Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó az ha úgy döntöttem pénzzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó az ha úgy döntöttem pénzzel fogok csajozni, ha már nem úgy alakulnak a dologok ahogy elterveztem?

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva 24 leszek és barátnők terén sehol nem tartok az életben, nem is volt soha senkim. Amíg tanultam igazából nem vágytam talán egyre akiből kiábrándultam.

Pár hónapja probálkoztam előszőr és sikerült is látszólag felszedni egy 15 éves lányt egy koncerten, de ö dobott hetek múlva később én meg összetörtem.


Azóta voltam egy buliban de totál xar volt, de a lényeg ott is megismertem két lányal... de akkor még az előző csaj miatt bánkódtam, így nem nagyon írtam neki.


Most meg Tinderezek, de ha egy értelemes lányt sikerült kifogni vagy 50-ből 3 macht volt abból 1 törölt, 1 nem válaszó és egy aki válaszól de nem nagyon tudunk igazán beszélni, meg 146km lakik tőlem.



2018. aug. 25. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Szuper. Ha a pénz sem segítene, akkor legalább költheted prostikra. Jobb mint a semmi.
2018. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Figyelj. Szerezz egy kocsikulcsot, BMW logóval. Bárokban, diszkókban villants vele, ragadnak majd rád a csajok. Persze nem viszed el őket, "mert már ittál", de egyéjszakás kalandod lesz dögivel.

Jó szórakozást!

2018. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha neked jó hajrá
2018. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha így döntöttél, akkor nyilván nem hosszútávú, komoly kapcsolatot szeretnél, mert azt egy pénzéhes ribire ugye nem lehet alapozni.
2018. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

van benne valami,nők a pénzre buknak.

de inkább a felszínre.inkább gazdagnak kell látszani.

de csak felszínesen.pl ruházatban jobb ha hollister superdry

armani versace ilyeneket hordasz.mert ezt ismerik.

hiába veszel fel egy 10x annyiba kerülő ismeretlen ruhát.

rájuk viszont nem érdemes költeni.csak pénzcsajok is

így buknak rád.soha nem fogod észre venni.nem fogják elmondani.csak a viselkedésből,reakciókból látszik.

2018. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja bocs itt,elúszott egy része.

a pénzcsajoknál.............

tehát csak pénzkidobást akartam írni.

2018. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egy hülye hisztis pénzéhes beképzelt ribire vágysz, akkor hajrá
2018. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nos, mivel pénzzel bármikor találsz nőt, így eredményes dolognak tartom. Alapból a nők egy jelentős százaléka a pénzen kívül mást nem is tekint értéknek.

Nyilván pénzkidobás, de a barátnő is ugyanúgy viszi a pénzt, ahogy egy prosti. Ingyen sajt az egérfogóban, szokás mondani.

2018. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!