Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként hogy lehet kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogy lehet kezelni a flegma és lekezelő nőket?

Figyelt kérdés

Meg sem akarnak győződni a természetemről, csak beskatulyáznak rossznak.

Kezdeményezni nem lehet, mert eleve támadással reagálnak egy egyszerű megszólításra is.


Akik ismernek azok tisztelnek, becsülnek bár azzal nem érek semmit, mert társat/feleséget szeretnék.


Magamat segítőkész és rendes embernek tartom, ott segítek ahol tudok. Talán túl jó is vagyok és ezzel élnek vissza.


2019. nov. 10. 14:40
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nem állok le velük, ahogy írtam semmire se jutok az ilyenekkel. A nem annyira előnyös külsejű nőkkel az a gond hogy elfogadnám, mivel úgy gondolom nem a szépség a fontos, de valahogy az ilyen nők is átmennek flegmába. Legutóbbi csaj egy 95 kilós volt, 165 centivel. Ő is kimutatta a foga fehérségét. Nem tudom már milyen nőknél kellene próbálkozni.
2019. nov. 11. 16:43
 22/32 anonim ***** válasza:
Na most előkerült egy 95 kilós csaj is a repertoárbol. Eddig csak csinike plázas eladónők voltak.
2019. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Ezzel csak azt akartam hangsúlyozni, hogy nem csak a cicababákban látok lehetőséget. Elfogadnék kevésbé szép nőt is ha a lelke tetszik.
2019. nov. 11. 17:41
 24/32 anonim ***** válasza:
Ha igaz, hogy volt ilyen nőd, akkor lejött neki, hogy lenézed és ló nincs, jó a szamár is alapon vagy vele.
2019. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy a ronda is kell arra a dologra... Stb.
2019. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Inkább zavarta az egész és nem hitte el hogy kell nekem, kevésnek érezte magát, aztán átfordult támadóba. Pedig rosszul gondolta, mert elfogadtam őt csak sehogy nem tudtam bizonyítani bármit mondtam vagy tettem.
2019. nov. 11. 17:47
 27/32 anonim ***** válasza:
Talán nem elfogadni kellett volna, hanem szeretni. Azért lett támadó, mert érezte, hogy kevés neked.
2019. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Szerettem, de mindig azzal jött hogy túl jó vagyok hozzá, ő ronda és csak szórakozni akarok vele. Ha mondtam hogy szeretem, rögtön kitört hogy hazudok.
2019. nov. 11. 17:52
 29/32 anonim ***** válasza:
Biztos rájött, hogy ő nem "felsőkategóriás" :D
2019. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Persze, tisztában volt vele. Elég butaság hogy nem hitt nekem, mert én komolyan gondoltam vele.
2019. nov. 11. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!