Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön sehova a haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön sehova a haverom? Miért hiszi, h csak azért hívjuk, h ne üljön otthon?

Figyelt kérdés
Hívom mindig bulizni, mászkálni, össze-vissza, ahova megyünk a többi haverommal.Ő meg az az otthon ülő típus és nem jön sehova, mert azt mondja, h alig ismer vkit az én haverjaim közül meg azt mondta, h úgy érzi, h csak szánalomból hívjuk, mert sajnáljuk, h mindig csak otthon ül és ki akarjuk robbantani a házból...Nálunk se jön le, pedig nem lakok olyan messze.Nincs kedve...nincs kedve ki sem menni a házból...és nem tudom megmagyarázni neki, h nem csak megtűrt emberként hívjuk, hanem azért, mert a haverom...ő meg azt mondja, h úgyesem érezné jól magát, mert nem ismer senkit jóformán és úgysem kedvelnék meg sem őt, sem ő a többieket.Még csak esélyt sem ad nekik.Mit tegyek?
2010. júl. 16. 00:55
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
jah...meg szabadidejében a gép előtt ül...nem ártana kicsit élni 20 évesen...Am én 18 vagyok.
2010. júl. 16. 00:58
 2/40 anonim ***** válasza:

hűha.. talán engem is ilyen embernek hihetnek a barátaim..

de én azért vagyok így,mert nem akarom nézni,ahogy ők nyalják egymást.. én meg kívülálló vagyok :S

ott nem tudom van-e ilyen probléma.. meg

menj fel hozzá :D aztán ő is ráfog jönni egy idő után h élvezi és tény nem terhükre van és mehet :D

2010. júl. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

nem, mi nem nyaljuk-faljuk egymást.Általában én a csajommal kettesben megyek vhová, ahogy a haverjaim is...vmikor hívjuk a lányokat is, de az ritkább...

Ez a haverom meg nem nagyon iszik...eddig, akikkel eljárt kéthavonta 1x, azokkal azért nem jár, mert azok mindig seggre itták magukat...mi max sörözünk...meg lecsuszik egy kis pálesz is, de nem isszuk magunkat totálkárra...nem tudom, h mi lehet a baja.Miért nincs kedve kimozdulni otthonról?

2010. júl. 16. 01:17
 4/40 anonim ***** válasza:

lehet,hogy azt hiszi,hogy nem elég poénos meg stb. józanul.. és hogy ti jól érzitek magatokat ő meg hangulatromboló..

amúgy szerintem az lenne a legjobb hha elráncigálnátok bulizni (ha akarja,ha nem) és keresni neki egy csajt ;D az kirángatná ebből szerintem :D..

2010. júl. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Attól függ... én is ilyen vagyok, de én azért, mert ilyenkor én vagyok a lúzer a társaságban. A többiek simán becsajoznak, csak én maradok egyedül. A haverok hiába próbálnak nekem nőt keríteni, nem sikerül soha. Ráadásul mindenki beszélget a másikkal, nekem semmi mondandóm nincs, ezért csak kussban ülök... A másik, hogy a szüleim nem igazán engednek el éjjel, csak ritkán, de ez nem zavar, mert nem élvezem a bulikat.
2010. júl. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül éjjel...akár strandra, akár csak úgy mászkálni...és hogy ráncigáljuk el?Ha nem akar jönni, akk hogy tudjuk elráncigálni...félre értesz, nem kifogásolom az ötletet, csak mit tanácsolsz...am nem hülyeség.
2010. júl. 16. 01:59
 7/40 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten örülnék ha ilyen barátaim lennének akik mindig elhívnak valahova. Nem szeretek otthon ülni de mivel nincs kivel elmenni így kénytelen vagyok. :(

20/F

2010. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

robbanjatok be hozzá csapatostól (vagy először egyedül,és ha ellenáll hívod a többieket) és elviszitek ;D

biztos élvezné ő is ha veletek lenne,csak azt hiszi h a terhetekre van ..szalja.

2010. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, mint 08:36-osnál. De, hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem is menjetek hozzá el, és adjátok a tudtára, hogy nem szánalomból hívjátok, hanem, hogy ő is a csapat tagja.
2010. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

találjatok ki valamit, hogy kell még egy ember és rá gondoltatok, és nagyon kellene hogy eljöjjön


hátha segít...

2010. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!