Es te kedves kerdezo azert nem vagy szerencses mert ahogy mondtad " mi a sziveden a szadon" s ez nem mindig jo. Persze a csendes lanyokhoz is kell turelem, azoknak sincs mindig szerencsejuk. En nem tudom mert kell ilyen kategoriakba sorolni a lanyokat, minden a szemelyisegtol fugg, lehet csendes valaki, de mikor beilleszkedik egy tarsasagba , "nagyszaju " lessz...
2010. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Én is csendes lány vagyok, volt, hogy vki ezért nem randizott velem másodjára, mással viszont több éves kapcsolatom lett. Mindenki mást szeret, viszont azért szerintem a csendes lányok idővel feloldódnak, mint pl én is, egy darabig nehezen oldódtam fel, engem is zavart, hogy nem tudok hozzászólni bizonyos dolgokhoz, kínosan éreztem magam. Ha magamból indulok ki, az nem igaz, hogy ezeknek a lányoknak nincs véleményük dolgokról, csak később nyílnak meg.

L/24

2010. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség! Ezt csak te látod így, mint külső szemlélő!!


Én is egy visszahúzódó lány vagyok, aki társaságban igen csendes. Ha barátom kérdez vmit, akkor szűkszavúan válaszolok és általában inkább mosolygok, és nem szoktam röhögni se, mint a fába szorult.. De mindezt társaságban csak, ahol nem tudok úgy feloldódni, mint a barátommal.


Amikor hazaérünk, vagy csak ketten vagyunk, esetleg az én csajos baráti társaságomban, némely családtag előtt levetkőztetem a gátlásaim, és kinyitom a kicsi szám.


Az ilyen lányokra mondják különben is, hogy alamuszi nyuszi nagyot ugrik!


18l

2010. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Bárcsak adna az élet 1 Ilyen nőt nekem is:D
2010. júl. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
én nem az alapján választok párt, hogy milyen egy társaságban! aki ezt teszi, annak nincsen semmi élettapasztalata! Amugy az a lényeg, hogy ti ketten jól érezzétek magatokat! Ja és persze senkit sem kell kellemtlen helyzetbe hozni, hogy örökösen beszéljen, mert az sem az igazi! Majd ha egy kicsit több embert/"társaságot" megismersz, meglátod van középút, ugyanis az értelmes emberi beszélgetésekben megvan a megfelelő arány! de ezt minek is boncolgatni?
2010. júl. 29. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!