Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön sehova a haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön sehova a haverom? Miért hiszi, h csak azért hívjuk, h ne üljön otthon?

Figyelt kérdés
Hívom mindig bulizni, mászkálni, össze-vissza, ahova megyünk a többi haverommal.Ő meg az az otthon ülő típus és nem jön sehova, mert azt mondja, h alig ismer vkit az én haverjaim közül meg azt mondta, h úgy érzi, h csak szánalomból hívjuk, mert sajnáljuk, h mindig csak otthon ül és ki akarjuk robbantani a házból...Nálunk se jön le, pedig nem lakok olyan messze.Nincs kedve...nincs kedve ki sem menni a házból...és nem tudom megmagyarázni neki, h nem csak megtűrt emberként hívjuk, hanem azért, mert a haverom...ő meg azt mondja, h úgyesem érezné jól magát, mert nem ismer senkit jóformán és úgysem kedvelnék meg sem őt, sem ő a többieket.Még csak esélyt sem ad nekik.Mit tegyek?
2010. júl. 16. 00:55
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
Úgyszint mint a 08:36as.. Én is örülnék ha lennének ilyen haverjaim, de mindenki másfele megy akiket ismerek.. szerencsére van egy tesóm és legalább vele megyek ide-oda focizni, de ha nem lenne tesóm szerintem már vmi kockafejűdélibáb lennék.. érdekes, hogy megbeszéltük még nyári szünet előtt oszt.társaimmal, hogy majd megyünk együtt strandra, focizni összejövünk... de amikor hívok másokat, áá már máshova megyek meg minden, aztán érdekes ugyanúgy fent vannak msn-en... focizni se jönnek el.. csak otthon gépeznek azt annyi... :/ amikor ők hívnak én egyből megyek, mert már az is valami, hogy ők akarnak valamerre menni... csodás világ XXI. század :(
2010. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

hasonló karakter voltam

1 pohár bort megiszom aztán meg szivesen elmegyek bárhova a haverokkal

másik ha nemkezd semmi újba akk nemfogja megtapasztalni sem h mennyire jó

2010. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Kicsi a p*cse,csúnya esetleg?
2010. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
én is 8:36-os.. :S :(
2010. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

annyi, h ő nem akar csak azért jönni, mert kell 1 ember...és nem a csapat tagja, mert ő nem ismeri a haverjaimat, csak engem meg 1 másik srácot...szó szerint rajtam kívül nincs egy barátja se...esetleg ismerőse, haverja 1-2.

Nem csúnya, csak annak hiszi magát, pedig már kezdett ki vele csaj, szal nem értem, h miért érzi magát sokkal szerencsétlenebbnek a többi embernél...szó szerint a legtöbb embert maga elé helyezi.Én hívom össze-vissza, ő meg azt hiszi, h csak szánalomból hívom...most volt vmi strandon, megtetszett neki, kitaláltam, h menjünk, mert végre egy hely, ahova ő is akarna menni...nem az a jótétlélek önfeláldozó jólfésült kisrác vok, nem kell erre gondolni, csak a barátaimért sokra vok képes.Legalább haladás, h van vmi ambíciója...de amúgy nulla...nem, mert túl meleg van, túl hideg van, lehet esni fog az eső, túl késő van...szal mindig van vmi kifogás, h otthon ülhessen...komolyan mondon, h 1x el letörlöm a pagefile-t a gépéről és eldugom az xp cd-t.Hátha akk majd kidugja az orrát a házból.

Rohadt technológia...nekem is van gépem, szoktam is előtte ülni...de csak ha éppen nem lófrálok a haverokkal...nincs az a pc, amire én az össze-vissza mászkálást lecserélném.Nincs kedve messzire utazni, mert túl messze van és mi lesz velünk...kondizni hívtam, mert nem árt neki, meg nekem sincs sok kedvem egyedül menni...alig tudtam rászedni CSAK arra, h belegondoljon egyáltalán...azzal érvelt, h oda csak kigyurt állatok járnak, ő nem az, és kiröhögik...de pedig ott is ugyan olyan emberek vannak...és senki nem röhög ki senkit...de neki ez meg az azt mondta...aki ezt mondta, az egy kövér srác amúgy, aki mindenkit lenéz és magából indul ki...egy szemét alak, tudom, ismerem...és az ilyenekre hallgat, mert könnyebb az önsajnálatba és a pc-be menekülni a kihívások elől...én el sem tudnám képzelni az életemet minimális nehézségek nélkü...a szülei őt nem hagyták önállósulni, mindent a szájába rágtak...nem elkényeztették, csak megóvták mindentől és most nincs hozzászokva a nehézségekhez...1x mentünmk vhova és lekéstük a vonatot...magába roskadt és haza akart menni, mert hogy úgysem érünk oda...de menjünk busszal, mondom...alig tudtam rászedni, h busszal menjünk, mert nem hitte el, h járnak a buszok, mert ő úgy hallotta, h oda vasárnap nincs busz...szal csak ennyi....még várom a segítségeket...köszi

2010. júl. 17. 16:05
 16/40 anonim ***** válasza:

depressziós + nincs önbizalma ez úgyműködik h h hosszabb hullámvölgy majd rövidebb ideig komoly hajlandóság arra h kimozduljon

ha megakarod találni vele a közös pontot akk tudnod kell h mikor van viszonylag jobb hangulatban és akk hajlandó lesz új dolgokat veled menni

sztem tölstsél nála pár napot aztán hívd el addig úgyis összeszedi magát

ha nem jön össze időnként látogass rá hetente egyszer és akk tudni fogja h számíthat rád ami nagy segitség ha vki depresszós

eröltetni nemlehet

2010. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
ááá,felveszem msnre és leoltom a fejét,h örüljön,h ilyen barátja van xD
2010. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy akkor fokozatosságot kellene eszközölni. Mondjuk pl. először csak ketten v. hárman menjetek strandra, meg még valakit említettél, akit ismer a csapatból.

A többieket is majd megismeri lassacskán.Mondhatod azt is, hogy persze, először az ember nem ismer senkit. Elég csak arra gondolni, hogy új suli, vagy kollégiumba kerül valaki. Átéltem én is, nem harapták le a fejem, pedig én sem vagyok vagány és kigyúrt.

Minden kezdet nehéz, de aztán majd összebarátkozik a többiekkel is. Aztán hipp-hopp, le is járt a nyár. Biztathatod azzal is, hogy nyár végére lesz egy csomó barátja, ami szerintem nem rossz dolog.

Én mit nem adnék ilyen haverokért.

2010. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Először is kösz a segítségért...sok használhatót találtam...sőt...rengeteget ki fogok próbálni.

Másodszor kösz a bókokért :)...csak el ne szálljak :D

Nem tartom magam vmi nagy mittomén'minek, csak ha látom, h ha valaki...főleg ha a haverom tényleg nem tesz semmit annak érdekében, h vmit elérjen, az elszomorít és egyben dühít is.Én 4-5 évvel ezelőttig egy kis senki voltam...ez nem dicsekvés, inkább egészséges büszkeség...ma pedig teljes ellentéte a régi mivoltamnak...és szeretném megértetni az összes ilyen emberrel, h elég ha az ember tényleg komolyan veszi azt, amit el akar érni és nem adja fel az első bukásnál...ez nagyon sablonszöveg, de így érzem...

És még1x kösz a bókokat :D meg az ötleteket...azért, ha vmi még eszetekbe jutna, szívesen várom.

2010. júl. 17. 21:00
 20/40 anonim ***** válasza:
na,halad már valamennyire?:D
2010. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!