Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön sehova a haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön sehova a haverom? Miért hiszi, h csak azért hívjuk, h ne üljön otthon?

Figyelt kérdés
Hívom mindig bulizni, mászkálni, össze-vissza, ahova megyünk a többi haverommal.Ő meg az az otthon ülő típus és nem jön sehova, mert azt mondja, h alig ismer vkit az én haverjaim közül meg azt mondta, h úgy érzi, h csak szánalomból hívjuk, mert sajnáljuk, h mindig csak otthon ül és ki akarjuk robbantani a házból...Nálunk se jön le, pedig nem lakok olyan messze.Nincs kedve...nincs kedve ki sem menni a házból...és nem tudom megmagyarázni neki, h nem csak megtűrt emberként hívjuk, hanem azért, mert a haverom...ő meg azt mondja, h úgyesem érezné jól magát, mert nem ismer senkit jóformán és úgysem kedvelnék meg sem őt, sem ő a többieket.Még csak esélyt sem ad nekik.Mit tegyek?
2010. júl. 16. 00:55
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam azt, amit mondtál.Ezt a a magára hagyást.Most is ez van.Hívtam sátorozni, nem jött, könyörögtem stb...nem, mert nincs kedve, meg lehet, h esni fog az eső és akk nem lesz jó, meg lehet, h valami bajunk lesz...mondtam, h szánalmas, amit teszel...inkább mond 1szerűen, h félsz, v hogy hagyjalak békén már...lecsaptam...szóval próbáltam a lelkiismeretére hatni.Már 1 hete nem keresem, de felém se néz.Volt olyan, h 3 napig felé se néztem, mert kértem tőle vmit, csak annyit, h hozzon el nekem egy könyvet, amit odaadtam neki régebben.Vártam 3 órán át.Mondta, hát, neki nem volt kedve jönni, mert az apja nem engedi kocsival, meg már amúgy is felhajtott az udvarra, gyalog meg nincs kedve, mert meleg van, estére is meleg lesz és nem jön.Ekkor rácsaptam a tel.-t szintén pszichológiai hadviselés gyanánt.Akk dobott 2-3 email-t, és ennyi.De most ez se...lehet, azt hiszi, h csak játszom az agyam.Vagy arra gondol, h nagyon dühös vagyok rá és nem mer beszélni velem...de ez megint csak ellentmondás, mert, ha azért (ezt ő mondta), nem szeret másoknak ellentmondani, mert fél, h megbántja őket, akkor mások megharagszanak, és ő nem szereti, ha haragudnak rá.Erre azt mondtam, h így kiszürheti, h kiben bízzon, aki meg hülyeségek miatt megharagszik, az értelmetlen hülyeségek miatt megharagszik, az nem érdemli meg, nyaljon neki...azt mondta, h ő nem nyal, csak azt mondja, amit más hallani akar.Erről mit gondolsz?Ezt én úgy értelmezem, h neki mindig ellentmondanak, soha nem adnak igazat, és valahol érzi, h ez rossz érzés, nem akar másnak rosszat, ezért inkább mindenkinek azt mondja, amit hallani akar, h ne haragudjanak, mert az igazság fáj, de hát én is megmondom neki a véleményem, meg általában a legtöbb embernek...de elegalább tudom, h kik az igazi barátaim.Kíváncsi vagyok, te mit gondolsz erről?Eddig és sokat segítettél és köszönöm
2010. aug. 6. 11:57
 32/40 A kérdező kommentje:
Változás történt.Mondtam, h nem keresem stb...ő sem keres.Most dobott egy emailt, h valami blogról...szal ez ilyen "figyelj má' ide" levél volt.Most szerinted mit csináljak?Válaszoljak?Vagy le se tojjam, had érezze, h milyen, mikor nincs mellette senki v mit kellene tennem szerinted?
2010. aug. 6. 12:52
 33/40 A kérdező kommentje:
Amúgy az én blogomról van szó, most látom csak.Azt írta, h reklámozzam valahol, mert nagyon jó.
2010. aug. 6. 12:53
 34/40 anonim ***** válasza:

Igen, én is úgy látom, ahogy Te, amit az "azt mondom, amit más akar hallani" című dologban kapcsolatosan írtál.

Épp ez a baj, hogy otthon is így tesz, és nem mer ellent mondani, lázadni.

Szerintem azért válaszolj neki, de ebben a válaszban tényleg legyen benne, amit az előző kommentemben írtam, hogy akkor mi van a mi barátságunkkal, bízol bennem? Zárjuk rövidre a dolgot!! Mást talán nem is kellene egyelőre írni.

Esetleg azt is meg lehetne kérdezni, hogy mondja meg az okát, miért nem tart Veled sehova, azért, mert már nem kedvel Téged, vagy fél az emberektől, vagy a szülői (el)nyomás áll a háttérben. Ha ezt őszintén elmondaná, már közelebb leszünk a megoldáshoz.

A folytatás majd ezután derülhet ki csak.

2010. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Még az előzőhöz: tehát röviden valljon színt, mert ez Téged bánt, kétségek között vagy, és nem mehet ez így már sokáig...
2010. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Válaszoltam neki.Őszintén, h nekem ez nagyon rosszul esik.Nem hoztam fel, h én mennyi helyre elmentem vele, mikor hívot, szerintem ez így jó...Mondtam, h ha le akar pattintani, akkor mondja meg, ha a barátom, akkor bízzon bennem.Ezt 3-4 sorban leírtam, rövden...tényleg röviden.Várok...köszönöm.Sokat segítesz.
2010. aug. 6. 14:09
 37/40 A kérdező kommentje:
írtam neked privit.
2010. aug. 6. 21:51
 38/40 anonim ***** válasza:

Szia!


Sikerült 2 év alatt haladnod vmire? Vagy már külföldön vagy és nem is foglalkozol az egésszel?

2012. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:

Szia Ádám, és egyéb esetleg véletlenül erre tévelygő emberek!(csak sikerült feltörnöm a Robi GYK oldalát, magamnak lusta voltam csinálni)

Szóval:

Hallhattuk - ismét - a te szemszögedből a dolgokat, ilyenkor teljesen megértem, ha egy külső szemlélőnek mindez tényleg úgy tűnik mintha én lennék a gonosz elutasító, te pedig a jó barát aki semmiben sem hibázott(szép hosszú mondat lett).

Akkori "visszahúzódásom" egyik alappillére édesanyám RÁK azaz daganatos megbetegedése volt amit sajnos nehezen dolgoztam fel(azóta már sajnos elhunyt). A másik oka pedig pontosan a te személyedben volt. Mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nem akarlak megróni vagy megsérteni csak azért mert, talán őszintén(talán nem), próbáltál rajtam: de facto "segíteni". Ez ideáig rendben is lett volna, de az már nem, hogy teljes napokat töltöttél nálam, hogy kijátssz egy nyamvadt videó-játékot és ilyenkor bizony megcsömörlöttem tőled és EZÉRT SE akartam nagyon találkozni veled(miért is akartam volna, hiszen teljes napokig boldogítottál, oda se engedve a saját számítógépemhez :D na jó ez most viccesen hangzik de akkor kellemetlenül éreztem magam, helyetted is).

További problémák:

1 A sátorozásotokból nem lett SEMMI és azóta se!!!

2 Sok beszédnek mindig is sok volt az alja, és erre sokszor te voltál a legjobb példa.

3 Az edzéssel kapcsolatban. Elismerem, hogy abban már hamarabb kellett volna rád hallgatnom, ennyi... nekem sose okozott problémát beismerni a hibáimat. De, ha most visszanézed már te se jársz, sőt szinte alig hallani rólad pedig 1 km re laksz tőlem de, ha - ne adj Isten - meghalnál nem is tudnék róla. Ez annak tükrében érdekes mert mindig te akartál kirángatni engem, közben ebben éppen úgy te is segítségre szorulsz.

2013. márc. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Történt azóta valami? Már 26 és 28 év körül lehettek. Utolsó neked meg nagyon hihető a történeted! :D
2018. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!