Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a pénzzel jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a pénzzel jól csajozni?

Figyelt kérdés

Nem prostutiáltakhoz akarok menni, hanem pénzéhes, átlag nőket szeretnék felszedni, pénzzel.


Már megtanultam azt, hogy ez az egész nem úgy működik, hogy kiteszek a nő elé egy köteg húszezrest, és elkezdem számolgatni, mert akkor azt éreztetem vele, hogy egy rossz k**ának nézem, meg egy nagyképű se*gfej vagyok, és otthagy a fenébe.


Szóval inkább ez lenne a kérdés, hogy a pénzt miként lehet felhasználni a csajozásban. Most nem szeretném elbohóckodni a kérdést, mint máskor.


Még valami:


Romantikus emberek, akik szerint adjuk önmagunkat, a pénz nem számít stb. válasza NEM ÉRDEKEL.


Az érdekel, pénzzel hogy lehet csajozni. Nem vagyok tudatlan a témaban, de háta kapok itt 1-2 tippet.


Köszi a normális válaszokat.


2019. okt. 29. 07:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Legyen rajtad szép, drága ruha, ne feltűnő, hanem kifinomult. Aztán hívd el a lányt valamilyen drágább helyre, a randin elején adj neki valamilyen ajándékot. Ha szimpatikus a hölgy, akkor vesd fel neki, hogy szívesen elviszed x drága helyre és előtte vásárolni, hogy tudjon mit felvenni. De csak ha úgy tűnik, hogy vevő erre. Ha csak egy éjszakára szeretnéd, akkor kicsit jobban be kell vetned magad az első randin.

Ezt nőként írom. Természetesen ha nem olyan a pasas személyisége, elvihet bármilyen helyre és adhat bármit, nekem nem fog tetszeni, de biztosan vannak olyan csajok, akik elolvadnak pár üres anyagi gesztustól. A lényeg, hogy ne anyagi gesztusnak tűnjön, hanem kedveskedésnek. Remélem ez segít.

2019. okt. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hat pl menj el erte egy luxus autoval, markas ruhakban, karoraval, elegans etterembe vidd el. Esetleg tegyel fel par kepet face/instara sejtelmesen ezekrol a dolgokrol. Kb igy :)
2019. okt. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, de amit leírtatok - főleg az 1 - es inkább egy luxusprostihoz való használati utasítás.


Úgy értettem a kérdést, hogy a pénz csak eszköz, nem pedig azon múlik minden.

2019. okt. 29. 08:17
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
2 es vagyok, nem ertem mire szeretnek kilyukadni. Szovegekre gondolsz amikkel le lehet venni a labarol ezeket a noket vagy mi?
2019. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
49%
Szeretnel*
2019. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Íme a kedvencem:


Felhívom magamhoz a nőt, és ahelyett, hogy vacsorázni vinném, én magam főzök neki. Közben látja a luxust, amiben élek, megmutatok neki pár dolgot.


Ebben van egy fajta meghittség, de egyúttal használom a pénzem is.

2019. okt. 29. 08:26
 7/28 anonim ***** válasza:
49%
7:57 óta hány privátot kaptál?
2019. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy az egész csak illúzió.


Bár valóban vannak értékes cuccaim, és van pénzem megvenni a legdrágább Nike cipőt, de a ház nem az enyém, hanem anyáméké. :D Csak ők külföldön laknak, ezért használhatom.


De végülis, nem mindegy? 1 éjszakára szimulálom, hogy több pénzzem van, mint hinnék, úgysem látok többet a csajt, nekem ez csak vicc. :)

2019. okt. 29. 08:35
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Menősködj, hogy húszezresbe fújod az orrodat stb...

Felületes kapcsolatokat lehet kiépíteni ezáltal, nem téged szeretnek, hanem eszközt, kényelmet amit nyújtani tudsz...

2019. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

#8 És ilyenkor szokott hiba csúszni a gépezetbe: azt hiszed, te irányítasz, miközben a csaj teljesen elveszi az eszed, és beleszeretsz.

Viszont a csaj, akit a pénzeddel szedtél fel, a pénzedet szereti, így hát amikor kiderül, hogy csak egy kamus idióta vagy, lelép tőled, te pedig maradsz a szülői házban, a kisfiúkori szobádban, a gyakorin keseregve azon, hogy "hogyan kell csajozni 37 évesen"...

2019. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!