Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként hogy lehet kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogy lehet kezelni a flegma és lekezelő nőket?

Figyelt kérdés

Meg sem akarnak győződni a természetemről, csak beskatulyáznak rossznak.

Kezdeményezni nem lehet, mert eleve támadással reagálnak egy egyszerű megszólításra is.


Akik ismernek azok tisztelnek, becsülnek bár azzal nem érek semmit, mert társat/feleséget szeretnék.


Magamat segítőkész és rendes embernek tartom, ott segítek ahol tudok. Talán túl jó is vagyok és ezzel élnek vissza.


2019. nov. 10. 14:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Azért ennek mindig oka van, ha valakinek nem hisznek. Plusz csak a te verziódat lehet itt olvasni, a lányét nem.
2019. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Egy önbizalomhiányos nőnek hiába mondanék bármit, nem hinné el. Feszengve érezte magát mellettem, ezért is adott túl rajtam. Persze mikor új párja lett, utána még egy darabig irkált hogy mi van velem. Arra várt hogy felajánlom kezdjük újra.
2019. nov. 11. 20:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!