Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak mér csak a kur. Vák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mér csak a kur. Vák kellenek?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok akik egyből lefekszenek velük,rázzák magukat stb, és csak a külsejükkel törődnek, nyomulnak és beképzeltek.....Most erre azt a választ fogom kapni h nem kellenek csak a szexre, de én egyáltalán nem ezt veszem észre...

16L


2009. dec. 28. 12:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
mert a férfiak szeretik a szexet. az fontos nekik, az érdekli őket, arra indulnak be. tudom, én is az vagyok. :)
2009. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Én körbenézek, de csak ezt látom...meg azt h a lányok többsége átmegy kur.vába csak azér h kelljen vkinek és a fiúknak meg télleg ez kell"


Ez fontos és tartsd szem előtt. Ezek a lányok a fiúkért megváltoznak és feladják önmagukat.

Első voltam.

2009. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én is ezt vettem észre! És hidd el az olyan pasiknak akiknek ez kell, annak az iqja mélyen a béka segge alatt! Mert cs a farka után megy! én a barátomat 4hónapig húztam (pedig nem az 1.pasim!)és mondta h ha hamarabb adtam van magam és nem kell küzdenie nem is lennék ilyen értékes számára és lehet h nem lenne már velem 3éve!:)én imádom a szexet napi 3X biztos megkívánom a barátom még 3év után is és nejöjjenek a kedves férfiak azzal h az ösztöneik miatt ez náluk inkánn jellemző és elfogadható! Nekem is szokott viszketni,mindig is kanos vtam, de sose mentem át r.ibancba,hiába szűzqrváztak le emiatt h nem hagyom magam 2nap után! nem az a lényeg h mit mondanak,hanem h KI mondja!!

21L

2009. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

háh , nekem nem a kvák kellenek , utálom a beképzelt lányokat

18\F

2009. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én utálom az ilyen ribancokat...akinek ez jó, csinálja.engem nem érdekel. Megérdemlik hogy csak kihasználják őket. Okos fiúhoz okos lány illik...
2009. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a csaj, aki tegnap megkérdezte, h létezik-e a tökéletes pasi? Eyébként azért a k.rvák kellenek, mert egy numerára könnyen megvannak, másra 16-17 évesen úgysem kell más. És általában, akik jól néznek ki k.rvává válnak.
2009. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Miért szerinted ezek a ribanc fas*zok akiknek szifiliszes a fasz*uk neked kellenének?


Egy normális nő nem áll le ilyen erkölcstelen pöcc*sel.


Mindenki megkapja a magához illőt.

2009. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!