Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fújják fel ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fújják fel ennyire a dolgokat? Mi ez a kétszínűség?

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja hogy fősulin és egyetemen senkit nem érdekel hogyha a diák és az oktató között intim viszony van a kutyát sem,akkor miért van ez a nagy álnokság hogy középiskolában nem lehet semmi tanár diák között,pedig már a diák elmúlt 18 így nagykoru már!
2010. júl. 15. 17:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
jó hamar lett állása egyetem után...
2010. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
fősulin és egyetemen senkit nem érdekel akkor a középiskolák miért csinálják ezt?mondom hogyha 18 elmúlt már. ha nagykorú már
2010. júl. 15. 17:38
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

a fősulit és az egyetemet ne hozd példának, az más kategória, ott nem is olyan jellegő oktatás folyik. és ott sem megszokott dolog az ilyen kapcsolat.


nem véletlenül tabu a tanár-diák viszony, a tanárnak az a feladata, hogy tanítson, a tantárgyán túl megfelő példát kell mutatnia a diákok számára erkölcsi nevelés terén is.


Arról nem is beszélve, hogy attól hogy te elmúltál 18, nem biztos, hogy testileg, szellemileg is érettnek számítasz, akár káros is lehet egy ilyen kapcsolat. Meghát csak nem zúgok bele tanár létemre abba a "gyerekbe" akinek egyenleteket, Adyt, II. vh-t, vagy bármit tanítok.

2010. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

.. mert ez a megszokás. Az egyetemen, ahol a rektor is gyömöszölgeti a végzős pipiket, mégis mit vársz?

A korkülönbség sem feltétlen kisebb egy egyetemista és tanára között, mint egy szakközépsulis végzős és tanára között. Egyetemen akkor sem izgat senkit, vagy ha izgat is sokakat, nem tehetnek ellene semmit, ha a tanár még tanítja a kiszemeltjét.

Véleményem szerint középiskolában túl szigorúan kezelik a helyzetet, főiskolán/egyetemen túl enyhén.

2010. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

hát én két szakon tanultam, két különböző karhoz tartoztam, nálunk nem gyömöszölt senki, senkit, sehol.... de biztos más helyeken ez a szokás


ne mondjátok már, hogy jó szemmel néznétek, ha egy tanár összejönne a diákjával....középsuliban én pl. nagyon szerettem a töri tanárom, mint tanárt, mert nagyon jó órákat tartott, nagyon okos volt, tényleg sokat tudott, felnéztem rá... de ennél több meg se fordult volna a fejemben....

2010. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"nem véletlenül tabu a tanár-diák viszony, a tanárnak az a feladata, hogy tanítson, a tantárgyán túl megfelő példát kell mutatnia a diákok számára erkölcsi nevelés terén is."

Miért, akkor az egyetem feladata meg az, hogy bemutassa az erkölcsi romlás módozatait? Nem attól lesz valaki követendő vagy nem követendő példa, hogy kivel jár. 40 éves tanár lazán felszedhet akárki 19 éves, sulin kívüli csajt, de egy 25 éves tanár viszonyát a 18-19 éves végzőssel, akit lehet, hogy már nem is tanít, elítélik? Sőt, hallottam olyanról is, hogy más iskolába járt a (18 éves) csaj, és a tanárt majdnem kirúgták miatta. Mivel hogy egy másik iskola tanulójával -- egy tanulóval kikezdett.

Persze egy kis jogi kekeckedés után elállna a munkáltató a kirúgás gondolatától, mivel jogilag csak bizonyos esetekben büntethető.

De persze a megoldás: nem kell mindenki orrára kötni, hogy kivel járunk. :-)

2010. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
és olyankor mi van ha a tanár és a diák között nincsen jogviszony hogy nem tanítja a diákot.viszont egy iskolában vannak????!!!így nem tud kivételezni vele meg semmi,akkor miért ez a nagy tabuság.
2010. júl. 15. 17:46
 18/20 anonim ***** válasza:
De mibajod van neked ? Mit akarsz? Lebuktatok? vagy mivan?
2010. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Menjel oszt kérdezd meg az egyik középsuli igazgatónőjét
2010. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Itt nem erről van szó!


Az iskolában etikátlan a tanár-diák viszony és helyi szabályzatokban tiltott is!!!


Nem igaz, hogy senkit sem érdekel, mert ha kitudódik, a tanár biztosan repül, de lehet h a diák is!


Ez nem korfüggő mivel a szexuális kapcsolat beleegyezési korhatára 14 év!!!

Ez azt jelenti hogy a 35 éves tanárod bűntetlenül szexelhet veled ha már 14 éves vagy annál több vagy! Na persze az iskolából kirúgnák, ha kitudódna!

2010. júl. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!