Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes ismerkedés során meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés során meddig érdemes várni valakire, hogy elhívjon személyes találkozóra?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel hetek óta napi szinten több,tartalmasabb üzenetet küldünk egymásnak. Eléggé beavatott a magánéletébe is. Szívesen megismerném élőben is. Viszont nem tudom,hogy mi lehet a szándéka. Ha csak arra menne,akkor azt már rég közölte volna,nem? Rákérdezni nem merek nála,hogy még is mit szeretne,mert félek,hogy esetleg ezzel elijeszteném.

Komolyabb kapcsolata szerintem nincs,mert több platformot is használunk beszélgetésre és a nap minden időszakában ír. Én lassan örülnék,ha lenne valakivel induló félben komolyabb is.



2020. febr. 21. 21:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, fura, hogy egy ilyen appon kezdtétek, mert ez arra van, hogy találkozzanak is. Ha érted. :D Úgyhogy, kizárnám, hogy "fél"...
2020. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Pont ezért nem értem.:D

Mert én adtam annak az alkalmazásnak egy esélyt,bár nem sokat. Arra ha kaptam ajánlatot,akkor elég hamar jött. Többen meg leírták,hogy mit szeretnének,miért vannak itt,stb.

Barátnője nem lehet szerintem,mert teljes névvel van fent,instagram elérhetősége is kint van.

2020. febr. 22. 21:21
 23/24 A kérdező kommentje:

Gondolom több lánnyal beszélget,én is több sráccal szoktam. Ellenben senki se ír ilyen részletes,hosszú,tartalmas üziket. Kiváncsi az én dolgaimra is.

Tehát valamilyen szinten érdeklem.

Ezért gödös nekem. Most este kitalálok valami egyértelmű,de nem olyan nyomulós,tolakodós szöveget.

2020. febr. 22. 21:40
 24/24 A kérdező kommentje:
Végül rákérdeztem,hogy ő miért regisztrált ide. Most nem tudom,hogy ez egy nehéz kérdés vagy titkolja előlem,de homályosan fogalmazott.:D Nem is hívott el sehova sem,így hanyagolom ezt a srácot.
2020. febr. 24. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!