Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy kezeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy kezeljem ezeket a dolgokat? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni, de nem lesz egyszerű :S

Sokat vagyunk egymásnál az egyik barátnőmmel, az apukájának van egy haverja, aki szintén sokat van ott, munkaügyben is. Az a helyzet, hogy egy különös véletlen során „összeismerkedtünk” a férfival és azóta elég jól kijövünk. (A történet férfi főszereplőjét ezentúl X-szel helyettesítem)

Viszont van benne valami, ami… Nem is tudom, hogy mondjam, de az a helyzet mintha burkoltan, de mégis udvarolna nekem. Félreérthető kérdéseket, kijelentéseket tesz, ami elég zavarba hozó meg azért vannak gesztusai. Példák erre:

Egyszer Activityztünk(X is játszott) és azt találta ki, hogy mutogassak el egy sztriptíztáncosnőt. Természetesen nem egyeztem bele. Szintén azon a napon mondtam, hogy elmegyek átöltözni, megkérdezte, hogy ne kísérjen-e el.

Akkor a másik eset, hogy kimentünk megkérdezni barátnőm apukáját, hogy elmehetünk-e a kocsmába jégkrémet venni. Nem nagyon akart belegyezni, de végül is megengedte… közben ott volt X is, akit szintén megfűztünk, hogy jöjjön velünk. Kitaláltuk aztán, hogy biliárdozzunk, nagy nehezen abba is beleegyeztek. Játszottunk három kört, ami meglepően gyorsan ment le,közben viszont előbújt belőlünk is a kisördög és kitaláltunk, hogy egy kicsit, amikor X lő odamegyünk, mármint abba irányba amerre lőni akar és elvonjuk a figyelmét. Részemről X figyelmének az elvonása nem úgy sült el, ahogy szerettem voltam (legalábbis néhány embernek ez az elmélete). Bal sarokra akart ütni egy golyót én meg odamentem és így lehajoltam, és szemkontaktust próbáltam felvenni, hogy ne sikerüljön a lövés (tudom kicsit gonosz dolog, de mégsem úgy gondoltam a figyelem elterelést, ahogy én eltereltem a figyelmét) Tehát a lényeg az, hogy egy fekete topszerű póló volt rajtam és ugye, amikor lehajoltam enyhén szólva villant a dekoltázs. X-nek meg mint utólag „kiderült” az terelte el a figyelmét. Utána, ugye nem sikerült a lövés, azt mondta, hogy „A francba, pedig ennek be kellett volna mennie!” Erre barátnőm apukája visszaszólt, hogy „Ne szédíts, Török! Tudom ám mit figyeltél!” Akkor még nem vettem a célzást. Aztán amikor hazasétáltunk barátnőmhöz, akkor is voltak neki „utalásai”

A következő jelentősebb dolgok tegnap este történtek. Barátnőm apukája X-szel grillezett a kertjükben. Mi ott voltunk akkor is. Nagyon jól éreztük magunkat röhögcséltünk meg minden, de X ma sem hagyta ki az alkalmat, hogy nem csináljon valami „furát”. Mint például volt egy kívánságos játék. És a húgom kitalálta, hogy a kívánság X-től, hogy pusziljon meg engem. X azt mondta, ha a húgom megpuszilja Dávidot, akkor ő megpuszil engem. Először mit sem sejtve próbáltam rávenni Fannit, hogy puszilja meg Dávidot. Ugyanis az ő „kapcsolatuk” elég különösnek mondható és ha a puszi megesett volna azt egy évig nem felejti el senki. Aztán abbahagytam a lobbizást az ez ügy mellett, mert most jutott el a kicsi agyamig, hogy akkor X is megpuszil engem.

Végül is nem történt meg egyik se, mert a húgom és Dávid két teljesen különböző egyén és mindketten foggal-körömmel küzdöttek az ügy ellen… Aztán volt egy másik dolog, ami elég khm… fura volt. Szokásunk szerint egy kicsit X agyára mentünk, ahogy ő a miénkre is szokott néha… na de tényleg! Fanni elnevezte X-et Ezres Bácsinak, én meg hülyeségből mondtam, hogy kérjük az ezresünket. Ő meg váratlanul megölelt. Vagyis úgy volt, hogy mentem felé, hogy hol van már az az ezres, ő meg enyhén széttárta a karjait és magához szorított. És azt mondta „Majd megnyugszol” Hát nem sikerült megnyugtatnia inkább felzaklatnia. Főleg, hogy az ölelés után még fél karral tartott is. Aztán volt egy megdöbbentő kérdése,amire barátnőm apukája meglepően nyugodtam reagált, ugyanis ő is ott volt végig. X azt kérdezte, hogy „Szép párral lennénk?” Barátnőm apja meg kicsit mérges hangon mondta, ha a nem büntetné a büntetőjog. Nekem meg sült a pofám -.-”

Aztán meg ma is találkoztunk vele … hülyeségből elhatároztuk, hogy megszerkesztjük őt Simsben. Meg is csináltuk és megmutattuk neki, úgy különösebben pár kifogáson kívül semmi baja nem volt. De azért ma is viselkedett furán. Pl. néha megfogta a vállam és kicsit masszírozáshoz hasonló mozdulatokat tett, meg megcsikizett és én kicsit megijedtem, és leestem a földre mármint semmi bajom ne lett. Csak megijedtem és seggel neki a földnek :S Meg akkor ültem volna le az egyik székbe, de ő megelőzött. Aztán én meg mondtam, hogy oda én akartam ülni. Ő meg mondta, hogy odaülhetek. Én meg gúnyosan válaszoltam „Hogy, ha te ülsz ott? Üljek az öledbe,vagy mi? Mert azt úgy se fogok!” Erre már barátnőm apukája kicsit idegesebb lett, és azt mondta lenne is akkor pofozkodás a X-szel, meg a Nagy Vikivel is ( az én vagyok, mert barátnőmet is így hívják és ez a megkülönböztetésünk) És barátnőm apukája úgy értette, hogy elsősorban ő pofozná fel X-et (meg engem).

Nem mellékesen hogy „kerek egész” legyen a történet én egy több mint 170 cm magas (sokak szerint szép, de én nem tetszem magamnak) 13 éves lány vagyok.

X meg egy elvált, egygyermekes apuka, akinek van barátnője és kb. 30 körül lehet... És így is elég hosszű lettem, tehát a különféle „utalásokat” nem akartam részletezni.És nem tudom mit csináljak, lehet, hogy Fanni dramatizálta túl a dolgokat, mert ő hozta elő ezt az egészet, de azért mégis idegesít a dolog. És az a legrosszabb, hogy tényleg szimpatikus nekem X, csak ezekkel a dolgokkal nehéz helyzetbe hoz... kicsit össze vagyok zavarodva :S


2011. aug. 23. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Édesem, legközelebb délután tégy fel ilyen hosszú, összetett bonyolult kérdést, de szerintem Török X kicsit pedo! Végigolvastam, de hajnali fél 1-kor erre értelmes választ adni...
2011. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 twinky ***** válasza:
A Karamazov testvereket, a Haboru es beket, es a Bun es bunhodest elolvastam, ezt azonbn nem vagyok hajlando, boccs!
2011. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha zavar a dolog, esetleg menj ritkábban a barátnődhöz, vagy közöld a pasival kerek-perec, hgy kattanjon le rólad.
2011. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viki,szerintem adj Töröknek egy esélyt, hidd el nem fogsz csalódni, és CSAK újakat fog tudni mutatni!
2011. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nagyon éjszaka van, de nekem csak a dekoltázsnál esett le, hogy a szöveget nem fiú írta, hogy X nem b*zi, és a barátnő meg nem olyan barátnő. De az is lehet, hogy túlságosan hozzászoktam már ehhez az oldalhoz, mert itt aztán minden lehetséges.


A kérdésre válaszolva, Mr. X viselkedése természetes, egy férfi általában így viselkedik. Amíg nem tesz semmi rosszat, addig nincs is ezzel baj, normális. Valószínűleg kezdesz már nővé válni külsőleg, és ezért ő is kezd úgy bánni veled. Ez a kis vicces flört, az utalások mindennaposak a felnőttek világában. Ez nem jelenti azt, hogy bármit is akarna tőled. Arra vigyázz, hogy feleslegesen ne adj neki félreérthető jeleket, illetve ha mégis komolyan bepróbálkozna egyszer, akkor határozottan küldd el a fészkes fenébe. Ennek azonban csekély az esélye, hogy megtörténik.

2011. aug. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Megpróbálom rövidre fogni, de nem lesz egyszerű :S"


Huu, milyen lehet akkor, ha nem is probalod? :D

2011. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TLac70 válasza:

szerintem bejösz x-nek, csak mivel fiatal vagy, ő sem mer (akar) komolyan lépni.

Szerintem ráérsz még - "tényleg szimpatikus nekem X" - a korkülönbség miatt meg úgyis kis esélyes, hogy valami igazán tartós, és jó süljön ki belőle!

Saját tapasztalatból mondom... :(

2011. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!