Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a kuka csajok kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a kuka csajok kellenek a fiúknak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy azt veszem észre, hogy mostanában azok a csajok tetszenek inkább a fiúknak, akik csendesek, mindenre csak mosolyognak, nem fejtik ki a véleményüket semmiről, ha van egyáltalán. Csak úgy vannak, ha kérdezik őket, akkor esetleg felelnek egy nemtudomot vagy egy nekem mindegy, jó-t.

Én nem tudok ilyen lenni, van véleményem, szeretek beszélgetni és nem sütöm le a szemem, ha valaki rámnéz, ami a szívemen, az a számon. Viszont én így nem vagyok sikeres. Mi a jó az olyan csajokban? Nem unalmasak?


2010. júl. 24. 23:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

mindenkinek más tetszik!

nekem olyanok jönnek be akik néha betudják fogni a szájukat

2010. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:42



ott a pont. Általánosítasz, nem kicsit drága egyetlen kérdező, csak nemtudni mire fel.

2010. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Hú, még a végén én leszek lecseszve, hogy fel mertem tenni ezt a kérdést. :D

Én így látom. Nyilván általánosítani kell valamennyire, hogyha az ember egy általános jelenségre kérdez rá. Ez nem azt jelenti, hogy minden csaj kuka, aki csendes. De sok olyan van és én most ezzel kapcsolatban kérdeztem. Akinek nem inge...

2010. júl. 24. 23:54
 14/28 anonim ***** válasza:
hát, jobban szeretem a beszédesebb, humorosabb lányokat, de ettől függetlenül a csöndesebbek is feltudják kelteni az érdeklődésemet, de azért ne legyen full szerencsétlen a csaj.
2010. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

na jó erre nem tudok mint mondani ez rohadtul nem így van van akinek ez van akinek az de sztem a fiúk 90%-ának vmi köztes jön be

jah és csak bemásolom érdekességnek .... -.- http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__10355..

2010. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
hát én olyan egy csajt ismerek akin mindenki csak röhög mert mindent kimond de még azt is hogy fuu mekkorát fostam tegnap és milyen büdös volt... pedig nagyon szép lány de minden kapcsolata csak addig tart amig a pasi megnem ismeri (2hétnéál tovább senkivel se szokott járni) tehát azért nem jó ha egy lány mindent kimond, az aranyközépút a jó :D
2010. júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
2010. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Sem a kukaság, sem a túl sok beszéd nem jó. A jó az, ha egy lány akkor beszél, amikor szükséges, de amikor kell, akkor a helyzetnek megfelelően beszél. Pl. nem növeli a kínos csöndet, hanem beszélgetést kezdeményez, ha a másoknak nem megy, de csöndben hallgat, ha mások csak fecsegnek.

A "szókimondással", vagy még inkább fékezhetetlen "őszinteséggel" sokan takaróznak, ezek a lányok többnyire nem elég intelligensek és nem elég tapintatosak ahhoz, hogy felismerjék a helyzeteket, hogy mikor mit lehet vagy érdemes mondani.

2010. júl. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Hihetetlen az én csajom is ien ha kérdezek töle vmit mindig ezt mondja hgoy nemtudom vagy hogy nekem mind1, ez egy fajta tipus?Ja meg azt is szokta mondani csak igy tömören hogy jo. Am ennek az az elönye hogy nem eröszakoskodik követelözik és nem beszél annyira vissza mint a másik tipus.
2010. júl. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Azért, mert annak ellenére. hogy szerények vagyunk ugyebáár, mégis okosabbnak tartjuk magunkat a többi embernél, pláne, ha azzal jár aki nekünk kellene. Amúgy ami a szívemen a számon attitűddel valóban nem leszel sikeres. Plusz ne az alapján ítéld meg az embert, hogy viselkedik nagy társaságban; pl.: én egy elég okos ember vagyok, de ha ilyen "hangos" emberekkel vagyok körbe véve, akkor nem sokat hallani az én számból. 17/f
2010. júl. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!