Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez jó így ahogy elterveztem?

Ez jó így ahogy elterveztem?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, elég magányos, nem sok barátom van, a szülői háttér is hiányzik, stb, ezt most nem részletezném. Az lenne a kérdésem, hogy tanfolyamra járok jelenleg egy illetővel aki nálam egy kicsivel idősebb 48 éves, férfi, de úgy tök szimpatikusnak tűnik emberileg, bár - nem tudok sokat róla- mondhatni semmit, és szeretném neki az ötletet felvetni hogy esetleg barátkozhatnánk, csak ezt ugye az iskolán belül nem merem de ugye a tanfolyamnak 1 hét múlva vége, onnantól kezdve emailben leírhatom neki esetleg amit itt, hogy szeretnék vele barátkozni, stb, hátha még egy pótapuka is lehetne, csak hát ezt személyesen nem merem neki mondani, csak emailben. Jó az ötlet? Az is lehet neki sincs sok barátja így még örülne is neki. Ha van valakinek ötlete még, szívesen fogadom.
2015. márc. 10. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért úgy akarod neki megmondani, hogy barátkozhatnátok? Inkább javasolj fix programot, pl. van-e kedve beülni valamikor egy sörre, vagy elmenni X helyre (meccsre, v. fogalmam sincs téged mi érdekel).

Bocs, de szerintem emailben irtó hülyén venné ki magát a dolog.

2015. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem meg annyit lehet tőle kérdezni emailen hogy ráér -e valamikor, abban nincs ciki - ha meg elzárkózik, akkor akár emailben irok, akár személyesen beszélek vele, az esély ugyanannyi
2015. márc. 10. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az amit 1-es ír vagy közös programra hívd meg, vagy egyszerűen kezdjetek levelezni közös témákról és a barátság lassan kialakul.
2015. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oszinten szolva ha valaki emailben keresne a tarsasagom, ahelyett, hogy szemelyesen keresne meg (amikor van alkalma), borzasztoan nem lenne szimpatikus hozzaallas. Mar csak ezert is minusszal inditanal.

Baratkozni akarsz, van egy heted - semmit nem vesztesz vele, ha odamesz es megkerdezed, nincs-e kedve egy sorhoz, vagy valami mas programot is javasolhatsz. Onnantol pedig mar alakul magatol.

2015. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs már személyes lehetőség! A tanfolyamnak vége. Egy alkalom van még, a szóbeli vizsga, de az nem ismerkedésre van
2015. márc. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!