Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a pénzzel jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a pénzzel jól csajozni?

Figyelt kérdés

Nem prostutiáltakhoz akarok menni, hanem pénzéhes, átlag nőket szeretnék felszedni, pénzzel.


Már megtanultam azt, hogy ez az egész nem úgy működik, hogy kiteszek a nő elé egy köteg húszezrest, és elkezdem számolgatni, mert akkor azt éreztetem vele, hogy egy rossz k**ának nézem, meg egy nagyképű se*gfej vagyok, és otthagy a fenébe.


Szóval inkább ez lenne a kérdés, hogy a pénzt miként lehet felhasználni a csajozásban. Most nem szeretném elbohóckodni a kérdést, mint máskor.


Még valami:


Romantikus emberek, akik szerint adjuk önmagunkat, a pénz nem számít stb. válasza NEM ÉRDEKEL.


Az érdekel, pénzzel hogy lehet csajozni. Nem vagyok tudatlan a témaban, de háta kapok itt 1-2 tippet.


Köszi a normális válaszokat.


2019. okt. 29. 07:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
#20 A külső nem számít ha csóró vagy. Max egy éjszakásra jó leszel neki. De családot csak azzal fog alapítani aki fel tudja nevelni,akivel nem fognak nyomorúságosan élni. Az a nő pedig egy buta aki szegénységben szül gyereket és úgy neveli fel.
2019. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%

"16"reagálva

Fingod sincs a gazdag emberekről. A gazdag emberek sajátossága, hogy nem akarnak tucat emberek lenni, és ha munkából szerezték a pénzüket akkor bizony megnézik mire költik. Vegyük például az autó kérdést, van aki megveszi a legújabb fullos M5 BMW-t ,mert megengedheti magának. Az eladó megkérdezi milyen belső kárpitozással kéri és milyen színben és vesz egy fekete bőrbelsős alap típust. Rohangál belőle vagy 100 az utakon és az is lehet hogy a parkolóban pont melléd áll be egy. Akinek van ízlése és stílusa a pénzéhez, az egyedit vesz, invidual egyedi bőrbelső, egyedi kerekek. Nem fogja kiírni az autóra hogy csak a belseje került annyiba mint egy középkategóriás autó. A testvérem Ausztriában dolgozik egy restaurátor műhelyben kárpitosként, mesélt extra dolgokat.

A különbség az extra és a giccses között az ízlés és képzettség kérdése. Lehet valakinek sok pénze ha nem tud megfelelően viselkedni, akkor a nők nagy ívben elkerülik. Még egy apróság, a gazdagok között van egy mondás, hogy aki a pénzét a bankban tartja az biztosan nem élvezi....

Érted mire céloznak ezzel? Dicsekedni lehet vele, de mit ér vele? A pénzedért vehetsz ingatlant, vehetsz jó autót, szép ruhákat, de csakis olyat ami a stílusodhoz passzol. A legtöbb vagyonos ember nem konfekcióból öltözik, hanem csináltatja magának a ruháit, bár vannak kivételek. Vehetsz régi antik bútorokat, régi autókat, ékszereket, festményeket, amik mind jó befektetések(nem árt érteni is hozzá), de egyben élvezeti cikkek is. Az egyik gazadag ember mondta, hogy aki otthon berendeztet egy lakberendezővel egy boros pincét és veszi a drágábbnál drágább borokat és megvendégeli az ismerősöket az pont a lényegét rontja el, már az alapok is hibásak. Hozzáteszem, hogy aki ezt mondta annak Badacsony környéke a zsebében van és saját és vendégei élvezetére készít egyedi borokat...mert megteheti.

2019. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Sajnos úgy tűnik, nem értettétek meg, hogy mi a különbség, egy pénzéhes nő és egy luxusprostituált között.


A pénzéhes nő bár imádja a pénzt, de nem akarja, hogy k**vaként kezeljék, ezért ha valaki annyira nagyon fitogtatja a pénzét, meg is sértődik, vagy a vacsora után lelép. A luxusprosti ellenben kifejezetten csak a pénzre megy, leszarja a pasas személyiségét, így ott lényegében mindent meg kell vásárolnod, még a kedvességét is.


Lehet rosszul fogalmaztam, de akkor másként mondom: olyan nőkre gondoltam, akik nem ringyók, de nagyon fontos nekik a pénz. Ezeket tartom pénzéhes nőknek. Amúgy én is pénzéhes vagyok, és az ötlet csak azért merült fel bennem, épp az, hogy sosem csajoztam még pénzzel, az összes nőmet úgy szedtem össze, hogy nem kellett használnom a zsetont.


Mióta megismertem ezt a módszert is, szórakoztatónak tartom, de nekem ez csak JÁTÉK.


Ez épp olyan dolog, hogy ha mondjuk Brazíliában járok, és megdugok egy k**át, az nem jelenti azt, hogy nekem arra lenne szükségem. Csak kipróbálom, hogy milyen. De ennyi.


Egyébként a mindennapi életben inkább a nők fizetnek nekem. Meg tudom ugyanis magam kedveltetni, hogy szívesen adjanak nekem dolgokat.

2019. okt. 29. 12:41
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy prosti oda megy ahova hívják és megfizetik, nem feltétlen akar egy ember mellett leragadni. A legtöbb prostinak a tartós párkapcsolat ismeretlen fogalom, a változatosság fontos számukra.

Az a nő aki egy férfit keres aki mellett luxus körülmények között élheti le az életét az egészen más tészta, mert az a nő tudatosan keresi az emberét és a vagyonán kívül az emberi értékek i szerepet játszanak(például ne legyen agresszív vagy aberrált). Lehet hogy a pénz miatt egyéb jellembeli hibákra szemet huny, de tartósan csak olyan ember mellett marad meg aki nőként tiszteli és úgy is bánik vele.

2019. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

"Lehet hogy a pénz miatt egyéb jellembeli hibákra szemet huny, de tartósan csak olyan ember mellett marad meg aki nőként tiszteli és úgy is bánik vele."


Ezt más sokszor hallottam, de szkeptikus vagyok ezzel az állítással szemben. Majd kiderül, ez mennyire igaz.

2019. okt. 29. 13:15
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
szerintem egy új S8-as Audi elég meggyőző vegyél egyet meg vidd el a luxusvilládba azonnal "belédszeret" a kiszemelted, ennyi pénzed van bárkit felszedhesz (nők 80%-át) akár van pasija akár nincs :)
2019. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
21%

" Lehet valakinek sok pénze ha nem tud megfelelően viselkedni, akkor a nők nagy ívben elkerülik."

Te melyik bolygóról jöttél?

A nők a szentek? A megtestesült jó erkölcs és jó érzés? Tudod hány férjes asszonyt baxtam? És még többet nem pedig ajánlkozott? Múlt héten egy negyvenes leszólított a tengeparton, hogy fényképezzem. Felül műkarom, alul dettó. Eleinte még meg akartam baxni, de egy órán belül hányingerem lett tőle. Melyik képen vagyok a szebb? Ez vagy az. A 10. ilyen kérdése után tipliztem.

2019. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A luxus prostituált nagyon nem azt jelenti, amire te gondolsz. Hanem azt, hogy nagyon luxus körülmények között lefekszel egy nagyon luxus nővel egy nagy adag pénzért.

Hidd el, egy nő nem fog csak úgy felmenni a lakásodra első randin. Akármennyi pénzed van. Nem tudom, hogy hány barátnőmmel bosszankodunk, hogy a férfiak annyi energiát se képesek fektetni a dolgokba, hogy elmennek velünk randizni.


Az a helyzet, hogy neked nincs annyira sok pénzed. Persze van pénzed, de nem vagy nagyon gazdag. A saját szinteden villogj a pénzzel.

2019. okt. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!