Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes ismerkedés során meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés során meddig érdemes várni valakire, hogy elhívjon személyes találkozóra?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel hetek óta napi szinten több,tartalmasabb üzenetet küldünk egymásnak. Eléggé beavatott a magánéletébe is. Szívesen megismerném élőben is. Viszont nem tudom,hogy mi lehet a szándéka. Ha csak arra menne,akkor azt már rég közölte volna,nem? Rákérdezni nem merek nála,hogy még is mit szeretne,mert félek,hogy esetleg ezzel elijeszteném.

Komolyabb kapcsolata szerintem nincs,mert több platformot is használunk beszélgetésre és a nap minden időszakában ír. Én lassan örülnék,ha lenne valakivel induló félben komolyabb is.



2020. febr. 21. 21:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is elhívhatod valahova, vagy megemlítheted finoman a személyes találkozást.

Van, hogy megéri várni, sose tudhatod, én több mint egy évet vártam és párkapcsolat lett a vége. :-)

2020. febr. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom hogy akiket nekem kellett hivnom èlöben soha nem tetszettek es szerintem ezt ök tudtàk màr joelöre hogy nem passzol hozzam.igy odàztàk a randit.


Szoval en ugy vagyok vele hogy aki kerüli mint forro kàsàt a randit annak takargatni valoja van es elöben derül csak ki hogy egy dogatlan vagy hàjas diszno valojaban.

Aki nem annak meg nöje van es fèlgözzel van csak a teman ök honapikig kepesek csak chatelni nem hajtja öket semmi.

2020. febr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
*fogatlan
2020. febr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ilyen egyszerű.
2020. febr. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha fontosnak tűnik, érdemesnek tartod, vedd át a kezdeményezést. Ne várakozz fölöslegesen.
2020. febr. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.:)

Akkor kitalálok valami izgalmasabb programot.

2020. febr. 22. 08:02
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
Es ha nem tetszik? Kezdetnek nem javaslok nagy programot hogy le tudj lepni h kell..
2020. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam,de a tanulmányaim során már sokszor voltam ilyen helyzetben,hogy olyanokkal voltam együtt,akikkel nagyon nem éveztem az együtt töltött órákat.:D

Munkámhoz is hozzá fog tartozni.

2020. febr. 22. 08:42
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves srac? Miota beszeltek? Nem ertem, miert ijedne meg. Mondjuk, ha en akarok valakitol valamit, elhivom. Nekem ez olyan, mintha csak beszelgetni akarna valaki, egy ido utan ezekbol nem lesz semmi.
2020. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
27 éves. Két hete Tinderen kezdtem el vele beszélgetni.Volt,hogy írta,hogy később elmondja,még nem ismerem úgy,stb.Számomra picit furcsa,hogy ennyire beavat a magánéletébe. Nem keresek görcsösen senkit sem,de ha tényleg csak beszélgető pajtinak néz,akkor elmegyek másokkal randizni.:)
2020. febr. 22. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!