Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak mér csak a kur. Vák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mér csak a kur. Vák kellenek?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok akik egyből lefekszenek velük,rázzák magukat stb, és csak a külsejükkel törődnek, nyomulnak és beképzeltek.....Most erre azt a választ fogom kapni h nem kellenek csak a szexre, de én egyáltalán nem ezt veszem észre...

16L


2009. dec. 28. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de mindkét oldalon kevés a normális ember. Hidd el nekem. Aki meg qrva, az kb. be se vallja magának, és nagyon sekélyes. Azzal próbál megfelelni a divatnak, hogy mindenkivel lefekszik. Mivel megpróbál megfelelni valaminek, ezért félelemből teszi... Vagy csak az ösztöneit követi, de akkor meg inkább állat, mint ember.

A fiúknál ugyanez a helyzet, de szerintem ott picit érthetőbb, mert maga az ösztön erősebb... de maradjunk annyiban, hogy mindkét oldalon kevés a normális ember.

17/f

2009. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

amint látom ma is megkapjuk ezt mi pasik, a macsó bunkók miatt...

szerintem nézz körbe, és ne a selejtek között kersgélj, akkor nem lesz csalódás...

2009. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a lányok meg miért csak az olyan srácokkal járnak akik ultra viccesek, zselézett hajú nagymenők, discóba vannak minden nap?
2009. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindegyiknek.. Megkell találni a megfelelőt. Vannak normálisak is, csak ők félénkebbek,bátorítani kell őket. A nagypofáju buznyákoknak a rendes lányokat mint mi,egy kalapalá vesznek a ribikkel. Ezért nem kell onnan válogatni.
2009. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én körbenézek, de csak ezt látom...meg azt h a lányok többsége átmegy kur.vába csak azér h kelljen vkinek és a fiúknak meg télleg ez kell
2009. dec. 28. 12:18
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a Qrvákat kerülöm.. az érdekes /értsétek jól :P/ lányok a gyengéim. 23/F
2009. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
A válaszoló fiúk meg ne síránkozzanak,hanem kapjanak az alkalmakon,ha 1 lány beszélgetni akar velük!! Mi így jelezzük ha érdekeltek.
2009. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
és igen, ezeknek a lányoknak tényleg a mindennap discoba járó pasi kell...
2009. dec. 28. 12:22
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet vagyok fenn a gyakorikérdéseken, annál jobban kezdem úgy érezni h kivétel vagyok. Tök jó! :D
2009. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
azért mert mindenkinek egyszerűbb ha a csaj odaállít h heló...nincs felesleges macera nah pl ezért jó...egyrészről viszont ha valaki megteccik akkor már negatívan jön le ha csak úgy...nagyon kétoldalú a dolog...ha szexről van szó tény h a legegyszerűbb mód a legjobb...de ha kapcsolat a lényeg akkor visszateccővé válik (pl az én szememben) ami viszont személyfüggő és nehéz kiszámítani ezért inkább az első variációt választják mert kisseb a rizikó
2009. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!