Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a kuka csajok kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a kuka csajok kellenek a fiúknak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy azt veszem észre, hogy mostanában azok a csajok tetszenek inkább a fiúknak, akik csendesek, mindenre csak mosolyognak, nem fejtik ki a véleményüket semmiről, ha van egyáltalán. Csak úgy vannak, ha kérdezik őket, akkor esetleg felelnek egy nemtudomot vagy egy nekem mindegy, jó-t.

Én nem tudok ilyen lenni, van véleményem, szeretek beszélgetni és nem sütöm le a szemem, ha valaki rámnéz, ami a szívemen, az a számon. Viszont én így nem vagyok sikeres. Mi a jó az olyan csajokban? Nem unalmasak?


2010. júl. 24. 23:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%
Hozzám jössz feleségül?
2010. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Tényleg az ilyen lányok kellenek? Na akkor nekem tuti nem lesz pasim XD
2010. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Lehet én vok balf@sz de még csak ilyen lányt ismertem hiába nézett ki jól meg tetszett és hittem azt hogy jól ellehetnénk , áááá nem csak hallgatott hát az baromi irritáló! -.- vagyis szerintem bocsi de a kérdésed alaptalan
2010. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nem ilyen lányok kellenek. Tény hogy jó ha lehet vele beszélgetni, de ne fecsegjen össze vissza. És igen jó a visszahúzódó csaj szerintem és nem azért mert mindenre nemtudomot válaszol. Meg az hogy nincs saját véleménye...ezt nem hinném hogy bármelyik pasi szereti, csak max azok akik rövid távra terveznek igy legalább ök mondják meg mi lesz és kész.
2010. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%

nekem ponthogy nem kellenek ilyen csajok..azér ne egy mekekuka szerencsétlen legyen...

17 F :))

2010. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nagyon egyetértek veled, kedves kérdező! Ezt én is megfigyeltem, és nagyon érdekelne...
2010. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%

van egy mondás...


Esze semmi, dugd meg jól!


na ezért

2010. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

:D Én is ezt tapasztalom!Szerintem azért kell nekik a csendes,mindenre bólogatós típus,mert őket sokkal könyebb kezelni,együtt lenni velük,írányitgatni!

Ja és jók önbizalom növelőnek!A nagy szájú lányoktól félnek a pasik,már az elején is,hogy lelesznek pattintva!De ilyen pasik meg kellenek a fenének...Aki nem bír velem,az ne is akarjon tőlem bármit is!:D

L/18

2010. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
én is ezt vettem észre..és általában még unottak is..csak bámulnak olyan egykedvűen, ás néha bólintanak...amúgy valószínüleg télleg az egojukat növeli mer így nem vitatkozik velük a csaj és egyetért
2010. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk azért nem kellene így ítélkezned,úgy látom nagyon keveset tudsz az emberekről.Én is csendes vagyok-legalábbis olyan emberek között,akiket nem vagy alig ismerek-és nem tehetek róla,ezen nem lehet változtatni.De ez nem azt jelenti,hogy unalmas vagyok,mert azokkal,akiket évek óta ismerek,nagyon jól el tudok beszélgetni,poénkodni.De ezek tudta nélkül biztos elkönyvelnél"kukának" ha először találkoznánk.Az általánosítás meg megint hülyeség,nem jön be minden pasinak ugyanaz,úgyhogy nyugodj meg :)

21/L

2010. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!