Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként hogy lehet kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogy lehet kezelni a flegma és lekezelő nőket?

Figyelt kérdés

Meg sem akarnak győződni a természetemről, csak beskatulyáznak rossznak.

Kezdeményezni nem lehet, mert eleve támadással reagálnak egy egyszerű megszólításra is.


Akik ismernek azok tisztelnek, becsülnek bár azzal nem érek semmit, mert társat/feleséget szeretnék.


Magamat segítőkész és rendes embernek tartom, ott segítek ahol tudok. Talán túl jó is vagyok és ezzel élnek vissza.


2019. nov. 10. 14:40
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Egyik budapesti plázában volt egy üzlet ahol mindig vásároltam és több alkalommal a pénztáros csajhoz álltam be a sorba, mert tetszett. 4 évig tartott a kapcsolat, de ő is olyan volt hogy ideig óráig volt kedves aztán hazudozott, megcsalt szóval teljesen kiábrándultam belőle pedig felsőkategóriás csaj külsőre.
2019. nov. 10. 15:19
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezelni, hanem kerülni kell őket.
2019. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
A beszólásuk után emelt fővel, illedelmesen elnézést kérsz, amiért zavartad és hogy azt merted feltételezni, hogy egy normális nő! Holott csak egy h*lye p*csa! Majd mosolyogva elsétálsz! Imadni fogják :) 34/F
2019. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
78%
Felsőkategóriás csaj kifejezéssel el is mondtál mindent :D
2019. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Mi a gond a felsőkategóriás kifejezéssel? Nálam az azt jelenti, hogy az átlagosnál szebb.
2019. nov. 11. 15:52
 16/32 anonim ***** válasza:
Baj nincs, csak a felsőkategóriás csaj az rajtad kívül még jó pár másik pasasnak is bejön, és a megcsalás benne van a pakliban. Ezek a műkörmös, felvarrt hajú plázas eladónők meg amit a vásárlók előtt is levágnak sokszor, azokból a dumákból az jön le, hogy elég sok férfival kavarnak egyszerre.
2019. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
A pénztáros csaj nem volt műkörmös és kihívó, ezért is tetszett meg rögtön. Nem gondoltam volna hogy ő is ugyanolyan mint bármelyik másik. Sajnos a megcsalásra mindenki hajlamos, nem lehet általánosítani.
2019. nov. 11. 16:23
 18/32 anonim ***** válasza:
Akkor csak a férfiakra jellemző, hogy aki jóképű, az megcsal, mi? :) Nőknél nyugodtan lehet száz férfi, aki nyáladzik utána, ugyanannyi eséllyel csal meg, mint egy bányarém. Hát hogyne :D
2019. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
A megcsalás nem mindig a szépség kérdése. A ronda is kell arra a bizonyos dologra, nincs olyankor válogatás.
2019. nov. 11. 16:35
 20/32 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy jó kifogás a részedről arra, hogy miért csak a szép nőkkel állsz le, holott flegmak veled és megcsalnak. De semmi gond vele, csak nem kell magadat sajnáltatni, hogy visszaelnek a jóságoddal.
2019. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!