Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes ismerkedés során meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés során meddig érdemes várni valakire, hogy elhívjon személyes találkozóra?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel hetek óta napi szinten több,tartalmasabb üzenetet küldünk egymásnak. Eléggé beavatott a magánéletébe is. Szívesen megismerném élőben is. Viszont nem tudom,hogy mi lehet a szándéka. Ha csak arra menne,akkor azt már rég közölte volna,nem? Rákérdezni nem merek nála,hogy még is mit szeretne,mert félek,hogy esetleg ezzel elijeszteném.

Komolyabb kapcsolata szerintem nincs,mert több platformot is használunk beszélgetésre és a nap minden időszakában ír. Én lassan örülnék,ha lenne valakivel induló félben komolyabb is.



2020. febr. 21. 21:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem ijesztenéd el.
2020. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

és akkor mi van ha elijeszted? Ez így csak időpocsékolás. Bár ha neked jó ez a kételyek közti netes barát felállás akkor maradj benne.


Én nem szoktam sokat húzni, pár óra alatt kiderül mennyire vagyunk 1 nézőponton, aztán jöhet a találkozó. Úgyis az dönt.

2020. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Max 1 hónap
2020. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Nagyon félénk és bátortalan tudok lenni személyes ismerkedések során,ezért is kezdtem el neten keresgélni. Viszont fogalmam sincs,hogy hogy lehetne érdeklődni ilyen téren.

2020. febr. 21. 21:58
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Hát hívd el te! Keress valami programot ha nyuszibb vagy, h “bla bla, képzeld ezt láttam, de szívesen mennék, velem tartanál?” Vagy csak simán mondd meg neki ezt amit itt, most: hogy kedveled és szívesen sétálnál/teáznál vele h jobban megismerd. Ha kedvel, eljön - ha meg nem akk úgyis feleslegesen vesztegetnétek egymás idejét.
2020. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Azért nem mondanám,hogy időpocsékolás,mert mellette van életem és nem függök tőle.:)

Nem szeretek rögtön fejest ugrani a dolgokba. Tudom,hogy a személyes találkozás sokkal többet ér,viszont így is elég sok minden kiderülhet a másikról.

2020. febr. 21. 22:01
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapnál tovább azért ne húzd.

Ha nem keres soha, ne írjál neki

Csak ha kérdez felőled.

2020. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Attól is függ, mekkora a távolság köztetek, nekem pl volt olyan, hogy hónapokig csak neten beszéltünk, mert nem tudtuk megoldani a találkozót. De miután a távolság lecsökkent, azután is eltelt egy kis idő, míg találkoztunk. Ennek ellenére soha nem gondoltam úgy, hogy elvesztegetett idő lett volna, így alakult :) De én is a személyes találkozó híve vagyok, akkor sok minden kiderül, ami addig nem
2020. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ő írt rám a legelső alkalommal és azóta megy folyamatosan az üzenetküldés. Én írok mondjuk általában reggel elsőként,mert ő késő este is szokott még írni,viszont én azt már reggel látom csak. Más városban lakunk.
2020. febr. 21. 22:28
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ahogy írták, keress egy programot, ami érdekli őt is, és mondd, hogy te mész, eszedbe jutott, hogy ez őt is érdekelheti, és szeretne-e veled tartani.
2020. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!